היישר מאיטליה הבאנו לארץ פרקטים עתיקים שיוצרים בכל חדר מראה מלכותי ואצילי, כזה שאנחנו זוכרים בחיבה מטירות עתיקות, בתים ישנים ומבני ציבור באירופה הקלאסית ובעיקר באיטליה. הפרקטים העתיקים שלנו מגיעים מחברות איטלקיות, איתן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא וחם, שדואגות לפירוק הפרקטים מבתים עתיקים בני 150 שנה ויותר, אשר עוברים חידוש ושיפוץ או מוחלפים בבתים חדשים.

איכות, עידון ויוקרה – פרקטים עתיקים בעבודת יד אמנותית

רצפות הבתים העתיקים האלו עשויות מעץ איכותי מאד, שנשמר לאורך שנים ארוכות ונוצרה לו שפה עיצובית משלו. חספוס ועדינות, עידון ואלגנטיות, יוקרה וייחוד, כל אלו באים לידי ביטוי דרך רצפות פרקט המורכבות מלוחות העץ העתיקים.

אל כל רצפת פרקט מהודרת מתחבר סיפור על משפחה שגרה בבית שנים ארוכות, לעיתים במשך דורות, על זוגות שרקדו מעל הפרקטים האלו את ריקוד החתונה שלהם, על מסיבות לכבוד תינוק חדש במשפחה, על חזרה מרגשת לאחר מלחמה או על חיים שלווים אך מפוארים בעיירה איטלקית חמה ומזמינה. כל פרקט מביא איתו סיפור, אופי, אישיות משלו.

לאחר פירוק הפרקטים, עמלות חברות מתמחות שהפכו את העבודה שלהן לאמנות לשמה, על שחזור הפרקטים, תוך שמירה על המראה הייחודי שלהם שמתכתב עם הטבע ושומר על העץ הטבעי ככוכב.

באולם התצוגה של פרקט בשרון תוכלו לפגוש מקרוב דוגמאות של פרקטים עתיקים, שהובאו ישירות מאיטליה לישראל ומהווים השראה אמיתית לעיצוב חם, ייחודי ויוקרתי בבית.

פרקטים איכותיים לבתים עם היסטוריה ותיקה וחדשה

כל הפרקטים שאנחנו מייבאים תחת קולקציה זו הם 100% תכנון, עיצוב וייצור איטלקי. הם משתלבים גם כאן, בארץ ישראל שלנו, בבתים שבהם יש שפה עיצובית שמתכתבת עם האופי המיוחד של טירות נוצצות ובתים עתיקים.

אם אתם אוהבים נברשות שתלויות מהתקרה, בדי קטיפה ופמוטי כסף נוצצים, פרקטים עתיקים מאיטליה הם בחירה מדויקת לבית שלכם. הם התוספת המדויקת, הנכונה והאסתטית כל כך בבית שמספר סיפוק עתיק.

עם זאת, לעיתים קרובות דווקא השילוב בין הישן והחדש, יוצר שפה עיצובית חדשה. פרקטים עתיקים מעץ מלא, שיש מאחוריהם סיפור ארוך, יכולים להשתלב בבית חדש ומודרני. הם יעניקו לו עומק עיצובי ויתנו את אפקט ה"וואו" בכל פעם מחדש.

מאיטליה באהבה –

פרקטים עתיקים יוקרתיים המיוצרים ע"י החברות המובילות באיטליה

בסאנו פרקט Bassano Parquet אמנות בת 110 שנים

בבסאנו דל גראפה, הלוא הוא המקום שבו הומצא משקה הגראפה האיטלקי, נמצאת חברה שכתבה בעצמה את ספר ההיסטוריה של עולם הריצוף האיטלקי. חברת Bassono קיימת כבר למעלה מ-110 שנים ומתמחה בפרקטים בסגנון עתיק בעבודת יד.

מוצר הדגל שלה, שהוא תוספת מכובדת לכל בית, הוא "אופרה פרימה", קולקציה יפיפיה של פרקטים בסגנון עתיק בעבודת יד. את ההשראה לשחזור המוקפד וליצירת פרקטים בסגנון עתיק שיוצרים מראה מרהיב ומדויק כל כך, לוקחת החברה מהבתים והטירות מסביבה, מהכרות עם ההיסטוריה העיצובית שלהם ומחומרי הגלם האיכותיים כל כך שיש לאיטליה להציע.

Mardegan – פרקט אלון יוקרתי מצפון איטליה

חברת Mardegan נמצאת בקסטלו פרנקו שבצפון איטליה. מול הנוף ההררי היפיפה שמחביא בתוכו עיירות קסומות שבתוכן בתים עתיקים עם רצפות פרקט יוקרתיות.

החברה מתמחה בפירוק ושחזור של פרקטים מעץ אלון, שעוברים תהליך מוקפד ואמנותי כדי להתחדש ולקבל מחדש את האופי המיוחד שלהם. לחברה המבחר הגדול ביותר של פרקטים בצבעים מעושנים, שיכולים להשתלב בבתים בסגנון אלגנטי ואירופאי לצד בתים מודרניים במראה נקי.

Antico E – פרקטים בני 100 שנים ויותר

Antico E נחשבת לאחת החברות היוקרתיות באיטליה בתחום הריצוף. מרכז הפעילות שלה נמצא בהרי הדולומיטים, משם יוצאים עובדי החברה למסעות איתור של רצפות עץ בונציה ובמקומות נוספים. החברה מתמחה בבניית פרקטים מהבריקולות העתיקות של וונציה והעיירות באזור, ויוצרת שחזור מוקפד ומדויק מאד של פרקטים עתיקים בני 100 שנים ויותר.

חשוב שתדעו ש…

  • הפרקטים המיוצרים באיטליה עשויים מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ומיוצרים בהתאמה אישית לכל לקוח. מחירם גבוה ממחיריהם של פרקטים חדשים ורגילים.
  • כל הפרקטים מיוצרים בהזמנה אישית ולכן זמן האספקה ארוך – כשלושה חודשים לערך. התוצאה המיוחדת והמרהיבה הופכת את ההמתנה למתוקה במיוחד.
  • ניתן להזמין פרקטים לפי מידות מיוחדות ובהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח.

    צרו איתנו קשר