הדקל 19, מושב נווה ימין |09-7400931

החדשות שלנו

נוסעים לחו”ל? תערוכות העיצוב שלא כדאי לפספס

פורסם ב: פרקטים ועיצוב פנים

במהלך כל השנה נערכים בחו”ל אירועים שונים שמאפשרים לנו, מי שעוסקים בתחומי העיצוב השונים, להתעדכן בטרנדים הכי חמים בעולם, להצביע על שינויים וחידושים טכנולוגיים ולהביא ללקוחות שלנו הרבה רעיונות חדשים – שאותם אנחנו משלבים בעבודה בעסק.

קרא עוד

פרקט קרונו – מרגישים את האיכות ברגליים

פורסם ב: פרקטים ועיצוב פנים

כמו בכל תחום, גם בתחום הפרקטים מבית המותג הגרמני קרונו יש פרקטים מקוריים, אורגינלים מהיצרן, ויש בשוק גם פרקטים שהם חיקוי. יש פרקטים ודגמים טובים יותר או פחות, ויש את אלה שבטופ. פרקט קרונו המקורי ללא ספק עומד בראש הפירמידה של פרקטי הלמינציה העמידים והאיכותיים ביותר. קראו עוד אודות המותג המוביל מגרמניה.

קרא עוד

פרקט בכל הבית: מלבישים את החדרים ביוקרה וסטייל

פורסם ב: פרקטים ועיצוב פנים

אם אתם כמונו, גם אצלכם המחשבה על פרקט בכל הבית עושה תחושה מרגשת, ולא, זה ממש לא מוגזם. אז גם אם אתם כבר מומחי פרקט וגם אם זו הפעם הראשונה שלכם שאתם חושבים להתחדש, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו.

קרא עוד

הטעויות הכי נפוצות בתחזוקת פרקטים לאורך זמן – ואיך נמנעים מהן

פורסם ב: פרקטים ועיצוב פנים

אחרי שבחרתם פרקט חדש לבית או למשרד, השקעתם בתכנון ובבחירה של גוון וסגנון, הזמנתם התקנת פרקטים מקצועית וחנכתם את החלל החדש והמעוצב שלכם, הגיע הזמן להבין איך מתחזקים באופן שוטף את הפרקט.

תחזוקת פרקטים לאורך זמן דורשת להבין מה המשמעות של סוג הפרקט, החומרים שבאים איתו במגע והתהליך שמסייע לנו לשמור עליו נקי ומטופח.

אילו טעויות עושים רבים בתחזוקת הפרקטים בבית? הנה כמה מהטעויות הנפוצות ואיך להימנע מהן.

קרא עוד