חשוף, בעל טקסטורה, רב גוונים, גולמי. ככה אנחנו אוהבים את העץ שלנו בזמן האחרון. טרנד העץ החשוף מופיע בכל פינה ואנחנו מתחברים אליו באופן ישיר. פרקט עץ מלא שעשוי מעץ גושני טבעי וגולמי מתחבר באופן ישיר ליסודות הטרנד ויוצר בבתים מודרניים לא מעט קסם.

איך אפשר לשלב את העץ החשוף בבתים בעלי עיצוב עכשווי? אנחנו כאן עם הטיפים שלנו.

שילוב פרקט בטרנד העץ החשוף

לפני הכל – בוחרים את הפרקט הנכון

הדרך הכי פשוטה לשלב את הטרנד של העץ החשוף, הבוסרי, בבית היא לבחור פרקט מתאים. היום אפשר לבחור פרקט מעץ מלא שיש לו טקסטורה מעניינת, שמתחברת באופן ישיר אל הטרנד. כדאי לבחור בעץ שלא עבר צביעה מסיבית ושמר על הגוון הטבעי שלו, שיש לו דוגמא וטקסטורה שנראות לעין ומצד שני הוא נקי וקליל מספיק כדי להתכתב עם העיצוב המודרני.

משלבים עץ חשוף כפתרונות אחסון

עץ חשוף יכול לשמש בסיס לפתרונות מידוף שונים. ממדפי ספרים ועד לאחסון לחדר הילדים. כדאי לשמור על מראה נקי ולתלות מדפים מעץ חשוף על קירות לבנים, מה שיגרום למראה להיות הרבה יותר עכשווי.

בנוסף, כדאי לבחור דווקא בעץ בהיר, שלא יהפוך את החדר לסגור וקטן אלא ייצור תחושה של מרחב ושל אור.

בוחרים חפצי נוי עשויים עץ

בזכות הטרנד אנחנו מגלים לא מעט חפצי נוי שעשויים מעץ ישן וחשוף, בלי יותר מדי עיבוד. העץ הגולמי הזה הוא בסיס לקופסאות אחסון, עציצים לעשבי תיבול, מנורות שולחן, כסאות קטנים, מדפיות ועוד מגוון רחב של רעיונות יצירתיים.

שילוב של פריטי נוי העשויים מעץ בבית עם קירות בהירים, ריהוט מודרני והרבה אור שנכנס מבחוץ הוא אידיאלי. כדאי לשלב פריטי עץ איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויצרו מראה אלגנטי. מומלץ לחבר את העץ עם צמחי נוי לבית. הצבע הירוק יחד עם העץ הגולמי והחשוף יוצרים חיבור לטבע, עוד טרנד מאד גדול כיום.

שומרים על ניקיון בכל הפריטים האחרים

מהו בעצם עץ חשוף? זהו עץ גולמי שלא עיבדו אותו, ליטשו אותו, צבעו אותו במיליון שכבות ושינו את המהות שלו. הוא נותר כפי שהוא כמו גזע עץ שמצאנו בצד הדרך, הוא בעל טקסטורה עשירה ובדרך כלל שומר על הצבע הטבעי של העץ.

למרות שזה נשמע כמו חומר גלם פשוט, יש לו מראה מובהק ולכן כדי לשמור מסביבו על ניקיון. חדרים לבנים, ספות במראה מודרני ונקי, חפצי נוי שנבחרים בקפידה, פחות דוגמאות ובדים שונים ויותר אחידות – כל אלו יוצרים מראה שהוא מצד אחד עכשווי ומצד שני חם ונותן כבוד לחומר גלם כפרי לחלוטין.

כפי שפרקט עץ מלא בהיר מתחבר עם גוונים בהירים, כך גם העץ החשוף משתלב מצוין עם גוונים אלו. הסוד הוא במינון.

שלבו גווני פסטל עדינים

אם בכל זאת אתם רוצים להכניס צבע למשוואה, כדאי לבחור בגווני פסטל עדינים. ירוק מנטה, תכלת וורוד קווארץ הם גוונים שמשתלבים נהדר עם עץ חשוף ונחשבים למודרניים מאד.

באמצעות דמיון, יצירתיות והשראה מבלוגים ואתרי עיצוב בכל רחבי העולם תוכלו לקבל רעיונות ולשלב את העץ עם הצבעים הבהירים והמראה הנקי והחד שאופייני כל כך לעולם העיצוב כיום.

פרקט עץ מלא הוא בחירה מעולה לשילוב בתוך בית המעוצב לפי הטרנד. אנחנו מזמינים אתכם לבחור מבין אינספור דוגמאות את הרצפה המושלמת לבית שלכם.

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר