פרקט גרמני – איכות, נקודה.

כשחושבים על מוצר גרמני, מיד קופצים לראש מושגים כמו מקצועיות, איכות, פרפקציוניזם. כל אלו ועוד נכונים גם ובעיקר לפרקט הגרמני – מוצר באיכות מעולה, שעומד בתו תקן מחמיר ביותר ומיוצר במפעלים המתקדמים והמשוכללים ביותר לייצור פרקטים. אנו עובדים כבר שנים רבות עם שלוש החברות המובילות בגרמניה לייצור פרקטים:  Kronoflooring, Tarkett ו Kronotex-. שמן של החברות הללו יצא למרחוק והן נחשבות לשם דבר בתחומן.

הסיבה לכך שאנו ממשיכים לעבוד עם אותן חברות כבר שנים רבות (למעשה, מיום הקמתנו), היא פשוטה: הן מעולם לא אכזבו אותנו. המוצרים תמיד מגיעים אלינו באיכות מעולה, בדיוק כפי שהזמנו אותם, בכמויות ובסוגי אורך ורוחב שונים שנמצאים תמיד במלאי גדול וזמין ומוכנים להתקנה בכל שטח וגודל. העבודה עם החברות המובילות בגרמניה מאפשרת לנו לתת לכם את המוצר הטוב ביותר, פרקט גרמני חזק, עמיד ויפה.

פרקט למינציה גרמני – מצוינות בתחום

שלוש החברות שציינו את שמן מצטיינות בעיקר בתחום פרקט הלמינציה, בו מקצועיות חשובה ביותר. הצוותים העובדים בייצור הפרקטים הם מיומנים ומנוסים, מקפידים על כל פרט, קטן כגדול, ומחויבים לאיכות ללא פשרות.

(המילים "פרקט למינציה" קליקאביליות ומובילות בהקלקה לדף הרלוונטי העוסק בפרק למינציה).

מאות דגמי פרקט גרמני בעיצובים יפהפיים

אף על פי שמושג דגש חזק על מקצועיות ואיכות ייצור, מקומם של העיצוב והסגנון אינו נפקד. שלוש החברות מוציאות תחת ידיהן מאות דגמים מרהיבים של פרקט למינציה, החל מדגמים קלאסיים שתמיד פופולאריים, דרך סגנונות עיצוב שונים ומקוריים ועד לקולקציית דגמים מעניינת במיוחד, שלא דומה לאף פרקט אחר שפגשתם.

פרקט גרמני קונים עם העיניים! וגם עם הרגליים…

אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה שלנו, לגעת בפרקטים ואפילו לדרוך עליהם ברגליים יחפות, להתרשם ממאות הדגמים ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו, שינחה אתכם צעד צעד בבחירת הפרקט שיתאים לכם בול.

צרו איתנו קשר