חברת BASSANO PARQET

חברה ותיקה מאוד קיימת משנת 1832 הוקמה ע"י משפחת Andreatti שמקורה ב-Trentino. כיום כשמה כן היא וכמובן המפעל נמצא בצפון איטליה ב-Bassano del Grappa במחוז VENETO, מייצרת מגוון גדול של פרקטים מתמחה ביצור גמר עבודת יד.

הקליקו לאתר החברה

חברת SALIS

חברת SALIS יושבת ב-PERUGIA במחוז UMBRIA. קיימת משנת 1926 מגוון רחב של מוצרים החל מפרקטים סופר אלגנטים עד לפרקטים עתיקים מפירוק. לחברה יש ציפוי מיוחד וייחודי להם הנקרא "LEGNORESINA®" שמשמעותו אפס כתמים.

הקליקו לאתר החברה

חברת MARDEGAN

חברת MARDEGAN והעומד בראשה Giuseppe Mardegan יושבת ב-Fanzolo di Vedelago שבמחוז VENETO שותפה עם אדריכל STEFANO BOERI ממילאנו. לחברה יש שפע של גימורים וגוונים יחודים. ניתן לקבל כל סוג של פרקט בכל רוחב בכל גוון ובכל גימור, מתמחים בפרקטים בעבודת יד.

הקליקו לאתר החברה

חברת NOESIS
 
חברת NOESIS מבית קבוצת SPAZIO LEGNO איטליה, חברה גדולה שיושבת ב-Treviso שבמחוז VENETO. מתמחה בקו מוצרים כפרים בעבודת יד מסורתית. קיים גם קו יצור של חיפוי קירות ורהיטים תואמים לפרקט.
 

הקליקו לאתר החברה

חברת Triveneta Parchetti
 
חברתTRIVENETA  פרקט היושבת באזור Cordignano בצפון מחוז VENETO, קבוצה של פועלי עץ מ-VENEZIA הקימו מפעל לפני שנים רבות אשר עוסק ברצפות עץ עתיקות, יצור מסורתי עם הימנעות ככל שניתן ממכונות. לחברה יש קו מוצרים הנקרא "AVALON" פרקט באותו מראה כמו רצפת עץ מימי הביניים.
 

הקליקו לאתר החברה

צרו איתנו קשר