אחת ממוקדי הבעיות הגדולות שעוררה הקורונה, היא חוסר היכולת לצאת לקניות. לפחות באופן שבו היינו רגילים לעשות זאת בעבר. כן, אנחנו אמנם יכולים לצאת לסופרמרקט או למקומות האחרים המוגדרים כ"חיוניים" ולרכוש תרופות ומצרכי מזון בסיסיים, ואנחנו יכולים גם לרכוש אונליין "מותרות" (דברים כציוד מחשבים, בגדים ודברים אחרים שאינם מוגדרים כ"חיוניים"). אולם, בכל הנוגע לקניות ה"גדולות" יותר, אותן סוגי הקניות שבתקופה רגילה ונטולת קורונה אנחנו צריכים להגיע לחנות / אולם התצוגה ולבחור אותן בעצמנו – ישנם מעט מאד פתרונות יעילים שיכולם לספק את הצורך הכל כך אנושי שלנו לבחור את המוצר בעצמנו, לאחר שפגשנו בו באופן אישי, ויזואלי ופרונטלי.

פרקט עד הבית – יש חיה כזו?

מן הסתם, את הבעיה במלוא עוצמתה, חשים דווקא אלה שהחליטו, שאם, ממילא הקורונה אילצה אותם להישאר בבית, זה הזמן להפוך את הדירה או הבית שלהם מארבעה קירות שבתוכם הם גרים, לבית אמיתי ומשמעותי. הם החליטו לעשות את אותו בית (גם אם הוא דירה או, אפילו, צריף) למקום שבו הם אינם רק ישנים, אוכלים וגרים למקום משמעותי עבורם. אבל, כאמור – קורונה. ובשל הקורונה, כולנו נמנעים מביקור במקומות שאנחנו לא חייבים (למשל, באולמות תצוגה של חנויות פרקטים), כך, שעד כה, עד שפרקט בשרון יצאו עם הרעיון הגאוני (זה לגמרי גאוני, תודו!) של פרקט עד הבית, הרצון לנצל את תקופת הקורונה לעיצוב הבית, נאלץ להישאר בגדר חלום בלבד.

פרקט בשרון מביאים את הפרקט שלכם עד אליכם 

אנחנו, בפרקט בשרון, מבינים עד כמה קשה למי שרוצה לעצב את ביתו לחכות בסבלנות עד שסכנת הקורונה תסור מעל ראשינו. מה גם, שבאחרונה, למרות השמועות המשמחות על חיסונים אפשריים, עולים קולות אחרים, אופטימיים פחות, שטוענים שגם שנת 2021 תהיה כולה תחת סימן הקורונה. כך שאין שום סיבה בעולם להמשיך ולדחות עד אין קץ את הרצון שלכם בבית מעוצב ומפורקט כהלכה. למעשה, אנחנו מביאים לא רק את הפרקטים שלנו עד אליכם, אנחנו מביאים אליכם גם את הייעוץ המקצועי הצמוד שלנו, שעכשיו, הוא אפילו הופך להרבה יותר יעיל, כי היועץ המומחה נמצא במקום ויכול לעזור לכם להחליט על הפרקט המתאים לסלון, למטבח, לחדרי השינה וכד'.

פרקט בשרון – כמו תמיד, חושבים צעד אחד קדימה!

מאז היווסדה, פרקט בשרון שמה במרכז תשומת ליבה את נוחותם של לקוחותיה. בהתאם לרוח זו, היא מציעה לקהל הרחב את אופציית הדמיית הפרקטים שלה, המאפשרת לכם לעצב באופן וירטואלי את החדרים שאתם רוצים לעצב בסוגי פרקטים, בדוגמאות ובגוונים שונים, ו"לשחק" איתם עד שתגיעו לתוצאה שאתם אוהבים. כיום, היא מציעה לכם גם את פרקט עד הבית – שאף הוא מאפשר לכם לבחור את הפרקט המתאים לכם, מבלי לצאת מהבית!

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר