בכל מקום אנחנו רואים בזמן האחרון את הזהב. ולא רק אותו – נחושת, זהב ורדרד וכסף. הטרנד המטאלי כבש בהתחלה את מסלולי התצוגות ומשם קיפץ ישר לחנויות העיצוב לבית. אין שילוב יפה יותר מזהב וחבריו ומפרקטים מעץ מלא. כשעושים את זה נכון, מקבלים חלל מעודכן, טרנדי ויוקרתי – שכיף לארח בו.

החלטנו לסגוד לזהב עד הסוף ולשתף אתכם בכמה שילובים מנצחים שאפשר לתכנן ולהכניס לתוכנית העיצוב שלכם – ולהפוך את הבית ליוקרתי ואלגנטי באמת.

 

עיצוב בזהב ושילוב עם פרקט מעץ מלא

הכל עניין של מינונים

כשמדובר בטרנד המוזהב, אנחנו באמת מאמינים שהכל עניין של מינונים. התקנו פרקט מעץ מלא בגוון מסוים, קנינו ריהוט חדש ועכשיו אנחנו רוצים לשלב נגיעות של זהב. זה בדיוק העניין – לעבוד ב"נגיעות".

אלא אם אתם רוצים להפוך את הבית לטירה אלגנטית מצרפת של ימי הרנסנס, אז היו משתמשים בזהב כדי לבטא יוקרה ועושר כלכלי וממלאים את הבית בחפצים, מסגרות של תמונות ואפילו ריהוט שצבוע בזהב, כדאי לכם לחשוב היטב אילו פריטים אתם משלבים.

עציץ אחד מוזהב, כמה כלי נוי ואולי אפילו כרית אחת עם הדפס מטאלי – אלו פרטים קטנים שמכניסים את הזהב פנימה בלי להשתלט על החלל.

בין פרקט מעץ מלא בגוון בהיר ובין שילוב הזהב עם כהה

השילוב של פרקט מעץ מלא בבית הוא תמיד שילוב שמכניס לאווירה חמימה. טרנד הזהב נוחת בדיוק שם, בנקודה הזו שבה רוצים לייצר חמימות בלי לאבד מהאלגנטיות.

אם הפרקט שלכם בהיר, היינו משלבים את הזהב דרך פריטי מתכת כמו סלסלות, עציצים או פריטי נוי קטנים. השילוב בין הגוונים הבהירים של העץ ובין הזהב, בעיקר זהב ורוד וזהב עמום, יוצר מראה מתוחכם, אלגנטי ומעט סקנדינבי. הוסיפו צמחים לחדר ותקבלו מראה טרנדי ורענן במיוחד.

כשמדובר בפרקט כהה, היינו משלבים את הזהב דווקא בגוונים החמים יותר של נחושת או זהב צהוב – השילוב הזה יוצר אווירה יוקרתית אבל כפרית בהוויה שלה.

אם אתם אוהבים את המראה האירופאי, העתיק מעט, תוכלו לשלב פרקט עץ מלא בגווני עץ כהים ועמוקים עם מסגרות זהב לתמונות, כריות עם אלמנטים מטאלים וכלי נחושת וזהב גדולים שבולטים בחלל.

 

עיצוב בזהב ושילוב עם פרקט מעץ מלא

המראה הכובש של מרקש ואיך הוא משתלב בטרנד?

אחד הטרנדים הגדולים של השנה הקרובה יהיה העיצוב המרוקאי, את זה כבר מותר לנו לגלות לכם. אצלנו עיצוב מרוקאי מתחבר ישירות למרקש ולשוק הגדול שלה, שבו תוכלו למצוא גווני זהב דרך מוצרים מכל הסוגים. מאריגה וטקסטיל לבית דרך נעליים מרוקאיות צבועות זהב ועד לכלי הנחושת והזהב, הטאסים והמגשים הגדולים ואפילו ריהוט שמשלב נגיעות זהב.

אם אתם מתחברים לסגנון האוריינטלי ויש לכם בבית פרקט מעץ מלא בגוונים אדמדמים וחומים בינוניים, זהו בדיוק הסטייל שיכול להתקבל משילוב הזהב בבית. גם כאן אנחנו לא חושבים שצריך להעמיס ולהכניס שפע של פריטים לחלל, אלא לבחור בקפידה נגיעות של זהב בשילוב עם הבדים הצבעוניים, הריהוט המיוחד ופריטי הנוי שמייחדים את הסגנון הזה.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר