גם אתם תמיד חלמתם על השילוב האידיאלי בין מגורים בדירה חמימה ונעימה, לבין עיצוב יוקרתי שכל אורח שנכנס לדירה מתרשם ממנו? עם פרקט בשרון – החלום שלכם לא רחוק…

המגוון הגדול של סוגי הפרקטים מאפשר לנו לבחור, בעזרת הצבע וסוג העץ, את האווירה שאנחנו רוצים לייצר בבית ואת התחושה שאנחנו רוצים לייצר אצל מי שנכנס אצלנו בדלת. הפרקט מיוחס לרב למקומות אקסקלוסיביים כגון צימרים ודירות נופש וכן סוויטות מפוארות בעלות סגנון ייחודי, עתיק ורומנטי, אבל היום – הפרקט מתאים לכולם – לכל בית, דירה וחלל, בכל גודל.

פרקט שמתאים לכולם

אם יוצא לכם לשבת בסלון, להסתכל סביבכם ולחשוב על זה שהייתם רוצים איזשהו שינוי, למה שלא תיקחו בחשבון את הפרקט? העלויות שלו זולות משמעותית משיפוץ וכמובן שזמן העבודה קצר בהרבה, אך התועלת ממנו שווה לעיתים פי כמה וכמה משבירה של קיר או מטבח חדש. ואם במקרה אתם חוששים מהמגע של הפרקט עם המים בזמן שטיפה יסודית, הסירו את החשש מליבכם. כיום קיימים פרקטים עמידים למים, שיאפשרו לכם להתמסר לספונג'ה באהבה.

פרקט לדירה בכל גודל

עשרות סוגים של פרקטים

בפרקט בשרון תוכלו למצוא בין שלל הפרקטים, גם פרקטים מעץ אלון מלא למראה יוקרתי המתאים לבעלי טעם משובח שלא מתפשרים על איכות. קולקציה נוספת, איכותית לא פחות, היא קולקציית בוטיק ענתיק המיובאת ממפעל מיוחד בהרי איטליה והיא ייחודית לפרקט בשרון. העיצוב הייחודי של הפרקט משווה לו מראה עתיק ומסתורי ועם זאת משרה נעימות על היושבים בבית.

פרקט שווה יותר

  • השקעה משתלמת – פרקטים איכותיים ויוקרתיים מעלים את ערך הנכס, וניתן להתקין אותם בדירה קיימת במהלך שיפוץ או להזמינם לבית חדש.
  • יחודיות – למי שמחפש יוקרה – פרקט נותן מענה. חבל להסתפק בריצוף, יפה ככל שיהיה, אם אפשר לבחור רצפת עץ בעלת מראה יוצא דופן.
  • משתלבים בצורה אותנטית בחלל – פרקטים יוקרתיים מתאימים את עצמם עם סגנונות עיצוב מודרניים וכפריים ויכולים לחזק ולהעצים רהיטים אחרים.
  • אורך חיים – פרקט יוקרתי עשוי מחומרים איכותיים המחזיקים שנים רבות ללא בלאי, לא נשבר ולא מתקלף, לעומת רצפות שנוטות להתמלא בסדקים וכתמים.

פרקט משתלב נהדר עם רהיטים

השתלבות הפרקט עם רהיטים

הפרקט יודע לתת נפח ולהדגיש רהיטים שונים וכן גופי תאורה. בגלל היותו מרשים ואקסקלוסיבי, הוא משרה על החלל כולו את אותה העוצמה. יחד עם זאת, הפרקט מקושר לטבע, לצימרים ולחללים חמימים ואינטימיים, לכן לצד היותו יוקרתי הוא לא נותן לבית תחושה של ניכור וקרירות, מה שלעיתים רצפה מרוצפת כן יכולה לתת, גם אם לא במתכוון. הפרקט משתלב נהדר עם כל סוגי הרהיטים – בין אם הם כבדים או קומפקטיים, וכן עם גופי תאורה צמודי תקרה או כאלה שמשתלשלים מטה.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר