כמו בכל שנה, אנחנו יושבים וכוססים ציפורניים כדי לדעת מהו צבע השנה של חברת פאנטון. טוב, לא בדיוק כוססים ציפורניים, אבל חברת הצבעים האמריקאית הזו יוצרת מתח בתוך קהילת העיצוב כשהיא מכריזה לקראת השנה האזרחית החדשה על הצבעים שיעשו את השנה.

אחרי הסגול האלקטרי של שנה שעברה, השנה נבחר צבע הקורל – אלמוג – איך הוא ישפיע על עיצוב הבית ואיך הוא ישתלב עם פרקט זה או אחר?

צבע עוצמתי ושמח – שעדיף לשלב במנות קטנות

הקורל הוא צבע חזק ועוצמתי, בין הורוד לכתום, ממש כמו האלמוגים שאנחנו רואים בצלילה בים סוף. הוא שמח, עליז ולא מתאים לכל אחד. אנחנו ממליצים לשמור אותו כצבע משלים בלבד.

אם אתם מתכננים עכשיו בית ומתלבטים על איזה פרקט לבחור, עדיף להחליט על צבע נייטרלי שיתאים לכל מיני גוונים שונים – כך שתוכלו לשלב את הקורל מאוחר יותר בעיצוב החלל דרך פריטים, וזה לא יגרע או יתנגש עם הפרקט, הצבע על הקירות או כל אלמנט קבוע אחר בחדר.

הקורל החי

מתחבר מצוין עם פרקט בגוון עץ בהיר

הקורל מתחבר מצוין דווקא עם צבעים בהירים כמו צבעי עץ אורן או לבן. אם יש לכם בבית פרקט בגוונים האלו, תוכלו לנסות לקחת את הגוון הזה צעד אחד קדימה ולצבוע קיר מפתח בחדר. החיבור בין שני הגוונים – העוצמתי והעדין, יוצר שילוב שמוכיח שניגודים משלימים זה את זה ומוסיפים המון אופי לחלל. היתרון – כשהטרנד יחלוף והצבע יימאס עליכם – תוכלו לצבוע את הקיר בגוון חדש.

שלבו את הקורל דרך הטבע

אם אתם לא רוצים לשלב את הקורל בתוך הבית באופן קבוע, אלא רק מדי פעם כאנקדוטה, תוכלו לבחור בסידורי פרחים או עציצים עם פרחים בגווני קורל, ורוד וכתום. אלו מוסיפים אנרגיה צבעונית ושמחה לבית, מזכירים אווירת חופשה וקיץ ומתחברים נהדר עם גווני עץ וגוונים טבעיים אחרים.

את הקורל תוכלו לשלב דרך הטבע בעציצים פורחים וגם טקסטילים מבדים טבעיים.

החבר של הקורל – ירוק

אחד הגוונים שהקורל הכי מתחבר אליו הוא הירוק ובעיקר ירוק כהה ומעושן. שני הצבעים האלו יחד אמנם יוצרים שידוך שמיועד בעיקר למי שלא מפחד מקצת עוצמה ודרמה בבית, אבל אפשר גם לשלב ביניהם באמצעות צמחים, כריות נוי, שטיחים ועוד.

גם אם אתם לא אנשים של גוונים חזקים כמו הקורל, אל תוותרו על המשחק איתו – באמצעות שילובי צבעים שמרגיעים את העוצמה שלו ומבליטים את היופי שלו.

באולם התצוגה שלנו תמצאו פרקטים במגוון גוונים שמתחברים מצוין לצבע של השנה – אבל כדאי לזכור שטרנדים חולפים מהר ואת הפרקט הנכון לבית שלכם – תרצו לאמץ לאורך שנים ארוכות.

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר