שני צבעים בולטים לנו מהכתבות בכל המגזינים, הפקות העיצוב והתחזיות של החודשים הקרובים. הראשון, ורוד פודרה בהיר, מלווה אותנו כבר כמה חודשים טובים. השני – טורקיז חם על הסקאלה הכהה של הגוון – שאותו אנחנו פוגשים על קירות בבתים חדשים והוא מכניס עניין חדש.

למה בכלל חשוב לדבר על צבעים?

אנחנו מתקינים פרקטים מעוצבים בבתים עם סגנונות שונים, שבכל אחד מהם יש קו עיצובי מסוים – שבמסגרתו בעלי הבית בוחרים – בדרך כלל יחד עם המעצב או האדריכל, את הגוונים המתאימים לסגנון. בתור חברה ותיקה, אנחנו רואים בכל עונה צבעים שתופסים נפח והופכים לחלק מהעיצוב הכללי של הבתים שבהם אנחנו מבקרים.

הפודרה והטורקיז, יחד עם כל צבע וגוון אחר שתבחרו לשים על הקירות או בפריטי הטקסטיל שלכם, צריכים להשתלב עם כל האלמנטים האחרים בחדר – בין היתר עם בחירת פרקטים מתאימים. לכן אנחנו כאן, להתעדכן ולסקור את הטרנדים ולחבר אותם בצורה הכי נכונה לפרקטים שלנו.

הצבעים הטרנדים בשילוב הפרקט הנכון

טיפים לשילוב ורוד פודרה עם הפרקטים המתאימים

ורוד פודרה מתחבר לכמה סגנונות בולטים

הראשון שבהם הוא הסגנון הסקנדינבי שם הגוון הזה הוא אחד האהובים, יחד עם אפור, שחור ולבן. אם זה הסגנון שאתם הולכים עליו בבית, תוכלו לבחור בפרקט בגוון עץ טבעי ובהיר, כמו שהסקנדינבים בוחרים לבתים שלכם. הכי טבעי, הכי בהיר שאפשר.

עוד סגנון הוא מודרני ותעשייתי. גם שם הגוונים השולטים הם אפור, שחור ולבן והגוון הורדרד הבהיר נותן שם רכות ועדינות. זהו סגנון שמתאפיין בשימוש במתכת ובטון ותוכלו להתאים לו פרקטים בגווני עץ כהה ועמוק, שחור או אפרפר.

כדאי להכניס לחדר כמה עציצים ירוקים, שמתחברים באופן מושלם עם הגוון הורדרד.

וכך תשלבו טורקיז עם הפרקט הנכון

טורקיז הוא צבע חזק ובולט בשטח. אם אתם הולכים לצבוע קיר שלם בגוון טורקיז, כדאי לבחור בפרקט בגוון בהיר שיאזן את העוצמה של הטורקיז. עם זאת, אחד מהטרנדים העיצוביים של השנה האחרונה הוא לבחור בצבעים כהים דווקא, שמשתלבים זה עם זה, בעיקר בבתים גדולים עם הרבה אור.

אם זה המצב אצלכם, תוכלו לבחור דווקא פרקטים בגוונים כהים ולשלב אותם עם גוון הטורקיז. במקרה כזה, הוסיפו לחדר וילונות בהירים ושקופים, ספה בהירה ופריטים נוספים שיכניסו קלילות ואור לחדר.

טורקיז משתלב נפלא גם עם גווני עץ בהירים מאד ומשלים אותם. תוכלו לבחור בספה בגווני טורקיז שתונח על פרקטים בגוון לבן או עץ מולבן או פרקטים עתיקים עם טקסטורה גסה אך בהירה.

הטיפ הכי חשוב שלנו – בשילוב כל צבע בתוכנית העיצוב – היא לזכור שצבע אפשר להחליף, אבל חיפויי רצפה נועדו להיות חלק מהבית במשך שנים ארוכות, לכן חשוב לבחור פרקטים שיתאימו למכלול של גוונים וחיפויים, וכך תוכלו לחדש בכל כמה שנים את צבעי הקירות והפריטים, בלי לפגוע בעיצוב.

 

מוזמנים לבקר באולם התצוגה של פרקט בשרון ולהתרשם ממגוון הפרקטים שיש לנו בשבילכם!

 

 

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר