כשאתם חושבים על קניית פרקט לביתכם, הדבר הראשון שעליו, באופן טבעי, אתם חושבים הוא הפרקט עצמו – שיהיה יפה, שיתאים לסגנון שבו הבית מעוצב, שיהיה עמיד בפני שחיקה, שיחזיק הרבה שנים ולא תצטרכו להחליף אותו לעיתים קרובות מידי. יכולנו למנות כאן עוד לא מעט קריטריונים הנוגעים לפרקט, שהם, לכשעצמם, חשובים מאד, אבל חסרונם הגדול נעוץ בעובדה שהם משכיחים מכם התייחסות לקריטריון נוסף, חשוב לא פחות – החנות שבה אתם קונים את הפרקט.

מדוע חנות הפרקטים כל כך חשובה?

מה הופך חנות פרקטים מ"סתם" עוד חנות פרקטים לחנות פרקטים טובה באמת?

מה מאפיין חנות פרקטים טובה?

  • מבחר גדול – כשאתם מגיעים לחנות פרקטים לקנות פרקט לסלון, למשל, רוב הסיכויים הם שתחליטו להמשיך ולרבד גם את שאר החדרים בפרקט. בחנות פרקטים שבה ההיצע מצומצם ודל, לא תמצאו את מבוקשכם. ואז, או שתאלצו לחפש את הפרקט המתאים בחנות אחרת, או שתאלצו להתפשר על פרקט שפחות עונה על טעמכם ועל דרישותיכם – כך או אחרת, את הפרקט שאתם באמת רוצים ומתאים לכם, לא תמצאו בחנות שהיצע הפרקטים שלה מצומצם.
  • בחירה מקצועית של הפרקטים המוצעים לכם – מבחר ענק של פרקטים עשוי להוות יתרון, אבל אך ורק כשהמדובר בפרקטים שכל אחד מהם נבחר בקפידה ומתוך עמידה בכל אותם סטנדרטים גבוהים ודרישות שאותם הזכרנו בתחילה. כך שבחירה שלכם בכל פרקט שנמצא בחנות, גם כאשר היא אינה נעשית בליווי של יועץ מקצועי המתמחה בנושא, היא אינה פותחת בפניכם פתח לטעות ולצער שלאחר מעשה.
  • שירותיות וייעוץ מקצועי – אתם זקוקים לייעוץ, שכן לא כל יום אתם קונים פרקט, נכון? חנות פרקטים מקצועית תעמיד לרשותכם לא רק עובדים שירותיים ואדיבים, אלא גם עובדים שיכולים לייעץ לכם בכל הנוגע לבחירת הפרקט הנכון עבורכם.
  • ליווי לאורך כל הדרך – ברור שכל החנויות שמחות לתת לכם שירות לפני שרכשתם מהן פרקט, אבל אחד הקריטריונים לחנות פרקטים טובה באמת, היא מה שמתרחש לאחר שהעסקה הושלמה, כלומר, לאחר שהמוכרן סיים לחזר אחריכם ולהבטיח לכם שמיים וארץ. כמו בכל מערכת יחסים, בזמן רכישה במרבית חנויות הפרקטים אתם עלולים להתעורר "לבוקר שאחרי" ולגלות שמכל ההבטחות הגדולות והנצורות ששכנעו אתכם לקנות את הפרקט, לא נותר הרבה. 

איך אנחנו, בפרקט בשרון, משתלבים בכל הסיפור הזה?

יכולנו לענות לכם כאן, אחד אחר השני, על כל אחד מהסעיפים שאותם הזכרנו קודם, ולספר לכם על אולם התצוגה רחב הידיים שלנו, על מבחר הפרקטים העצום שלנו, שכל אחד ואחד בהם נבחר לפי הסטנדרטים המחמירים שלנו, יכולנו גם להתפאר בכך שיש לקוחות פרטיים ומוסדיים שלנו שמלווים אותנו מאז שהחנות נפתחה.

אבל, כמו שהבנתם, אנחנו לא עומדים לעשות זאת, אלא, במקום זה, אנחנו מזמינים אתכם לפגוש אותנו ולראות את כל זה (ועוד הרבה יותר) במו עיניכם! צרו קשר כבר עכשיו לתיאום סיור באולם התצוגה המהמם שלנו!

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר