בכל שנה אנחנו נהנים לקרוא ולגלות את הטרנדים החמים של השנה הקרובה. אלו חומרים, צבעים, סגנונות ומאפיינים ייכנסו לבתים של הלקוחות שלנו וישתלבו עם פרקטים מעץ מלא, למינציה ושאר סוגי הרצפות שאנחנו מציעים.

כמו בכל שנה, גם השנה אנחנו נהנים לסקור ולהביא אליכם את הטרנדים שעניינו אותנו במיוחד. רגע לפני שהיא מתחילה, קבלו את החדשות החמות בעולם העיצוב לשנת 2017.

הטרנדים העיצוביים לשנת 2017

טרקוטה

חום מעושן, כמעט זהוב, חם מאד ומקרב. הטרקוטה היא אחד האלמנטים המעניינים ביותר שייכנסו לעולמנו בשנה הקרובה.

לא מדובר רק בבחירה בצבע העמוק של הטרקוטה, אלא גם בחומר עצמו. החומר האיטלקי שמשמש לבניית עציצים ומיכלים, הופך למרכזי בעולם העיצוב והוא ישולב בבית בכל מיני דרכים יצירתיות. צבעה העמוק של הטרקוטה מתחבר באופן ישיר לפרקטים עתיקים, בעלי מרקם מחוספס וכפרי.

מראות

את תחילתו של הטרנד הזה ראינו בשנה האחרונה, כשאת קירות התמונות הצפופות החליפו המראות. מראות בכל הגדלים ומסוגים שונים שהופכות לפריט עיצובי.

היתרון האדריכלי של מראות בא לידי ביטוי בעובדה שהן מגדילות את החלל ויוצרות אשליה של מרחב. האשליה הזו מתאפשרת בשילוב עם פרקטים מעץ מלא בגוונים בהירים, שיוצרים גם הם תחושת מרחב.

גווני אדמה

גווני האדמה מתחברים לעוד צבע אחד טרנדי במיוחד, הצבע הירוק. החיבור הזה יוצר מראה של חזרה אל הטבע, מראה שמשרה רוגע ונועם בכל בית. גווני האדמה באים לידי ביטוי בבחירת הריפוד לספה, הוילונות, גווני הקיר והשימוש באבן טבעית בבית. הם מתכתבים מצויין עם פרקטים מעץ מלא בגווני אגוז שיוצרים עומק.

 

טרקוטה

ירוק והרבה ממנו

בכל שנה בוחרת חברת הצבעים פאנטון את הגוונים הבולטים שילוו אותנו בשנה הבאה. למרות שמדובר באקט שרבים חושבים שהוא שיווקי לגמרי, עדיין יש לו השפעה רבה על עולם העיצוב שמתכסה כולו בסקאלת הגוונים שנבחרה על ידי החברה.

הגוון הנבחר של השנה הקרובה הוא Greenary, ירוק חממה. זהו בעצם ירוק חי, אותו ירוק שניבט אלינו בימים אלו ממש מכל שדה חקלאי מלבלב או פרדס תפוזים. הגוון הירוק הזה משתלב עם פרקטים מעץ מלא בגוון טבעי, ויחד אלו יוצרים מראה מודרני בסגנון סקנדינבי.

מטאלי

הגוונים המטאליים ממשיכים ללוות את עולם העיצוב גם בשנה הבאה, אבל הפעם הזרקור מופנה אל הזהב הורוד, גוון עדין שבין זהב לנחושת, עם נגיעה של ברק ורדרד. הגוון הזה בא לידי ביטוי בחפצי נוי רבים, עציצים קטנים ועוד.

שבטי ואפריקאי

דוגמאות שבטיות מגיחות מדי פעם ומלוות את עולם העיצוב לאורך שנים, אבל השנה, אחרי הטרנד הטרופי והסקנדינבי, הן כובשות את הבית. בניגוד לצבעוניות האפריקאית החזקה, הדוגמאות השבטיות שמשתקפות מדפי המגזינים עדינות, בגווני אדמה בהירים ורכים.

אפשר להשתמש בהן לריפוד ספה גדולה, לכריות נוי, לריפוד גב המיטה (עוד טרנד בולט בעולם הריהוט לבית הוא ריפוד גב מיטה בבד). הדוגמאות השבטיות משתלבות נהדר עם כל הטרנדים שציינו עד כה.

אלו הם רק חלק מהטרנדים שאנחנו צופים לקראת שנת 2017. גם השנה נמשיך להביא אליכם את הפרקטים המעוצבים, היוקרתיים והאיכותיים ביותר שיישארו אתכם הרבה אחרי שהטרנד יחלוף.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר