הדקל 19, מושב נווה ימין |09-7400931

תחזוקת פרקטים שוטפת

תחזוקה שוטפת לפרקט

איך מתחזקים פרקט?

את השאלה הזו שואלים אותנו לקוחות רבים, והתשובה היא שאחד היתרונות הבולטים בפרקטים שלנו, הוא שכמעט ואין צורך בתחזוקה.

מאחר וכל הפרקטים שאנחנו מייצרים – למינציה, תלת-שכבתי וגושני כאחד, עשויים ממיטב חומרי הגלם באיכות מעולה ומונחים ע”י אנשי מקצוע מנוסים ומצוינים, התחזוקה הנדרשת היא בסיסית בלבד ואין צורך לבצעה לעיתים קרובות.

מה בכל זאת כדאי לעשות כדי לשמור על מראה הפרקט לאורך זמן, ללא מאמץ?

תחזוקת פרקט למינציה

תחזוקת פרקטים מסוג למינציה היא פשוטה במיוחד. כל מה שצריך על מנת לשמור על המראה של פרקט הלמינציה, הוא לטאטא מדי פעם ולהעביר סמרטוט לח. למעוניינים, אנו מציעים מתקן מופ-ספריי, המאפשר ניקוי מהיר ונוח. בנוסף, ניתן להגביר ברק באמצעות שימוש דו-שנתי בתכשיר המטליזאן, שנמכר אצלנו.

תחזוקת פרקט טבעי

בדומה לפרקט הלמינציה, גם את הפרקט הטבעי אין צורך לתחזק לעיתים קרובות או באופן מיוחד – מספיק להשתמש מדי פעם ב”קלינר”, סבון עדין ייעודי, לשם ניקוי הפרקט, ובפוליש לפרקטים עם גמר לכה או מרענן שמן לפרקטים עם גמר שמן. לשם ליטוש הפרקט – וזה הכל.

כל חומרי הניקוי וההברקה הם בגדר המלצה בלבד וחשוב לדעת שהפרקטים שומרים על מראם לאורך שנים רבות, גם ללא טיפול מיוחד, ואינם נשחקים. ניתן לרכוש את חומרי הניקוי וההברקה אצלנו, ובאזור השרון וגוש דן אנו אף מבצעים שירות שליחויות ללא תשלום. החומרים השונים הם מבית Bona השוודית, יצרנית ותיקה הפועלת למעלה מ- 100 שנה.

אם בכל זאת תרצו להעניק לפרקט טיפול מקצועי מדי פעם, אנו מספקים שירותי ניקוי וליטוש.

צרו קשר למידע נוסף !

צרו עמנו קשר לייעוץ והתאמת פרקט​

שתפו עם אלה שאתם הכי אוהבים

Facebook
Email
Facebook
WhatsApp
Email