להרגיש בבית זה סוד הקסם כשנכנסים לחנות חדשה. בית שאנחנו חולמים עליו, מעוצב, חווייתי, צבעוני, מרגש. כזה שמחביא בתוכו הפתעות. זה מה שכל אחד רוצה להרגיש כשהוא נכנס לחנות חדשה או חוזר לחנות האהובה עליו כדי לרכוש עוד מוצר.

פרקטים, בין אם מדובר בפרקט עץ מלא או פרקט למינציה, יוצרים תחושה ביתית גם בחנויות. לא משנה אם מדובר בחנות בגדים, חנות כלי בית ואפילו חנות לכלי עבודה – הפרקט מייצר חמימות, נועם ואווירה טובה.

אם אתם רוצים לעצב חנות שתגרום ללקוחות שלכם להרגיש טוב ולחזור פעם ועוד פעם – כדאי שתקראו את הטיפים הבאים.

 

עיצוב חנות עם פרקט למינציה

כדאי ליצור נגישות לכל פינה

פינות התצוגה בחנות הן כנראה הפינות הכי חשובות. אלו המקומות שבהם הלקוח שלכם פוגש את המוצר. לצד פרקט למינציה חמים ועדכני, כדאי לחשוב על מערכות תצוגה מעץ תואם או ממתכת, שגווניה ישתלבו היטב עם גווני הפרקט.

כל פינת תצוגה צריכה להיות נגישה, כך שהלקוח שלכם יוכל להגיע למוצר, לראות אותו, להרגיש אותו וללמוד עליו מקרוב.

בלי בלגן – עיצוב נקי ככל האפשר

שימרו על עיצוב נקי ככל האפשר. הלקוח שלכם צריך להיכנס לחנות ולראות קודם כל את המוצרים שיש לכם להציע. אם נכניס לחנות אלמנטים עיצוביים רבים, בצבעים עזים ובדוגמאות רבות, הפוקוס ילך לאיבוד ולא יהיה מיקוד.

אנחנו ממליצים לשמור על תוכנית עיצוב נקייה ככל האפשר ולשלב בה כמה אלמנטים נבחרים שנותנים לחנות שלכם ייחוד – ספה מפנקת, תמונה, חלון ראווה עם קונספט מיוחד וכדומה.

איך לבחור גווני פרקט

כאמור פרקט למינציה הוא לטעמנו בחירה מעולה לעיצוב החנות, בזכות האפשרות להחליף, לתקן ולשנות בכל פעם שיש צורך בכך. בנוסף, זו השקעה יחסית מינימלית שמחזיקה מעמד לאורך זמן רב.

אבל איך בוחרים מבין שלל גווני פרקט את הגוון המתאים לחנות שלכם? כדאי לבחור בגוון נייטרלי יחסית שיוכל להשתלב בחנות גם לאחר שתעשו בה שינויים שונים.

בחנויות רבות תולים בכל פעם מחדש תמונות ואלמנטים שונים על הקירות, צובעים את הקיר בגוונים שונים או מכניסים ריהוט חדש ומערכות תצוגה משתנות. פרקט נייטרלי בגווני עץ טבעי משתלב טוב עם כל אחד מהאלמנטים האלו ויתגמש בקלות לפי העיצוב.

לא לשכוח מי קהל היעד שלכם

בעיצוב חנות כדאי להתייחס לא רק לעיצוב עצמו, אלא לשאול את עצמכם מי קהל היעד. מי הקונה הפוטנציאלי שאמור להתאהב בלוק של החנות שלכם, להיכנס ולהישאב פנימה.

ממש כמו שאנחנו מתאימים פרקט למינציה או פרקטים מעץ מלא לפי התקציב, האופי והסגנון של הדיירים בבית, כך גם בבתי עסק – כדאי לחשוב על הטיפוס שאמור להיכנס ולקנות אצלכם.

הטיפים הבסיסיים האלו יעזרו לכם להתחיל בעיצוב החנות שלכם – ואפשר כמובן להיעזר במעצב פנים שמתמחה בנושא. מזכירים לכם שאנחנו כאן כדי להציע לכם מגוון רחב של פרקטים מעץ מלא ופרקט למינציה משובח. 

 

 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר