בניגוד לתכנון בית שבו גרים במהלך כל ימות השנה, עיצוב וילות נופש מתייחס בראש ובראשונה לתחושת ההנאה של המבקרים בוילה. בין אם מדובר בוילה שנרכשת להשקעה, על מנת שיהיה ניתן להשכיר למבקרים את הנכס לסופי שבוע או וילת קבע שאליה מגיעים בני המשפחה בחופשות ובימים מיוחדים, אנחנו שמים דגש על חוויה מפנקת וייחודית.

מהם הקווים המנחים מאחורי עיצוב וילה לאירוח?

הנה כמה מהבולטים בהם:

מטבח עם פרקט בוילת נופש

תוכנית פתוחה שמתחברת אל הנוף

כאשר משפחה או בני זוג מגיעים לוילת אירוח לחופשה הם רוצים להרגיש במקום אחר, רחוק מהבית. החיבור אל הנוף חשוב במיוחד ולרוב משפיע גם על רכישת השטח לבניית הוילה או על קניית הנכס. אחרי שבחרנו במיקום מול הנוף, חשוב להדגיש את החיבור אליו.

תוכנית פתוחה עם הרבה אור, חלונות גדולים, יציאות אל החצר והגינה ותחושה מרווחת ופתוחה חשובה כדי ליצור את הקסם הזה, שקורה כשאנחנו רוצים להתנתק מהשגרה ולהתחבר אל הטבע. התקנת פרקטים בהירים יוצרת תחושת מרחב ואור ומחברת אל הטבע שבחוץ.

הרבה אור ואוויר

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לגור, אפילו לא לסופשבוע אחד, במקום חנוק וסגור. כאשר אנחנו מעצבים וילות אירוח אנחנו רוצים כמה שיותר אור ואוויר צח. אנחנו מתכננים חלונות גדולים, פתחי יציאה מרווחים החוצה, מרפסות ויציאות לגינה. התקנת פרקטים גם במרפסת יכולה לספק חיבור בין מה שקורה בחוץ ובפנים ובכך לפתוח את הבית ולהכניס הרבה אוויר ואור.

עיצוב נקי ומודרני

ברוב המקרים הוילה תעוצב בסגנון מודרני ונקי. הסיבה לכך היא שאף אחד מאיתנו לא רוצה לחוות בלגן בעיניים כשהוא נכנס לוילה המיועדת לחופשה. במהלך החופשה אנחנו רוצים לתת מנוחה לעיניים ולשהות במקום שנותן לנו להרגיש טוב.

חלל נקי ולא עמוס, שבו כל פריט נבחר בקפידה, הוא מקום שבו אפשר לשבת, להנות מזמן רוגע ולשכוח מהשגרה.

פרקט בוילות נופש

עיצוב פונקציונלי שעונה על צרכי הדיירים

לצד מראה נקי ובחירה נכונה של פריטים, תכנון נכון והרבה אור ואוויר, חשוב להבין שגם במהלך החופשה אנחנו זקוקים לדברים בסיסיים ויותר מכך, אנחנו רוצים להרגיש הכי בנוח שאפשר. לכן, תכנון וילת אירוח יכלול למשל התקנת פרקטים שקל לנקות ולא צריך לשטוף במים וסבון מדי יום.

המטבח צריך להיות נגיש ונוח, עם הרבה מקום אחסון ואפשרות להכין ארוחות בקלות. ברוב המקרים מי שמתארח בוילת אירוח יבשל למשפחה, ולכן צריך לתכנן מטבח שקל לבשל בו ושיש בו את כל מה שצריך כדי לעשות זאת.

מרכיב נוסף בחוויה הוא המקלחות והשירותים. כדאי להשקיע במקלחות מטופחות וגדולות, להכניס ג'קוזי או אמבטיה גדולה לחדר ולחבר את חדר האמבטיה והשירותים לחדר השינה.

סקאלת צבעים רגועה שיוצרת תחושת שלווה

רובנו נסכים שקירות אדומים ורצפת עץ כהה יוצרים יחד תחושת מחנק ולא ממש מתחברים לחופשה רגועה ושלווה. סקאלת הצבעים חשובה מאד ליצירת האווירה בבית. כדאי לבחור בגוונים בהירים ולשלב אותם עם פרקט עץ מלא איכותי שיוסיף חמימות לבית.

עיצוב וילת אירוח ונופש הוא עיצוב שמתייחס לחוויה בתוך הבית ולשהייה של זמן קצר. עם זאת, כמו בכל בית, חשוב להשקיע באביזרים איכותיים, בחומרי גלם עמידים לאורך זמן ובהתקנה מקצועית של כל המרכיבים במקום

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר