אם גם אתם תמיד פחדתם לשלב פרקט בבית מחשש לבלאי, כדאי שתכירו את פרקט קוויק סטפ Quick Step, המותג הבלגי שישנה לכם לחלוטין את התפיסה אודות הפרקט!

הניסיון שלנו לימד אותנו שמבחינת אנשים רבים, פרקט הוא ללא ספק הריצוף המושלם עבור החללים השונים בבית. לדעתנו, מדובר ביכולת הבלתי מעורערת של הפרקט להעניק אופי ייחודי לכל חלל, להשתלב מצוין עם כל עיצוב ולהשרות אווירה ביתית ונעימה גם בחדרים ה"קרים" ביותר. עם זאת, החשש מפני הרס של הפרקט תוך זמן קצר מונעת מאנשים רבים לקחת את השאיפה שלהם צעד אחד קדימה. אז אם גם אתם תמיד חיפשתם פרקט מעוצב להפליא אך עמיד וחזק, בטח תרצו לשמוע על פרקט קוויק סטפ.

עמידות מול עיצוב

אם עד עכשיו החשש מפני בלאי מהיר של הפרקט מנע מכם לרצף את הבית כמו שתמיד חלמתם, כדאי שתכירו את סדרת קוויק סטפ שמגיעה עכשיו לישראל. המותג הבלגי משלב טכנולוגיה יצירתית עם מגמות עיצוב עדכניות כדי להעניק לכם את מירב היתרונות הגלומים ברצפת פרקט בבית, כולל עמידות וחוסן מחד, לצד טבעיות והרמוניה מאידך. עבור המותג, עובדים מהנדסים אשר פיתחו את קו המוצרים החדשני והעדכני, הכולל בתוכו מוטיבים של עמידות לנפגעי הזמן והניקיונות. במקביל, מעצבי המותג עבדו על מנת לקבל את המראה הייחודי של ריצוף העץ, מבחינת צבעים, טקסטורה וצורה.

פרקט קוויק סטפ באולם התצוגה

פרקט קוויק סטפ: פרקט מבית טוב

למותג קוויק סטפ Quick Step סוגי פרקטים רבים המיוצרים באיכות גבוהה וגימור מושלם. מעבר לגוונים היצירתיים שנבחרו בקפידה, קיימים גם סוגי הפרקטים הניתנים לבחירתכם: פרקט תלת שכבתי, עץ מלא ולימינציה. עם הבחירה בקוויק סטפ, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם ביצרן טוב ואמין, כזה שיעניק לכם ביטחון באשר לאריכות ואיכות ריצוף הפרקט שבחרתם לשלב בבית ויסייע לכם לנקות, ללכת וליהנות ממראה הפרקט שתמיד רציתם.

אנחנו גאים לחדש ולרענן את הקולקציות שלנו כל פעם מחדש!

קוויק סטפ הוא רק אחד מיצרני הפרקט המובילים הקיימים אצלנו בפרקט בשרון. חשוב לנו שתדעו שאנו מקפידים להביא עבורכם מותגים מומלצים ומובילים באירופה ומן האיכותיים ביותר בעולם, וזאת כדי להשיג ללקוחותינו את מראה וסגנון הפרקט האהוב עליהם, בין אם מדובר בפרקט בסגנון עתיק, מודרני, מעץ מלא, למינציה וכד'. מהיום אין צורך להתפשר על תחליפים.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר