הדקל 19, מושב נווה ימין |09-7400931

התקנת פרקטים

התקנת פרקטים עם פרקט בשרון

אחד הדברים החשובים ביותר בפרקט, מעבר לאיכותו, לעיצוב שלו או להתאמה שלו לחדר, הוא אופן ההתקנה שלו. התקנה מקצועית, הנעשית על ידי צוות מיומן ומנוסה, תבטיח הנאה מהפרקט לאורך שנים. לעומת זאת, התקנה חובבנית, עשויה להסתיים במפח נפש ובהוצאה מיותרת של סכום כסף לא קטן.

מקור הגאווה של “פרקט בשרון” הוא צוות המתקינים המקצועי והמוכשר שלנו, שכל אחד ואחד מחבריו עובד איתנו מיום הקמת החברה, לפני כ- 15 שנה. אנו עובדים אך ורק עם צוות המתקינים שלנו ולא עם גורמים חיצוניים מזדמנים, כך שמקצועיות ואיכות מובטחות.

על התקנת סוגי הפרקטים השונים:

התקנת פרקט למינציה

פרקט למינציה מותקן על גבי ספוג. לפני ההתקנה, על הרצפה להיות מפולסת. במידה ואינה מפולסת, צוות המתקינים שלנו יבצע פילוס תוך שימוש ב-מדה, סוג של בטון מתפלס. לאחר המתנה בת 48 שעות מתום הפילוס, פרקט הלמינציה יותקן ללא כל בעיה.

התקנת פרקט טבעי

פרקט טבעי יותקן על גבי ספוג, בדומה לפרקט הלמינציה, או באמצעות הדבקה ישירה, תוך שימוש בדבק ללא סולבנטים. מאחר ועל הרצפה להיות יבשה לחלוטין, צוות המתקינים שלנו יגיע ויערוך בדיקת לחות טרם ההתקנה.

התקנת פרקט גושני

פרקט גושני יותקן באמצעות הדבקה וחיבור בסיכות לרצפת תשתית (OSB) שהוכן מראש טרם ההתקנה.

חשוב לציין שכל ההכנות והבדיקות הדרושות נעשות על ידי הצוות שלנו, במסגרת השירות הניתן לכם, הלקוחות. זהו שירות יוצא דופן שבדרך כלל אינו מסופק על ידי חברות הפרקטים השונות ואנו מספקים אותו באהבה גדולה, מתוך שאיפה למוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו איתכם עד למציאת הפרקט המושלם. הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם באולם התצוגה וישמח ללוות אתכם עד לבחירת הפרקט החדש שלכם.

לתיאום ביקור וייעוץ, צרו קשר !

צרו עמנו קשר לייעוץ והתאמת פרקט​

שתפו עם אלה שאתם הכי אוהבים

Facebook
Email
Facebook
WhatsApp
Email