גם אנחנו, כמו רבים, מציצים לפעמים באלבומי התמונות שסדורים על גבי המדף. פותחים, מדפדפים, נזכרים ברגע יפה שתועד, בתמונה שמנציחה חברות אמיצה, בחוויה שהייתה. כשאנו מביטים באלבומי התמונות המקצועיים שלנו, אלו שכבר מופיעים בגרסה הדיגיטלית שלהם ולא כתמונות מצהיבות עם כיתובים בעט שדהה, אנו מתרגשים בדיוק באותה מידה. כל קליק של העכבר מזכיר לנו רגע בחיינו כ"פרקט בשרון" – הפרויקט הראשון, המפגש עם צוות המפעל בגרמניה לצורך שיתוף פעולה והבאת דגמי הפרקטים לארץ, התגובה של לקוח ברגע בו ראה לראשונה איך נראה העסק שלו לאחר הריצוף.

כן, גם לאחר שנים רבות בתחום ואלפי פרויקטים מכל הסוגים: בבתים פרטיים, בדירות, במלונות, ברשתות גדולות, בעסקים קטנים, במשרדים ועוד, אנחנו עדיין מתרגשים. אנחנו מתרגשים מכל מכתב תודה, מכל ניצוץ בעיניו של לקוח כשהוא רואה את התוצר המוגמר, מכל משפחה שעיצבה את חדר הילדים המושלם לתינוקת שעתידה להיוולד ומכל צמד חברות שהגשימו יחד חלום על עסק משותף, שבהקמתו זכינו לקחת חלק.

לאורך השנים עבדנו יחד עם עשרות אדריכלים ומעצבי פנים, שבחרו לעבוד איתנו שוב ושוב, וחזרו אלינו פעמים רבות עם לקוחות חדשים. עצם הבחירה החוזרת שלהם בנו מעידה, לדעתנו, על רמת המקצועיות הגבוהה של "פרקט בשרון", על איכות הפרקטים, על מיומנות הצוות ולא פחות חשוב – עלינו כבני אדם: הגונים, מחויבים, אחראים. שאלנו אותם מדוע הם עובדים דווקא איתנו, כבר שנים רבות, והם ציינו את הסיבות הבאות:

אכפת לנו מהלקוח – אנחנו רואים בכל מי שנכנס לאולם התצוגה שלנו הרבה יותר מלקוח. אנו רואים בו אדם עם חלום שהוא רוצה להגשים – עיצוב בית החלומות שאשתו רוצה כבר שלושים שנה, מהיום בו התחתנו, הקמת משרד עצמאי, שייראה מקצועי ומזמין כאחד, הפתעה לילדים שבגרו וחידוש מראה החדרים שלהם. ואת החלום הזה אנו רוצים לעזור לו להגשים. אנו מלווים כל אחד ואחד משלב ההתלבטות בין הפרקטים השונים, דרך הבחירה ועד לרגע בו הפרקט מונח באופן מושלם. יש לנו את כל הזמן שבעולם, ואנו מקשיבים ומייעצים בהמון סבלנות, גם לאורך ארבע או חמש פגישות טרם בחירת הפרקט. חשוב לנו שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, אחרי הכל – זה החלום שלכם.

אנחנו לא מתפשרים על איכות ועל מקצועיות – בדיוק כפי שכל פרקט נבחר בקפידה והגיע אלינו מהמפעלים הטובים ביותר בגרמניה ובבלגיה, כך נבחר גם כל אחד מצוות העובדים שלנו. אלינו מגיע רק הטוב ביותר, ולעולם לא נציע לכם פחות מכך. הפרקטים שלנו עומדים תמיד בתווי התקן המחמירים ביותר, ברמת שחיקה גבוהה, באיכות מצוינת וברמת גימור מושלמת. וכל התיאורים הללו – רמה גבוהה ומצוינות מתאימים בהחלט לתאר גם את צוות העובדים המסור והמיומן, שמלווה כל לקוח ולקוח מתחילת התהליך ועד סופו.

אנחנו תמיד כאן, גם לאחר התקנת הפרקט –  את זה שאנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך, כבר אמרנו, אבל טרם ציינו שאנו כאן עבורכם גם לאחר שתמה העבודה. בכל שאלה, אנו זמינים עבורכם ונשמח לייעץ לכם, גם לאחר התקנת הפרקט.

אנו מודים למעצבי הפנים ולאדריכלים שבוחרים לעבוד איתנו בכל פעם מחדש, ומזמינים גם אתכם להכיר אותנו מקרוב, לבקר באולם התצוגה שלנו, שבו מוצגים מאות דגמי פרקטים מכל הסוגים: פרקט עץ מלא, פרקט תלת-שכבתי, פרקט למינציה, פרקטים ייחודיים מקולקציית הבוטיק שלנו "בוטיק ענתיק", ועוד

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר