למרות שאנחנו תמיד ממליצים לבחור פרקט שמלווה את עיצוב הבית לאורך שנים, אנחנו לא יכולים להתעלם מטרנדים עיצוביים שנוחתים עלינו בכל שנה ושנה. גם השנה בחרנו 5 טרנדים עיצוביים שנראה בכל פינה בשנת 2019 ואנחנו מאמצים אותם בחום, לצד הפרקט המושלם.

הנה כמה מהטרנדים שאנחנו ממש אוהבים השנה

פרחים גדולים ודרמטיים

טרנד הפרחים הגדולים שהופיע בעולם העיצוב לפני כמה שנים ממשיך לתפוס תאוצה והופך להיות יותר ויותר דרמטי. בשנת 2019 הפרחים ישתלטו גם על עולם הריהוט כשהם עוברים מהריפוד ומפריטי הטקסטיל גם אל הריהוט עצמו. שולחנות בחיפוי מעוטר בפרחים גדולים, רגלי כסאות ושולחנות מעוטרים בפרחים, ארונות מחופים בדוגמאות פרחוניות – כל אלו מגיעים בגדול.

אם נתאים להם פרקט נבחר דווקא בפרקט בהיר בעל עיצוב נקי ומודרני, שייתן במה לדרמטיות וירגיע אותה.

עיצוב הבית 2019

מקומם של השבטים האתניים

עיצוב אתני מפציע מדי כמה שנים ונכנס לבתים שלנו, אבל מהר מאד הטרנד חולף ואנחנו בדרך כלל נותרים עם פריטי נוי, שטיחים וטקסטיל שלא מתאים לרוח הטרנדית של השנה הבאה. גם בשנת 2019 הטרנד השבטי עושה קאמבק ונכנס שוב הביתה. הפעם תוך שימוש בחומרים כמו ראטן, טכניקות אריגה וריהוט שעשוי מחומרים טבעיים.

אם נתאים לטרנד הזה פרקט נמצא שאפשר לשלב אותו בבית שבו יש ריצוף כהה ודרמטי, בגוונים חומים כהים וגם בבית עם ריצוף בהיר ונקי.

הסגנון התעשייתי ממשיך לצבור תאוצה

הסגנון התעשייתי נכנס אל הבתים שלנו לפני כמה שנים וגם בשנת 2019 ימשיך לצבור תאוצה. הוא מתאפיין בשילוב בין מתכת לעץ, בין גווני עץ ממוחזר ושחוק ובין מתכות לא צבועות, פריטים לא מלוטשים ותחושה כללית של מפעל תעשייתי. את הטרנד הזה אנחנו מרככים באמצעות פריטי טקסטיל ושילוב של אלמנטים רכים יותר.

המראה התעשייתי משתלב נפלא עם פרקט מעץ ממוחזר או עתיק, שמתאים בחספוס שלו למראה הזה ויוצר אפקט יוצא דופן.

עולם תלת ממדי

חפצים, שטיחים וריהוט עם אלמנטים בתלת ממד נכנסים לבית ומסמלים שאנחנו לגמרי בעידן תלת ממדי טכנולוגי. הרעיון הוא ליצור אפקט תלת ממדי דרך פריטים מאוירים או מתוכננים כך שהם יוצרים בעצמם אשליה של עוד מבנה בתוך הבית.
בשנה הקרובה נראה שטיחים עם איורים תלת ממדים, חפצי נוי ממתכת היוצרים צורה גיאומטרית תלת ממדית, מערכות מידוף בצורות תלת ממדיות ועוד. אלו משתלבים עם כל סוגי הפרקט ובעיקר עם פרקט בהיר ונקי שייתן במה של כבוד לשטיח עתיר פרטים וצבעים.

הכל מהכל

או במילים אחרות, הסגנון האקלקטי לא עוזב אותנו כל כך מהר. הטרנד האקלקטי הוא בעצם קומבינציה של כמה סגנונות, אלמנטים עיצוביים וקווים מנחים שמשתלבים יחד בצורה שנראית קצת מבולגנת אבל בעצם מלאה סטייל. הסגנון האקלקטי משתלב בצורה נפלאה עם פרקט לבן ובהיר, שמשמש במה מעולה למגוון רחב של פריטים, טקסטורות וצבעים. זה הזמן לאמץ טרנד ולהתחיל להשתעשע.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר