כמו בכל תחום, גם בתחום הפרקטים מבית המותג הגרמני קרונו יש פרקטים מקוריים, אורגינלים מהיצרן, ויש בשוק גם פרקטים שהם חיקוי. יש פרקטים ודגמים טובים יותר או פחות, ויש את אלה שבטופ. פרקט קרונו המקורי ללא ספק עומד בראש הפירמידה של פרקטי הלמינציה העמידים והאיכותיים ביותר. קראו עוד אודות המותג המוביל מגרמניה.

אחד מפרקטי הלמינציה המעולים שאנו משווקים בפרקט בשרון הוא פרקט קרונו ואם לדייק – "קרונושפאן" המקורי. החברה הגרמנית קיימת כבר שנים רבות וידועה בזכות פרקטי הלמינציה שהיא מייצרת, שקנו את שמם כמובילים בעולם כולו. אז אם חיפשתם פתרון פרקטי מחד אך יוקרתי מאידך, לריצוף הבית, ואינכם מוכנים להתפשר על הטוב ביותר, פרקט קרונו הינו בהחלט האופציה המומלצת עבורכם.

פרקט למינציה גרמני קרונו

פרקט למינציה הינו למעשה פרקט סינטטי המבוסס על חומר בשם HDV, שידוע בזכות העמידות שלו וקלות התחזוקה הנצרכת כדי לשמר אותו. בטכניקה מיוחדת, מודבק על פני הריצוף תמונת פרקט מצופת למינציה המאפשרת קבלת ריצוף פרקט במגוון סוגים, הדפסים וסגנונות. פרקט הלמינציה של קרונו מיוצר בטכנולוגיה ייחודית שמעניקה אפשרות לכל אותם לקוחות החוששים מהתקנת פרקט אמיתי, ליהנות מכל היתרונות של מראה העץ, תוך שמירה על הריצוף לאורך שנים ללא פגע בבית.

פרקט קרונו

הטוב ביותר בעולם הלמינציה

קשה לדבר על פרקט קרונו, ללא הרחבה קטנה על המותג, הפרקט הגרמני המוביל. מדובר בחברה גרמנית הידועה כאחת המובילות בעולם בתחום ייצור פרקטי הלמינציה. הודות לניסיון של מעל 100 שנה בתחום ריצוף הפרקט, מפעל עצום בו פרקטי הלמינציה מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ותחת בקרה קפדנית, אין פלא שפרקט קרונו משווק במדינות רבות בעולם ומוכר על ידי לקוחות רבים כטוב ביותר.

והנה עוד כמה נתונים על פרקט קרונו: הפרקטים עומדים בתקנים מחמירים ובינלאומיים של איכות המוצרים ואיכות הסביבה. בנוסף, החברה מקפידה על ערכי האמינות, האחריות והחדשנות שבייצור. הדגמים של המותג הם רבים וייחודיים, כך שכל לקוח יוכל למצוא את מבוקשו מבניהם.

מובילים באיכות

תנאי הייצור האיכותיים במפעל כאמור, והסטנדרטים הגבוהים בהם עומדת החברה, יוצרים למעשה ריצוף סינטטי בעל מראה טבעי המעניק לכל חלל את אותה תחושת חמימות שחסרה לנו כל כך בבתים ובדירות המודרניות. בנוסף, פרט קרונו הינו כאמור איכותי ביותר ולכן, הוא נחשב לעמיד ביותר וכזה שניתן לשלב בכל חלל, גם בחללים הדורשים ניקיון תדיר יותר מהרגיל. בקיצור, אין ספק כי מדובר בבחירה נכונה עבור לקוחות המעוניינים לשבת בראש שקט בידיעה שבחרו בריצוף איכותי לבית או לעסק.

הכירו את יצרני הפרקטים המובילים

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר