פרקט פולימרי : השחקן החדש בתחום הריצוף

"יום אחד, כשיהיה לנו זמן לזה, נחליף את הריצוף בסלון", אמר לי אחד מחבריי.

"הייתי רוצה לעצב מחדש את חדרי הילדים וגם לעשות כמה שינויים בחדר השינה שלנו", סיפרה לי קרובת משפחה, "אבל אנחנו פשוט לא מגיעים לזה".

אלו שתי דוגמאות מיני רבות לאנשים קרובים אליי שחולמים לשנות את מראה הבית שלהם כבר שנים, אך נמנעים מכך ודוחים את ביצוע המשימה משום שהתהליך נראה להם מסובך, ארוך ומלווה באי-נוחות. כמוהם, אני יודע, יש עוד רבים אחרים. אם גם אתם רוצים לשנות את מראה הבית ולסגנן אותו, תשמחו לגלות שיש דרך פשוטה, קלה ובעיקר – מהירה, להעניק לבית מראה חדש ורענן ולהוסיף צבע ותחכום למראה החדרים.

אתם מוזמנים להכיר את הדבר הכי חם בתחום עיצוב הפנים – הפרקט הפולימרי, או בשמו המקצועי LVT.

זהו משטח העשוי PVC איכותי, המגיע במגוון עצום של טקסטורות והדפסים, דבר המאפשר לו להיראות כמו כל חומר שתרצו – עץ, אבן, בטון, קרמיקה ועוד, ובכך להתאים מבחינה עיצובית לכל מבנה ולכל חדר. פעולה פשוטה כמו התקנת פרקט פולימרי מביאה לשינוי אדיר במראה החדר – דמיינו, למשל, את הסלון או את חדר השינה שלכם עם רצפה דמוית-אבן, או אריחים מאוירים יפהפיים.

יתרונותיו של פרקט פולימרי spc

  • התקנה פשוטה – אין כל צורך להוציא את המרצפות הקיימות או להחליפן – את המשטח מתקינים מעל הריצוף הקיים. לעיתים קרובות אין צורך במתקין כלל, כך שתוכלו להתקין את הפרקט בעצמכם בקלות רבה. גובהו הוא לרוב 4.5 מילימטר, כנראה שאפילו לא יהיה צורך בקיצור הדלתות, אבל גם אם כן אז אנחנו נעשה זאת.
  • עמידות מלאה בפני מים – הפרקט הפולימרי חסין לחלוטין בפני רטיבות. המים אינם מחלחלים אל תוך הפרקט ואינם משפיעים על איכותו או על מראהו.
  • ניקוי מהיר וקל – מאחר והפרקט, כאמור, עמיד בפני מים, ניתן לשטוף אותו בדיוק כפי ששוטפים רצפה.
  • שמירה על מראה נהדר לאורך שנים – פרקט פולימרי spc בעל רמת שחיקה גבוהה בשימוש לאורך שנים ארוכות, והוא שומר על המראה המקורי שלו לאורך זמן רב מאוד. כן, גם בחדר ילדים שבו שני זאטוטים מסיעים על המשטח מכוניות צעצוע לאורך כל היום; וגם בחלל עבודה שבו חמישה עשר עובדים חרוצים עושים שימוש בכיסאות מנהלים החמושים בגלגלים. דבר אינו קורה לפרקט.

למי ולאן מתאים הפרקט הפולימרי?

בתחילה, השימוש בפרקט הפולימרי נעשה בחללים המאופיינים בשטחים נרחבים ובתנועה רבה של אנשים, המצריכה עמידות גבוהה מאוד בפני שחיקה, כגון חדרי כושר, אולמות ספורט, גני ילדים ומשחקיות לילדים.

עד מהרה, נוצר ביקוש רב לפרקט הפולימרי גם בבתים פרטיים ובדירות מגורים. אנשים רבים גילו את יתרונותיו וביקשו להתקינו גם בביתם. הביקוש ההולך וגובר הביא ליצירתם של עוד ועוד עיצובים, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפרקט שישתלב נפלא בסלון, בחדר השינה או בחדר הילדים.

פרקט פולימרי spc מתאים לשימוש בפנים. החשיפה לשמש אינה מיטיבה עמו, ועל כן אינו מתאים לשימוש בחוץ, במקומות כמו מרפסת או חצר.

אתם מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה של "פרקט בשרון", להכיר את הפרקט הפולימרי מקרוב, ולבחור את העיצוב שיחדש את מראה הבית! אני והצוות נשמח לספר לכם עוד, לייעץ ולהשיב לכל שאלה. הקפה עלינו : )

    צרו איתנו קשר