חדר הכניסה לבית הוא המראה שלו. הוא המתחם הראשון אליו אנחנו נכנסים בסוף היום, הוא המקום שבו אנחנו לוחצים ידיים ומחבקים אורחים שמגיעים לבקר, הוא המקום שבו נמסרות החדשות הנרגשות של הילדים שזה עתה חזרו מבית הספר ושם מתאחדים אחרי נסיעה לחו"ל. איך יוצרים חלל כניסה מזמין שיגרום לאורחים שלכם ולכם לרצות להיכנס פנימה?

כניסה לבית

צובעים את הקירות בצבע בהיר

כדאי לצבוע את הקירות בצבע בהיר, רצוי לבן. הלבן מכניס לא מעט אור לחללים קטנים כמו חלל הכניסה ומשקף את האור שנכנס פנימה דרך הדלת או החלונות. צביעת אזור הכניסה בצבע כהה מאד תיצור חלל כניסה מאד קודר.

צביעת חלל הכניסה בצבע בהיר יוצרת תחושה של מרחב. חללי הכניסה הם בדרך כלל קטנים וצרים אך לבן, קרם או אפור בהיר יצרו תחושת מרחב.

תולים תמונות משפחתיות בכניסה לבית

הכניסה לבית היא המקום המושלם לתליית תמונות משפחתיות. קיר תמונות שמורכב מתמונות ממוסגרות בגדלים שונים, אשר תלויות בהתאמה זו לצד זו. האינטרנט עמוס ברעיונות לתליית תמונות משפחתיות בדרכים קצת פחות שגרתיות מהמסגרות הסטנדרטיות.

מלוחות מתכת שעליהם מותקנים קליפסים שתופסים את התמונות, כך שאפשר בכל פעם לשחרר את התמונה ולהחליף אותה באחרת ועד לחוט שעליו תלויים אטבי נייר שמספקים גלריה משובחת של תמונות. שפע של רעיונות שאפשר ליישם בכניסה לבית, כאשר המטרה היא לייצר אווירה משפחתית ומזמינה.

התקנת פרקט במראה כפרי

פרקט במראה כפרי יכול להוסיף חמימות לכניסה לבית. אם אתם רוצים ליצור תחושה של אור תוכלו לבחור פרקט בהיר בגווני אורן שמשתלב עם הקירות הבהירים ויוצר אווירה חמימה. כדאי לבחור בגוון פרקט שיתאים לצבעי הקירות, לרהיטים שתבחרו לשים בכניסה ולתמונות ולפריטים השונים.

אחד הפתרונות הטובים ביותר לכניסה לבית הוא פרקט עמיד במים. הכניסה היא זו שמכוסה בדרך כלל בבוץ ורטיבות ופרקט שאינו נחבל וצובר בלאי בגלל הרטיבות, יאפשר לכם להנות לאורך זמן ממראה מעוצב ומזמין.

כניסה לבית עם פרקט

בוחרים ריהוט מזמין ומיוחד

כניסה לבית היא לרוב מקום קטן יחסית וככזה תוכלו לבחור רק כמה פריטי ריהוט קטנים. כדאי להציב שידה או קונסולה בכניסה עליה תוכלו להניח את המפתחות, דברי הדואר וכל שאר הדברים שמגיעים אתכם מבחוץ. שידת מגרות תאפשר לכם לאחסן מטריות, נעליים, מעילים וצעיפים בצורה מסודרת בלי שייראו לעין ויצרו מראה מבולגן.

הצבת כורסה קטנה או כסא מעוצב ליד השידה ייצור תחושה ביתית וחמימה. אם יש לכם מקום, תוכלו להציב בכניסה לבית ספסל, שישמש את מי שמגיע לשבת, להוריד את המעיל או הנעליים ולהרגיש בבית.

מכניסים את הטבע פנימה

אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות הוא שילוב בין הפנים לחוץ. הכניסו לכניסה לבית עציצים גדולים עם עצי נוי או שיחים ירוקים. אלו מחברים בין מה שקורה מחוץ לבית ומה שקורה בתוכו ויוצרים תחושה רעננה ומזמינה. שלבו פרקט מעץ מלא במראה כפרי עם עציצי נוי לבית ותקבלו מראה מזמין שמכניס פנימה הרבה אור ותחושה טבעית.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר