עולם הפרקטים, בדומה לתחומי עיצוב אחרים, הוא עולם דינאמי ותוסס. יש בו מגמות, אופנות, דגמים חדשים ומרהיבים שמפתיעים ומרעננים, ואף קולקציות בוטיק חדשות ויוקרתיות. אבל לא כל יום מגיעה משפחת מוצרים חדשה בטייטל "פרקט עמיד במים" שהיא גם מסוגננת ומלאת סטייל וגם מביאה עמה בשורה של טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת שמשדרגת את נוחות השימוש בפרקטים באופן שלא נראה כמותו עד היום.

נעים להכיר: משפחת פרקטים שלא מפחדת ממים!

אנו שמחים להכיר לכם את "הצעקה האחרונה" בתחום עיצוב הבית – פרקטי למינציה עמידים בפני מים מבית "קוויק סטפ" הבלגית; שם נרדף לאיכות, חדשנות ותשומת לב לפרטים הקטנים. המשפחה מורכבת מדגמים מעוצבים, איכותיים, מרשימים, נוחים לאחזקה ובטיחותיים יותר מכל פרקט אחר; זאת בזכות מספר שדרוגים יוצא דופן:

עמידות למים! – כל הדגמים במשפחה הם עמידים למים בזכות שכבת הגנה של חומר מיוחד הקרוי היידרוסיל. החומר הזה מאפשר לפרקטים לקבל מים (אך לא מיועד לספיגה של מים עומדים לאורך זמן). המים אינם נספגים בפרקט ובזכות כך, הפרקט נשמר בצורתו המקורית והאסתטית לאורך שנים רבות.

ציפוי אנטי סטטי דוחה לכלוך – את החיבורים שבין לוחות הפרקט מצפים בחומר אנטי-סטטי שדוחה לכלוך ואבק. זה מצמצם תופעות של הצטברות לכלוך ומקל מאד על ניקוי ושמירה של הפרקט במצב אופטימלי.

רמת שחיקה ac4פרקטים חזקים ועמידים ברמת שחיקה גבוהה שמתאימה לא רק לבתי למגורים אלא גם למשרדים, קליניקות, חנויות וכד'.
אנו מספקים לנוחיותכם מגוון רחב של דגמים על מנת שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את הדגם המדויק עבורם. אי לכך, דאגנו לכם לחמישה דגמי פרקט עמיד במים הנבדלים זה מזה במידות, במרקמים ובעיצוב שלהם. מוכנים להכיר את בני המשפחה?

פרקט אימפרסיב

מידות: 8 מ"מ עובי, 1.37 מ' אורך, 19.2 ס"מ רוחב.
מאפיינים: פרקט אימפרסיב הוא האח הגדול ויפה התואר. הוא הפרקט הראשון שיצא בסדרה הזו והוא גם הפרקט הנמכר ביותר אצלנו. אימפרסיב מתייחד במראהו היפהפה. המראה שלו הוא מוברש מרשים ומלכותי.

פרקט מג'סטי

מידות: 9.5 מ"מ עובי, 2.05 מ' אורך, 24 ס"מ רוחב.
מאפיינים: פרקט מג'סטי, כשמו כן הוא. פרקט מלכותי עם נראות מלכותית הן בזכות האורך יוצא הדופן שלו והן בזכות הקורות הגדולות והרחבות שלו. המרקם שלו הוא מוברש מאד והמימדים שלו משווים לו מראה של עץ אמיתי.

חדש! פרקט סיגניצ'ר

מידות: 9.5 מ"מ עובי, 1.36 מ' אורך, 22 ס"מ רוחב.
מאפיינים: פרקט סיגניצ'ר הוא אחד הפרקטים המיוחדים שלנו, זאת בזכות המראה המבוקע שלו שמייצר רושם של פראיות של טבע שנפגשת עם אלגנטיות של גימורים מדויקים. הביקוע הזה מדמה את המראה הנדיר ביופיו של עץ האלון. דגם סיגניצ'ר הוא בעל מגע ומראה של פרקט עמיד במים בגמר שמן. הגימור שלו הוא גימור מט חלק ומזמין.

פרקט קלאסיק

מידות: 8 מ"מ עובי, 1.36 מ' אורך, 19 ס"מ רוחב.
מאפיינים: פרקט קלאסיק הוא האח הקטן במשפחה. זהו הדגם הפשוט ביותר, אך אל תתבלבלו – הוא אסתטי ומטופח בדיוק כמו אחיו הגדולים. פרקט קלאסיק קיבל את שמו בשל העיצוב הקלאסי שלו שאנחנו מכירים היטב מעולם הפרקטים – מראה של פאזות מדומות. המגע שלו אינו מוברש והמרקם שלו חלק ועדין.

פרקט EL

מידות: 8 מ"מ עובי, 1.36 מ' אורך, 15.6 ס"מ רוחב.
מאפיינים: פרקט EL הוא פרקט מיוחד בזכות המראה האחיד שלו. העיצוב של EL הוא של משטח אחד אחיד וחלק, ללא פאזות כלל. החיבורים בין הלוחות הם חלקים והמגע שלו אינו מוברש.

פרקט עמיד במים או פרקט למינציה רגיל?

לא אחת לקוחותינו מבקשים מאיתנו לסייע בהכרעה בין דגמי למינציה רגילים לדגמים ממשפחת הפרקטים העמידים בפני מים. כאן המקום לחדד כי הפרקטים העמידים למים הם פרקטי למינציה לכל דבר. מה שמייחד אותם הוא שכבת ההידרוסיל המהפכנית ששומרת עליהם. אם אנחנו משווים בין שני הסוגים על פי קריטריונים של עיצוב ונראות, ניתן להגיד בבטחה כי בשתי המשפחות אתם תמצאו שפע מרהיב ומגוון של דוגמאות, סגנונות, גימורים וטקסטורות.

היתרון של פרקט עמיד במים הוא הנוחות שכל הדגמים מעלה מאפשרים. בעוד שפרקט למינציה רגיל לא יכול לשאת מים כלל ומחייב ספיגה מיידית, ייבוש או אידוי על מנת למנוע נזק בלתי הפיך, הפרקטים העמידים אינם מאפשרים חדירה של מים לתוכם ונותרים יבשים! אי לכך, הם מצריכים מינימום טיפול והתעסקות. הם מתאימים לכל חדרי הבית ובכלל זה יהיו מצוינים גם לחדרים לחים כמו חדר המטבח, חדרי טיפולים, מספרות ועוד. נזכיר שוב כי אין לפרקטים עמידות בפני מים עומדים ולכן לא פרקט הלמינציה ולא הפרקט הרגיל, אינם מתאימים לחדרי אמבט.

הפרקטים אצלנו, ככלל, אינם יקרים ביחס לשוק הריצוף, אך ראוי לציין כי פרקטים עמידים במים מעט יקרים יותר מפרקטי הלמינציה. זאת בשל תוספת החומר המגן של השכבה העמידה למים והשכבה האנטי סטטית. אנו ממליצים לכם לבחור בהתאם למאפיינים ולצרכים האישיים שלכם. ניתן, במידת הרצון והצורך, לשלב בין שני הסוגים יחד.

אנחנו כאן בשבילכם, זמינים בכל עת לחשיבה משותפת ומענה על כל שאלה שעשויה לצוץ אודות פרקט עמיד במים, ובכלל!

    צרו איתנו קשר