הצבע האפור אמנם לא קופץ לנו כצבע העליז והשמח ביותר בסקאלת הצבעים, אבל בכל הקשור לעיצוב הבית, הוא מספק בסיס מעולה ליצירת עיצוב עכשווי יוקרתי ואלגנטי. לצד פרקט אפור שתוכלו למצוא אצלנו באולם התצוגה, יש עוד שפע של דרכים לשלב אפור – שהוא תמיד טרנדי ומקובל – בעיצוב החדרים בבית.

אנחנו כאן כדי לתת כבוד לצבע הכי אותנטי בחורף – עם כמה טיפים לשילוב בעיצוב הבית.

אל תפחדו מקיר אפור

מקיר באפקט בטון ועד לגוון אפור חום טרנדי ומיוחד, סקאלת הצבעים האפורים רחבה ממה שחשבתם. תוכלו לבקר בחנות הצבעים ולבחור בגוון שאיתו אפשר לצבוע קיר מפתח בבית וליצור מראה אלגנטי ויוקרתי שכולו חורף.
ממש כמו ורוד, תכלת, ירוק מנטה או כל גוון אחר, גם אפור הוא בעל קסם משלו ויכול להשתלב בעיצוב הבית יחד עם פרקט אפור בגוון דומה או כל אלמנט עיצובי אחר בחלל.

קיר אפור

לא רוצים קירות אפורים? תבחרו במסגרות אפורות

אם אתם רוצים לשדרג את הקירות בבית ולהכניס גם קצת אפור לחלל, תוכלו לעשות זאת באמצעות מסגרות לתמונות. ביחרו דווקא תמונות צבעוניות ומעניינות, בכל מיני הדפסים וגוונים, וצרו מהן סדרה אחידה באמצעות מסגרות תמונות שתצבעו באפור אחיד.

תכירו את טרנד הבטון

אחד הטרנדים החזקים של השנים האחרונות בעיצוב הבית הוא שימוש בבטון. הבטון מכניס מיד הביתה את הצבע האפור, בלי שנתאמץ או נשקיע בכך יותר מדי מחשבה.

עציצי בטון אפורים, כלי בטון לקישוט השולחן או אפילו רהיט מבטון, מתחברים בקלות לרצפת עץ או פרקט אפור, לעציצים וצמחים ירוקים וגם לפריטים הצבעוניים יותר בחלל.

עציץ בטון אפור

שטיחים שמחממים את הרגליים

אין שילוב טוב יותר בחורף מהחיבור בין פרקט מעוצב ויוקרתי ובין שטיח כזה בדיוק. לצד פרקט אפור שנותן מיד את התחושה החורפית והאלגנטית, בזכות הגוון המיוחד שלו, תוכלו לשלב מעל פרקט עץ חום או לבן שטיחים אפורים, שמוסיפים לאווירה החורפית.

שטיח נעים ורך הוא הזדמנות מצוינת להוסיף טקסטורה מעניינת לעיצוב החלל ועושר בחומרי העיצוב השונים, מהפרקט דרך בטון ועד לשטיח.

פרינטים והדפסים לקירות בשחור ובלבן ובמה שביניהם

לצד תמונות ממוסגרות במסגרות אפורות, תוכלו לשלב בעיצוב החלל גם פרינטים והדפסים בשחור לבן ובאפור.

תמונות שחור לבן מיד מתחברות לנו למשהו נוסטלגי, איכותי ונעים, במיוחד אם הן נבחרות בקפידה ממארג איכותי. היום יש שפע של אמנים שמציעים הדפסים וצילומים בשחור לבן, שאפשר להחליף ולגוון איתם בכל עונה מחדש.

הצבע האפור משדר לנו יוקרה, אלגנטיות, לוק תעשייתי ואם זאת יוקרתי, וכמובן מעניק את התחושה הנפלאה של חורף קריר וצונן. הדרך הנכונה בעינינו לשלב אותו בבית היא באמצעות נגיעות עדינות, שילוב של פריטים משלימים וקצת תעוזה – כולל בבחירת הפרקט הנכון.

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר