לא מעט בתי עסק שוכנים בבניינים ישנים ולא במגדלים חדישים ומודרניים. עם הזמן העיצוב של המשרד הופך לשולי והתוצאה שמתקבלת היא של מקום עבודה מיושן ולא תמיד נעים. חידוש המשרד לא חייב להיות מסובך ויקר.

אפשר להפוך את המשרד למקום נעים, מזמין ונוח בכמה צעדים פשוטים יחסית. הנה כמה טיפים להפיכת המשרד שלכם ממיושן למעודכן.

צובעים את הקירות בצבע טרי

אומרים ששכבה אחת של צבע יכולה לעשות את כל השינוי. את הקירות הישנים והדהויים אפשר לצבוע קודם כל בשכבה טרייה של צבע נייטרלי כמו לבן או שמנת או לשלב בין קירות המשרד גם צבע. חשוב לבחור את הרכב הצבעים בקפידה, כי צבע חזק או כהה מדי יכול להעניק למשרד תחושה חנוקה וסגורה. העדיפו צבעי פסטל וצבעים בהירים על פני צבעים כהים וחישבו על הפריטים הנוספים שאתם מכניסים לחלל כדי שכל המרכיבים יתאימו זה לזה.

משדרגים את הרצפה

לא חייבים לפרק את הרצפות הישנות כדי להנות ממראה חדש ונקי של הרצפה. משרדים הם מקום שבו מתרוצצים כל היום אנשים ממקום למקום, הרצפות נוטות להתלכלך במהירות ולכן נחוץ שדרוג מהיר. רצפות פרקט יכולות לספק פתרון נוח להתקנה גם על גבי הרצפה הקיימת. ריצוף בפרקט למינציה יאפשר לכם לחפות את הרצפות הישנות ולהנות ממראה חדש ומעוצב ללא הוצאה כספית גבוהה. חשוב לציין שעלויות התחזוקה הן מינימליות ולכן בטווח הארוך מדובר בחסכון חיובי לגמרי.

מחליפים את הריהוט המשרדי

בעבר, אם היינו זקוקים לשולחן וכסא במשרד היינו קופצים לחנות לציוד משרדי או מזמינים מספק מתמחה. לרוב התוצאה הייתה נראית כמו כל משרד אחר. כסא משרדי פשוט ושולחן עץ או מתכת שזועק שעמום. היום כבר ברור שגם בחלל של משרד אפשר לשמור על אופי וייחוד באמצעות ריהוט משרדי בעיצוב מודרני. אפשר לשלב לצד השולחנות והכסאות גם פריטים ישנים, כמו כורסאות וינטאג' שעברו ריפוד מחודש והונחו בלובי או שידות אחסון לתיקים וציוד שהן למעשה שידות ישנות שחודשו וזכו לעדנה. הוספה של פריטים בעיצוב אישי למשרד הופכת אותו למעניין וייחודי יותר.

משקיעים באמנות על הקירות

משרד הוא מקום שאמור לספק לעובדיו השראה לאורך היום, העיצוב משפיע על ההשראה ועל המוטיבציה ויכול לעשות שינוי משמעותי בדרך שבה העובדים רואים את מקום העבודה שלהם. אחת הדרכים להוסיף עניין למשרד היא על ידי אמנות. מהדפסים של אמנים גרפיים שניתנים לרכישה במחיר נמוך במיוחד דרך האינטרנט ועד ליצירות אמנות קלאסיות ואפילו מקוריות, אלו מוסיפות צבע לחדר, עניין וייחוד.

יוצרים חיבור בין החלל האישי לחלל הציבורי

יותר מכל דבר אחר, החיבור הנכון בין חללי המשרד יקבע מה תהיה ההשפעה של העיצוב על המקום. כאשר אתם משפצים משרד ישן, כדאי לשים דגש על השפה המחברת בין החללים האישיים ובין האזורים הציבוריים של המשרד. כדאי לשמור על אחידות ועל אלמנטים שמחברים בין כל החללים.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר