במהלך כל השנה נערכים בחו"ל אירועים שונים שמאפשרים לנו, מי שעוסקים בתחומי העיצוב השונים, להתעדכן בטרנדים הכי חמים בעולם, להצביע על שינויים וחידושים טכנולוגיים ולהביא ללקוחות שלנו הרבה רעיונות חדשים – שאותם אנחנו משלבים בעבודה בעסק.

תערוכות עיצוב בעיננו הן לגמרי חלק מהעניין – כשאנחנו לומדים איזה פרקט הולך להיות הכי פופולרי בבתים באירופה ואיזה עץ יהיה הדבר הטבעי הבא בעולם העיצוב – וגם איך אלו משתלבים עם צבעים, חומרי גלם אחרים, ריהוט, טקסטורות ועוד.

תערוכות עיצוב

הנה כמה מהתערוכות הכי מעניינות שנערכות בחו"ל במהלך השנה

תערוכת העיצוב במילאנו

מדי שנה, בדרך כלל בין הסתיו והחורף, מתקיימת במילאנו התערוכה הגדולה ביותר בתחום העיצוב. היא עוסקת בריהוט, בחידושים בעץ, בשדרוגי פרקט ובעולם הצבעים, הטרנדים והעיצובים כפי שקהילת העיצוב העולמית רואה אותם.
מכל העולם מגיעים לתערוכה הגדולה הזו מעצבים ויוצרים, בעלי חברות עיצוב גדולות מכל התחומים ורשתות שפותחים ביתני תצוגה ומאפשרים למבקרים מכל העולם ללמוד על מה שהולך לקרות בתחום העיצוב.

SALONE DEL MOBILE

לצד תערוכת העיצוב הגדולה, נערכת במילאנו בכל אפריל תערוכה המוקדשת לריהוט. בתערוכה הזו מוצגים חומרי גלם חדשים, רעיונות עיצוביים של ריהוט, פתרונות פרקט וריצוף בעץ ועוד.

התערוכה מציעה בכל שנה הצצה לעולם המופרע והמרתק של ריהוט ומדגימה איך הפתרונות הטכנולוגיים יחד עם הדמיון והיצירתיות של מעצבים היום, מייצרים ריהוט מופרע, מרתק, יצירתי, פרקטי וחכם – שהופך את הבתים, המשרדים, בתי המלון והעסקים שלנו להרבה יותר אסתטיים ומעניינים מבחינה עיצובית.

זה המקום המושלם להתעדכן בו על כל מה שקורה בעולם הריהוטים, שהוא עולם שמשתנה כל הזמן לא רק מבחינה עיצובית, אלא גם מבחינת תכנון, חומרי גלם, גימורים ועוד.

דומוטקס – הפרקטים מקבלים את הבמה

בגרמניה מתקיימת בינואר תערוכת Domotex שמתמחה בחיפויי רצפה, פרקט ושטיחים. זה המקום שבו הפרקטים מקבלים את הבמה המרכזית ושם אנחנו לומדים ושומעים על כל החידושים בתחום שלנו.

לצד סקירה של חברות הפרקטים המובילות בעולם ושל הטרנדים בעולם החיפויים והרצפות, אנחנו מקבלים תמונה של שילובים עיצובים, של טכנולוגיות חדשות בעץ, של פרקט עמיד יותר, איכותי יותר וחזק יותר שאנחנו יכולים ליצור עבור הלקוחות שלנו.

באו – עוד תערוכה שכולה בנייה ועיצוב

כמו איטליה, גם גרמניה היא מקום מצוין להתעדכן בו בתערוכות עיצוב שנתיות ותקופתיות. אחת לשנתיים מתקיימת במינכן תערוכת באו Bau שסוקרת את כל החידושים בעולם האדריכלות והבניין.

לצד טכנולוגיות חדשות, מיצגים, חומרי גלם חדשים ופיתוחים מעניינים, יש מקום מיוחד לחיפויי רצפה ואפשר למצוא שם הרבה מידע על עולם הפרקטים. מכיוון שהתערוכה מתקיימת אחת לשנתיים היא באמת מקום מעולה להתעדכן בו בנושאים רבים שקשורים לעיצוב ולבנייה והיא מאגדת תחתיה חברות ומותגים שעובדים במשך חודשים ארוכים על הביתנים והתצוגות שלהם

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר