השנה החדשה מביאה אתה תחושה חגיגית ורצון להתחדשות. אנחנו מרגישים שזה הזמן לערוך שינויים בחיים, להחליט החלטות שילוו אותנו לאורך השנה ויגרמו לשינויים גדולים וקטנים. אלו יכולים להיות שינויים והחלטות בנוגע לעבודה, למערכות היחסים בחיינו או למערכת היחסים שלנו עם עצמנו, מעין חשבון נפש פנימי. אלו יכולות להיות גם החלטות לגבי הסביבה שבה אנחנו חיים ובעיקר לגבי הבית שלנו.


אילו החלטות עיצוב כדאי לעשות דווקא בראש השנה?

לשנות את צבעי הבית

אין דבר שמחדש ועורך שינוי בבית יותר מצבע. ההעדפות שלנו לגבי צבעי הקירות או הריהוט בתוך הבית יכולות להשתנות משנה לשנה. אנחנו מושפעים ממגוון טרנדים בעיצוב שמחליפים זה את זה בכל שנה ולכן תמיד יש אפשרות לרענן ולחדש את הצבע. תקופת החג בה אנחנו מארחים בבית היא גם התקופה הנכונה לערוך חידוש ולהציג לאורחים שלנו מראה מרענן.

אפשר לבחור באחד הצבעים הטרנדיים של השנה – בשנה הנוכחית הם כחול כהה, ירוק בקבוק, אדום כהה, חומים וצבעים טבעיים, או לקבל את האומץ להכניס הביתה צבע שאהבנו תמיד ולא העזנו. עכשיו זה הזמן.

שינוי צבעים בעיצוב הבית

לרענן חלקים ישנים בבית

הרצפה שלכם זועקת לשינוי? אתם מתים לקנות פרקט חדש לסלון אבל לא העזתם עד כה? השנה החדשה היא ההזדמנות הטובה ביותר לעשות זאת. מצביעת קירות דהויים ועד להתקנת פרקטים בסלון, מהחלפת הקרמיקה במטבח או בחדר האמבטיה ועד קניית גופי תאורה חדשים.

השנה החדשה מביאה איתה הזדמנות להתעדכן במגוון טרנדים בעיצוב שהתחלפו בשנה האחרונה ולהתאים את הבית לאופנה ולהעדפות החדשות שלנו. מהתקנת פרקטים מעץ מלא שמתכתבים עם מראה החזרה אל הטבע ועד להחלפת הקרמיקה במטבח באריחים בעלי דוגמאות אוריינטליות בסגנון וינטאג' או באריחים לבנים ונקיים בסגנון מודרני.

לרפד ריהוט ישן ולהחליף בריפוד חדש

אחת הדרכים הכי פשוטות לחדש בבית היא לשנות את הריפוד של הספות. ספות ישנות אפשר לשפץ בקלות ובלי השקעה רבה ולהעניק לריהוט האהוב עליכם חיים חדשים לכבוד השנה החדשה. ריפוד ספה אפשר לעשות באמצעות בעל מקצוע המתמחה בריפוד ויש גם מקרים שאפשר לעשות זאת לגמרי לבד, תלוי עד כמה אתם רוצים ואוהבים להשקיע. בדי ריפוד תוכלו למצוא בשלל דוגמאות ודגמים וליצור מראה חדש לגמרי לכבוד השנה החדשה.

פרקט במטבח חדש

להשקיע דווקא בגינה

אחד הטרנדים החמים היום בעולם העיצוב הוא הכנסת הטבע פנימה אל הבית.
אחד העקרונות בטרנד הזה אומר לחבר את מה שקורה מחוץ לבית למה שקורה בפנים. אבל הדרך לחיבור הנכון מתחילה מיצירת הגינה המושלמת, שתהיה התפאורה הכי טבעית וירוקה לבית המעוצב שלנו.
אפשר להחליט שהשנה מקימים גינת ירקות בבית – אחד הטרנדים החמים היום בעולם העיצוב והקיימות. שיחי תבלין שישמשו אתכם להכנת תבשילים, צמחי נוי, עצי פרי ועוד מגוון רחב של אפשרויות. הכניסו לגינה גם ריהוט חדש או מחודש ותהפכו אותה לעוד חדר בבית, בדיוק כמו שמצווה הטרנד.

השקיעו בפריט שחלמתם לקנות

כולם קונים מתנות לחג לחברים ובני משפחה, מעניקים ומקבלים מתנות בעבודה ובאופן כללי זוהי תקופה של הענקת מתנות. מה יקרה אם נקנה לעצמנו ולבית שלנו מתנה עיצובית מיוחדת במינה? האם חלמתם כל השנה לקנות סט כלים חדש למטבח? אולי את הכורסה המעוצבת שראיתם בקטלוג? אולי חלמתם דווקא להשקיע במקלחון חדש או להתקין פרקטים בחדר השינה? זה הזמן להשקיע ולהעניק לכם ולבית שלכם מתנה מיוחדת. ההחלטה מה לשנות ואיך לשפר כרוכה גם בהוצאה כספית שכזו, אבל בסופו של דבר תתחילו את השנה בתחושה של התחדשות ושינוי. בבית וגם מחוצה לו.

 

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר