עולם הפרקטים, בדומה לתחומי העיצוב האחרים, הוא עולם דינאמי ותוסס – יש בו מגמות, אופנות, דגמים חדשים ומרהיבים שמופיעים בו, לצד קולקציות בוטיק חדשות ויוקרתיות. אך לא כל יום מגיע מוצר חדש ומפתיע, שהוא גם מסוגנן ומלא סטייל וגם אוחז בתכונה ייחודית ונחשקת.

נעים להכיר – פרקט נגד מים מבית קוויק סטפ

אנו שמחים להכיר לכם את הבשורה החדשה בתחום עיצוב הבית – פרקט הלמינציה העמיד בפני מים מבית "קוויק סטפ" האיכותית. שמו של הפרקט "אימפרסיב", וכשמו כן הוא – מרשים, הן בקשת הדגמים שבו הוא מגיע והן באופן בו הוא אינו מאפשר ולו לטיפת מים אחת ויחידה לחלחל לתוכו, ונותר יבש לחלוטין. כך, איכות הפרקט ומראהו הנפלא נשמרים לאורך שנים רבות.

יתרונותיו הייחודיים של פרקט אימפרסיב

פרקט אימפרסיב מתהדר בשלל יתרונות ייחודים, החל מציפוי שיפועי הפרקט בהידרוסיל, חומר דוחה מים, המאפשר ניגוב הפרקט ללא כל חשש – הרטיבות לא תחלחל אל תוך הפרקט ולא תיספג בו, דרך חיבור אנטי-סטאטי בין לוחות הפרקט, הדוחה אבק ומונע הצטברות לכלוך בשיפועי הפרקט, כך שקל ופשוט לנקותו, ועד לשילוב מנצח בין איכות למראה. כל אלו, הופכים את פרקט אימפרסיב למתאים במיוחד לחללים בהם יש לחות, כמו המטבח שלכם או חדרים אחרים בבית. עם זאת, הוא אינו מתאים לחדרים בהם יש רטיבות של ממש כמו חדרי אמבטיה או מרפסות שירות.

פרקט אימפרסיב או פרקט למינציה?

לקוחות שכבר הספיקו לפגוש בפרקט אימפרסיב באולם התצוגה שלנו, העלו שאלה חוזרת – במה כדאי לבחור, בפרקט אימפרסיב או בפרקט למינציה? שניהם מסוגננים ומעוצבים, מגיעים בשלל דגמים, גוונים, הדפסים וטקסטורות, אך לאימפרסיב יתרון, בהיותו בלתי חדיר ללחות ולרטיבות.

ובכן, מדובר בשני סוגי פרקט שונים, המגיעים, כל אחד מהם, במגוון עיצובים שונה, ועל כן הבחירה ביניהם צריכה להיעשות משיקולי התאמה לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. פרקט אימפרסיב יתאים במיוחד, כאמור, לחדר האמבטיה ולמרפסת השירות, בשעה שפרקט הלמינציה יתאים לכל חדר אחד בבית. שני סוגי הפרקט משתלבים זה בזה מצוין, ובהחלט ניתן לרצף חלק מחדרי הבית בפרקט אימפרסיב וחלק בפרקט למינציה, לבחירתכם.

שיקול נוסף הוא העלות. מחירו של פרקט אימפרסיב אינו גבוה במיוחד, אך מעט גבוה יותר מזה של פרקט הלמינציה, בשל הציפוי הייחודי והחיבור האנטי-סטאטי.

ומה איתכם? לא בא לכם להתחדש ברצפת פרקט מפנקת?
מוזמנים להתרשם מכל סוגי הפרקטים שלנו באולם התצוגה, נשמח להתאים גם לכם את הפרקט המושלם!

צרו איתנו קשר

רוצים להרגיש את הפרקט?

תאמו כבר עכשיו ביקור באולם התצוגה