התקנת פרקטים עם פרקט בשרון

אחד הדברים החשובים ביותר בפרקט, מעבר לאיכותו, לעיצוב שלו או להתאמה שלו לחדר, הוא אופן ההתקנה שלו. התקנה מקצועית, הנעשית על ידי צוות מיומן ומנוסה, תבטיח הנאה מהפרקט לאורך שנים. לעומת זאת, התקנה חובבנית, עשויה להסתיים במפח נפש ובהוצאה מיותרת של סכום כסף לא קטן.

מקור הגאווה של "פרקט בשרון" הוא צוות המתקינים המקצועי והמוכשר שלנו, שכל אחד ואחד מחבריו עובד איתנו מיום הקמת החברה, לפני כ- 15 שנה. אנו עובדים אך ורק עם צוות המתקינים שלנו ולא עם גורמים חיצוניים מזדמנים, כך שמקצועיות ואיכות מובטחות.

התקנת פרקט למינציה

פרקט למינציה מותקן על גבי ספוג. לפני ההתקנה, על הרצפה להיות מפולסת. במידה ואינה מפולסת, צוות המתקינים שלנו יבצע פילוס תוך שימוש ב-מדה, סוג של בטון מתפלס. לאחר המתנה בת 48 שעות מתום הפילוס, פרקט הלמינציה יותקן ללא כל בעיה.

התקנת פרקט טבעי

פרקט טבעי יותקן על גבי ספוג, בדומה לפרקט הלמינציה, או באמצעות הדבקה ישירה, תוך שימוש בדבק ללא סולבנטים. מאחר ועל הרצפה להיות יבשה לחלוטין, צוות המתקינים שלנו יגיע ויערוך בדיקת לחות טרם ההתקנה.

התקנת פרקט גושני

פרקט גושני יותקן באמצעות הדבקה וחיבור בסיכות לרצפת תשתית (OSB) שהוכן מראש טרם ההתקנה.

חשוב לציין שכל ההכנות והבדיקות הדרושות נעשות על ידי הצוות שלנו, במסגרת השירות הניתן לכם, הלקוחות. זהו שירות יוצא דופן שבדרך כלל אינו מסופק על ידי חברות הפרקטים השונות ואנו מספקים אותו באהבה גדולה, מתוך שאיפה למוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר.

תחזוקה שוטפת – איך מתחזקים פרקט?

את השאלה הזו שואלים אותנו לקוחות רבים, והתשובה היא שאחד היתרונות הבולטים בפרקטים שלנו, הוא שכמעט ואין צורך בתחזוקה.

מאחר וכל הפרקטים שאנחנו מייצרים – למינציה, תלת-שכבתי וגושני כאחד, עשויים ממיטב חומרי הגלם באיכות מעולה ומונחים ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומצוינים, התחזוקה הנדרשת היא בסיסית בלבד ואין צורך לבצעה לעיתים קרובות.

מה בכל זאת כדאי לעשות כדי לשמור על מראה הפרקט לאורך זמן, ללא מאמץ?

תחזוקת פרקט למינציה

תחזוקת פרקטים מסוג למינציה היא פשוטה במיוחד. כל מה שצריך על מנת לשמור על המראה של פרקט הלמינציה, הוא לטאטא מדי פעם ולהעביר סמרטוט לח. למעוניינים, אנו מציעים מתקן מופ-ספריי, המאפשר ניקוי מהיר ונוח. בנוסף, ניתן להגביר ברק באמצעות שימוש דו-שנתי בתכשיר המטליזאן, שנמכר אצלנו.

תחזוקת פרקט טבעי

בדומה לפרקט הלמינציה, גם את הפרקט הטבעי אין צורך לתחזק לעיתים קרובות או באופן מיוחד – מספיק להשתמש מדי פעם ב"קלינר", סבון עדין ייעודי, לשם ניקוי הפרקט, ובפוליש לפרקטים עם גמר לכה או מרענן שמן לפרקטים עם גמר שמן. לשם ליטוש הפרקט – וזה הכל.

כל חומרי הניקוי וההברקה הם בגדר המלצה בלבד וחשוב לדעת שהפרקטים שומרים על מראם לאורך שנים רבות, גם ללא טיפול מיוחד, ואינם נשחקים. ניתן לרכוש את חומרי הניקוי וההברקה אצלנו, ובאזור השרון וגוש דן אנו אף מבצעים שירות שליחויות ללא תשלום. החומרים השונים הם מבית Bona השוודית, יצרנית ותיקה הפועלת למעלה מ- 100 שנה.

אנחנו איתכם עד למציאת הפרקט המושלם. הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם באולם התצוגה וישמח ללוות אתכם עד לבחירת הפרקט החדש שלכם.

צרו איתנו קשר