היום אנחנו קונים יותר ויותר מוצרים אונליין ונדמה שאין גבולות, אפשר לקנות היום אפילו מכוניות תוך צפייה באתר החברה וסקירה של המפרט הטכני של המכונית וכך גם דירות נופש, ריהוט לכל הבית ואפילו הרשמה ללימודים אקדמיים. הכל נעשה אונליין.

גם חנויות פרקטים תמצאו אונליין בכל מיני וריאציות ואתרים, אבל אנחנו מאמינים במפגש פנים מול פנים. גם כי אנחנו אוהבים לארח, תשאלו את הלקוחות שהפכו למשפחה 🙂 אבל בגלל עוד לא מעט סיבות שעוזרות בבחירה במוצר הכי מדויק עבורכם.

אין כמו לראות מקרוב

לא משנה כמה תמונות של פרקט נעלה לקטלוג באתר או נפרסם במאמרי הבלוג שלנו, עדיין אין טוב ממראה עיניים קרוב ומדויק. בכל מחשב גווני הפרקט נראים מעט שונה, קשה להרגיש את הטקסטורה שלו ואין כמו מגע עם העץ כדי להרגיש מה הכי אותנטי ונכון לכם.

אנחנו לא חושבים שיש תחליף לבדיקת הפרקט מקרוב באולם תצוגה או חנות פרקטים ייעודית. אפשר להעביר את היד על העץ ולהרגיש את הטקסטורה המדויקת, לראות את הגוון הכי מדויק, בלי לפחד משינויים בגוון בגלל רזולוציה או סוג המסך במחשב ואפשר לבחון הרבה מאד אופציות שקשה לראות דרך המסך.

להיות נוכחים בעולם של השראה

נכון, זה לא בעיה לפתוח פינטרסט ולראות המון דוגמאות לבתים מעוצבים ויפים עם רצפות פרקט מהודרות, אבל יש משהו בלהיות נוכח בחנות פרקטים שמוקדשת רק לנושא הזה, ושאפשר לטייל בה בין סוגים, אופציות וסגנונות, שעוזר לבחור את המוצר הכי מדויק לכם.

באולם התצוגה שלנו יש אינספור דוגמאות של פרקטים שונים, שרבים מהם קשה להעביר את קסמם דרך האתר. זהו עולם אמיתי של השראה שעוזר לכם להבין מה נכון ומדויק לבית שלכם.

לקבל שירות פנים מול פנים

אנחנו רגילים להזמין מוצרים דרך האינטרנט אבל אין כמו יחס אישי. חנות פרקטים מקצועית היא כזו שמעסיקה אנשי צוות שיודעים להתייחס לכל לקוח, לבחון את הצרכים שלו ולעזור לו בתהליך הבחירה של הפרקט.

זהו תהליך שכולל הרבה שאלות, התלבטויות וצורך בהתייעצות. אחרי הקנייה, הצוות נמצא שם כדי להדריך איך לתחזק את הפרקט, להדגים ולוודא שהלקוח יוצא מהחנות עם תחושת בטחון אמיתית, שלא קיימת כשקונים מוצר אונליין.

לבחון את האיכות מקרוב

דרך האינטרנט אנחנו יכולים וצריכים להבטיח איכות – וגם לקיים בכל הזמנה, אבל את המוצר עצמו קשה לראות ולכן עדיף להגיע לחנות פרקטים פיזית ולראות מקרוב את המוצר האיכותי.

כשמסתכלים על העץ מקרוב, רואים את התהליך שהוא עבר, בוחנים את הצביעה ושכבות ההגנה, בודקים את הלמינציה וכל הפרטים הקטנים הנוספים – מקבלים בטחון ויודעים שקונים מוצר באיכות מסוימת.

לבצע קניה בטוחה ועם ראש שקט

קניית פרקט היא לא דבר שעושים כל הזמן. אנחנו רוצים מוצר שיחזיק מעמד במשך תקופה ארוכה ובדרך כלל משקיעים לא מעט מתקציב העיצוב של הבית בנושא. החלטה כזו לא עושים במהירות דרך המסך. אם אתם רוצים ראש שקט ותחושה שבחרתם במוצר הכי מתאים לבית שלכם – ביקור בחנות פרקטים פיזית עדיף.

אנחנו בפרקט בשרון תמיד שמחים לארח באולם התצוגה שלנו, להראות לכם את מכלול הפרקטים שלנו ולהציע ייעוץ בדרך לבחירה נכונה – בראש שקט!

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר