כל אחד מחפש מפעם לפעם דרך אלגנטית ומיוחדת לעצב את הקירות בבית או במשרד. אז אם יש לכם חיבה לפרקטים, קבלו מאיתנו 4 רעיונות עם סטייל לשילוב וחיפוי פרקטים על קירות.

כשמעוניינים לייחד קיר בבית

לפעמים, נמאס לנו מתליית תמונות או דקורציות למיניהן, ועדיין נרצה לייחד קיר מרכזי בבית, כמו הקיר מול הספה שמאחורי הטלוויזיה, אחד הקירות במטבח או בסלון ואפילו בחדר השינה. אחד הדרכים לעשות זאת היא על ידי חיפוי פרקט לקיר. חשוב לציין שכשאנו בוחרים קיר אחד לחיפוי הפרקט, העיצוב עוד יותר מושך מאשר חיפוי כל הקירות. חיפוי כזה של קיר מרכזי, יעניק לביתכם אפקט עיצובי מרשים והרבה אופי.

"שובל" של פרקט

בחרנו לקרוא לזה "שובל" מכיוון שכך פשוט נראה העיצוב. מדובר בפרקט לקיר שלמעשה ממשיך את הפרקט שעל הרצפה, ומהווה מעין שובל. יש לציין שמדובר בעיצוב שלא כולל את כל הקיר, או הרצפה, כלומר הוא נראה הכי טוב כשעל הרצפה בוחרים לשלב אי מלבני של פרקט וממנו, ממשיך גם הפרקט לקיר. בדומה לשילוב הפרקט בקיר יחיד בבית, גם השילוב הזה ישבור כל עיצוב חד-גוני בבית ויעניק לכם אופי ומראה ייחודי לחלל

שילוב פרקט בחדר השינה, לא רק על הרצפה

בייחוד כשמדובר בחדר שינה עמוס יחסית, אך גם בחדר שינה מרווח מאוד, בדרך כלל המיטה הזוגית תופסת בו את רוב המקום ובנוסף לארון, שידה וכד', נראה שאין הרבה מקום פנוי בו הפרקט יכול לבלוט באמת. אז אם יש לכם חדר שינה שאתם מעוניינים לשפץ, במקום או בנוסף לפרקט על הרצפה, נציע לכם לשלב אותו גם על הקיר או על כל הקירות בחדר. גם כאן, מדובר בדרך לא שגרתית להעניק לחדר השינה שלכם מראה מחודש שתתפלאו עד כמה שהוא ישפיע. כמו כן, מומלץ להיוועץ עמנו אודות ההתאמה של הפרקט לריהוט בחדר.

פרקט לקיר במשרד

אם תחשבו טוב, את רוב הפרקטים שאתם מכירים על הקירות, סביר להניח שראיתם במשרדים ולא בכדי. לא שפרקט לקיר מתאים רק למשרד כאמור, אולם למשרד בפרט, פרקט יכול להעניק אווירה נקייה ומודרנית במיוחד, כזו שתשפר את האווירה ותעניק לו מראה יוקרתי שכולם מחפשים. חשוב לציין שפרקט לקיר במשרד נראה הכי טוב כאשר הוא משולב גם עם פרקט זהה לרצפה (בצבע זהה). מכיוון שמדובר בעיצוב משולב, חשוב מאוד גם במקרה זה לברר להתייעץ עם צוות פרקט בשרון אודות חומר הגלם שיתאים לכם לטווח הארוך.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר