החופש הגדול הוא זמן מצוין ליצור בבית פינה שהיא לכולם. גם חדר משחקים, גם חדר טלוויזיה וגם חדר מנוחה – או בקיצור חדר משפחה מושלם. בשנים האחרונות חדר המשפחה הופך לחלק מהעיצוב הכללי של בתים למשפחות עם ילדים, מתוך ההבנה שהסלון המבולגן שבו גדלנו כבר פחות מתאים והגיע הזמן ליצור הפרדה בין הבילוי לאירוח. או במילים אחרות, הסלון נשאר מסודר וחדר המשפחה הוא חדר הבלגן.

ובכל זאת, לא חייבים ליצור חדר שגורלו הוא בלגן אחד גדול. תכנון נכון של חדר משפחה בשילוב עם אלמנטים יוקרתיים ואיכותיים, מחיפוי מיוחד לקירות ועד פרקט עמיד במים שישמור על עמידות הרצפה לאורך זמן, יוצר מקום נעים שבו כל המשפחה יכולה לבלות ולהרגיש בנוח.

 

פרקט למינציה

שאלנו את מעצבי הפנים שעובדים איתנו באופן קבוע מה הטיפ שלהם לעיצוב חדר משפחה מושלם:

כדאי להכניס את כל הפונקציות – של כל בני המשפחה – לתוכנית:

כשאתם חושבים על חדר משפחה, אילו תפקידים יש לו? מקום לקרוא בו ספר? להכין שיעורים? לראות טלוויזיה ביחד? לשחק משחקים? כל הדברים האלו צריכים להיכנס לתוכנית העיצוב.

השקיעו בבסיס טוב שיחזיק מעמד לאורך זמן:

אפשר לשנות צבע על הקירות, ריהוט או כל פונקציה אחרת בחדר, אבל כדאי שהבסיס יהיה איכותי ומקצועי. אנחנו ממליצים לבחור פרקט עמיד במים שיעזור לכם לשמור על הרצפה נקייה, אסתטית ומטופחת גם כאשר הילדים משתוללים.

בניגוד לרצפות שדוהות עם השנים, ניזוקות או סובלות מכתמים, פרקט עמיד במים שומר על עצמו לאורך זמן ויוצר מראה טבעי שמתאים עם כל עיצוב. לא כדאי לבחור חיפוי קירות זמני כמו טפט, כי הטעם שלכם יכול להשתנות עם הזמן.

תשקיעו במקומות אחסון והרבה

אחד הדברים הכי חשובים בחדר משפחה הוא האחסון. צעצועים, ספרים, דיסקים, מגזינים ועוד מגוון חפצים שישמשו אתכם לפעילות המשותפת בחדר המשפחה צריכים את מקומם המסודר, אחרת יהיה בלגן אחד גדול.

אנחנו ממליצים להקצות קיר אחד לבניית כוורת גדולה שתאפשר לכם לאחסן ספרים ודיסקים, לצד חלקים סגורים בתוך הכוורת בהם תוכלו ליצור נישות לצעצועים.

מומלץ ליצור הפרדה עיצובית בין הסלון לחדר המשפחה

אז כבר אמרנו שהסלון נשאר מסודר ורשמי יותר ואילו חדר המשפחה הוא המקום לבילוי משפחתי קצת יותר סוער. אנחנו חושבים שזה צריך לבוא לכדי ביטוי בעיצוב, הכניסו כיף לחדר עם צבעי קירות מעניינים, ריהוט צבעוני, פריטי טקסטיל, תאורה מיוחדת ועוד.

גם אם התקנתם פרקט עמיד במים, תוכלו לאבזר את החדר עם שטיחים שכיף להתכרבל עליהם, כריות ופופים וליצור עוד עניין. את הסלון תשאירו רשמי יותר ונקי בעיצובו.

חדר המשפחה בבית הוא מקום שצריך לשלב פרקטיות ועיצוב משפחתי-אישי שכיף לכם איתו, הפרקטים שלנו יוצרים אווירה חמימה ומשפחתית בכל חדר ובעיקר בחדרים המרכזיים והמשותפים.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר