כשמדברים על "להיות ישראלי", מזכירים את החום הישראלי, שגורם לאנשים להרגיש בנוח ומאפשר לזרים גמורים להפוך לידידים בפרק זמן של המתנה משותפת בתור במכולת. מציינים גם את החוצפה הישראלית, המתוקה-מרירה, שכל כך מאפיינת אותנו, ובשרוה התחתונה גם מאפשרת את אותו חום שדיברנו עליו. יש מוסיקה ישראלית, קולנוע ישראלי, אופנה ישראלית ומסתבר שיש גם טעם ישראלי בעיצוב הבית.

למרות שאנו מדינה של קיבוץ גלויות, בה ואזות פרחוניות חיות על המדף לצד חמסות ססגוניות, וסמוברים להגשת תה דרים במטבח בכפיפה אחת עם טאג'ינים, בענייני ריצוף יש טעם משותף, שאפשר ממש לכנותו טעם ישראלי – ריצוף מעץ אלון.

מה חשוב לדעת על ריצוף פרקט עץ אלון?

פרקט עץ אלון מדורג גבוה למדי בסולם "ברינל" עם רמת קשיות 3.8. ניתן להתאים את הפרקט לרצונותיכם ובקשותיכם – הוא מגיע ברחבים ובאורכים שונים, וניתן לצבוע אותו בכל גוון – האלון נראה נהדר בכל צבע.

ניתן לבחור בעץ אלון גם כפרקט מעץ מלא וגם כשכבת המדרך (השכבה העליונה) בפרקט תלת-שכבתי.

בנוסף, ודאי תשמחו לדעת כי האלון זמין בטבע ואינו נמצא בסכנת הכחדה. כל החברות שאיתן אנו עובדים מחזיקות באישור מיוחד של ארגון WWF לכריתות מנוהלות ומבוקרות.

למי מתאים פרקט מסוג זה?

פרקט עץ אלון מתאים לכולם – כאמור, הוא איכותי, חזק ומאפשר משחק עם הגדלים והגוונים, כך שהוא אטרקטיבי במיוחד. לקוחותינו הרבים לאורך השנים הביעו שביעות רצון גבוהה מאוד מסוגי הפרקט השונים העשויים מעץ אלון, הן מיופיו של העץ, הן מאיכותו ומחוסר השחיקה שלו והן מהתחזוקה והניקוי המועטים שהוא מצריך.

    צרו איתנו קשר