אם הסגנון שאתם אוהבים הוא אלגנטי וקלאסי, אך יחד עם זאת מעודכן ועכשווי, יש לנו שתי מילים בשבילכם: אלון מולבן.

ריצוף מאלון מולבן משלב שני גורמים שכל אחד מהם הוא התגלמות האלגנטיות בפני עצמו – עץ אלון איכותי, חזק ועמיד, ואחד מכמה גווני לבן שמעניקים תחושה של יוקרה שקטה ונקייה. התוצאה היא ריצוף עץ יפהפה ששומר על מראהו לאורך שנים.

ניתן להשיג פרקט אלון מולבן גם כפרקט מעץ מלא וגם כתלת-שכבתי.

אוהבי מראה האלון המולבן שמעדיפים לבחור בפרקט למינציה, לא צריכים לוותר על הסגנון – ניתן למצוא אותו גם בפרקט למינציה, כאשר ההדפס נראה בדיוק כמו העץ, וגם הוא באיכות גבוהה במיוחד.

היכן פרקט אלון מולבן מתאים במיוחד?

בתי עסק בתחומי היופי והאסתטיקה

פרקט מאלון מולבן ישתלב באופן נפלא במכוני יופי ושיזוף ובכל עסק שמוקדש לאופנה או ליופי.

הבחירה בפרקט מאלון מולבן משדרת טעם טוב, אהבה לעיצוב והבנה בתחום, ולכן מתחברת לתחומי העיסוק האלו באופן טבעי.

בבתי עסק מסוג זה, הפרקט ישמש כרקע לבחירת צבעים מעודנת, וריהוט ופריטים בגוונים עדינים של לילך או ארגמן ייראו עליו מצוין. הבחירה בצבע הלבן מאפשרת מידה רבה של חופש בבחירת הפריטים הדקורטיביים, וניתן יהיה לשנות ולרענן את מראה המכון או החנות מדי פעם, מבלי להחליף את הריצוף, שיתאים לכל סגנון עיצוב.

מכוני ספא

לבן משדר ניקיון, זכות ורוגע ועץ אלון, מצידו, משדר איכות. השילוב של השניים עובד מצוין במכוני ספא, שמעוניינים להעביר מסר של שלווה, של ניקיון, ושל סטנדרטים גבוהים.

במוכני ספא שבוחרים בפרקט אלון מולבן, אפשר לצאת מסקאלת הצבעים שניתן בדרך כלל לראות במקומות מכל זה ולהצטייד ביותר תעוזה. כיתובים גדולים ובולטים על הקירות, צורות גיאומטריות צבעוניות שמשתלבות זו בזו, נישות גבס עם עציץ במרכזן וספוט מעל – הכל הולך והכל מתאים, כשהרקע משדר איכות שקטה.

חנויות אופנה

פרקט אלון מולבן אידיאלי לבוטיקי אופנה ואפילו לרשתות אופנה גדולות, משום שהוא נותן מקום לפריטים המוצגים בחנות, מבליט אותם ולא גונב להם את ההצגה.

שמלות, חולצות, תכשיטים, תיקים, נעליים ועוד פריטי אופנה – כל אלו ממש יקפצו לעין כאשר הרקע לבן, ותיווצר תחושה של מרחב, ללא צבעוניות עמוסה מדי.

בדומה למכוני ספא, גם בחנויות בתחום האופנה, הבחירה בפרקט מסוג זה נותנת דרור ליצירתיות ולדמיון, ומאפשרת בחירת צבעים נועזת יותר – תאי ההלבשה יכולים להיות צבעוניים, למשל, וכך קוביות תצוגה שעליהן מונחים פריטים נבחרים.

בסלון ובמטבח

המטבח והסלון הם שני חדרים מרובי פריטים, שנאספו עם השנים בהרבה אהבה- הפסלון הקטן בדמותו של שף האוחז תפריט, שהבאתם איתכם מירח הדבש באיטליה, מעמד בקבוקי היין שקיבלתם כשעברתם לדירה הראשונה שלכם, הפלייסמטים הצבעוניים שעברו איתכם מדירה לדירה, שעון הקיר הגדול שקנית לה כשהצביעה עליו בחנות ואמרה שכזה בדיוק היה בבית של סבתא שלה.

על אף אהבתנו הרבה לפריטים הללו, שלכולם יש ערך סנטימנטלי וסיפור שהם מספרים, השילוב של כולם יחד על השיש במטבח או על שולחן הקפה בסלון, יוצר עומס ותחושה של צפיפות. על כן, דרוש רקע נייטראלי ורגוע, שייצור תחושה פחות עמוסה. פרקט אלון מולבן לגמרי עונה על הדרישות האלו ועוד הרבה יותר – הוא משווה לחדר מראה מעוצב ומסוגנן ואף יוצר תחושה של חדר גדול ומואר יותר.

אתם מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה שלנו, להכיר מקרוב את דגמי פרקט האלון המולבן, להתייעץ עם צוות המקצוענים שלנו ולבחור את הפרקט החדש שלכם, שיכניס אליכם הביתה או לעסק הרבה אור, שלווה וניצוץ של אלגנטיות.

    צרו איתנו קשר