הדקל 19, מושב נווה ימין |09-7400931

התקנת פרקט בסגנון פישבון

פורסם ב: מידע על פרקטים

פרקט בסגנון פישבון כשמו כן הוא – התקנתו יוצרת מראה של אידרת דג ומקנה לרצפה מראה גיאומטרי ומעניין. שיטהזו של התקנה היא שיטה ישנה יחסית, שנולדה בשנות הארבעים של המאה הקודמת ונחשבת עד היום ליוקרתית במיוחד.

התוצאה הסופית שמעניקה התקנת פרקט בסגנון פישבון מתאימה מאד לבתים בהם יש השראה אירופאית קלאסית, עם רהיטים אלגנטיים בצבעים חמימים. הפרקט שעשוי מסוגים שונים של עצים, לפי בחירת הלקוח, משרה אווירה חמימה, ביתית, רומנטית ויוקרתית מאד.

פרקט בסגנון פישבון נוצר בדרך כלל מעץ אלון גושני בשכבות כפולות או משולשות. לצד עצי האלון שמאד פופולריים ליצירת פרקט אלון בסגנון פישבון, אפשר למצוא גם פרקט מעץ אגוז, מעץ מייפל, מאלון אירופאי ומעצים גושניים נוספים. פרקטים אלו מגיעים עם טקסטורה מבריקה ומשומנת, במראה חלק שמשתלב מצויין עם הסגנון האלגנטי של תחילת המאה העשרים, אותו סגנון אירופאי יוקרתי שאנחנו מדברים עליו.

את הפרקט מתקינים באמצעות הדבקה. לרוב מיישרים ומפלסים את הרצפה ככל האפשר, על מנת שההדבקה, תהליך די מסובך בגלל יצירת הדוגמה המיוחדת, תהיה ישרה ואיכותית. את הפרקט מדביקים אל הרצפה הנקייה בעבודה די סיזיפית.

בגלל תהליך ההתקנה הארוך יחסית, לרוב פרקט בסגנון פישבון הוא פרקט יקר מסוגי הפרקטים האחרים. אם זאת, מי שרוצה להנות ממראה ייחודי, אלגנטי, נעים וביתי מאד – ימצא בפרקט הזה לא מעט יתרונות.

התקנת פרקט בסגנון פישבון התקנה של פרקט בסגנון פישבון התקנה של פרקט דגם פישבון פרקט בסגנון פישבון - התקנה פרקט בסגנון פישבון - סיום התקנה

 

מתעניינים בפרקט פישבון? נשמח לסייע בהתאמת הפרקט המושלם לכם! מוזמנים לקפה באולם התצוגה 🙂

צרו עמנו קשר לייעוץ והתאמת פרקט​