בכל מקום בארץ אפשר היום למצוא דירות קבלן. הן נבנות זו על זו במגדלים גבוהים, זהות כמעט בהכל וחסרות אופי משלהן, עד שמגיעים הדיירים ויוצקים פנימה את הסגנון האישי שלהם. אנחנו מאמינים שגם דירת קבלן יכולה להפוך לדירת יוקרה, בזכות עיצוב נכון ושילוב של פריטים איכותיים וכן – פרקטים מעץ מלא הם לגמרי חלק מהרשימה.

שדרוג דירת קבלן

אז איך תהפכו דירת קבלן לדירה שמשדרת אלגנטיות, יוקרה ושיקיות?

השקיעו בתכנון נכון של החלל

עוד לפני בחירת הפריטים הנכונים, מהתאורה ועד לרצפת הפרקט, כדאי להשקיע בתכנון עצמו. בדרך כלל מקבלים דירת קבלן על פי דגם מסוים, אך בתוך הדגם שאנחנו רואים בתוכניות במשרד המכירות אנחנו יכולים לערוך שינויים.

חישבו על הצרכים שלכם ושל בני המשפחה האחרים בתוך החלל – מה בדיוק צריך להיות שם כדי שתוכלו להנות מהחיים שלכם בדירה עד הסוף? אילו דברים אפשר להוסיף או לשדרג כדי שהחיים שלכם בדירה יהיו נוחים יותר? למרות שבמקרים רבים, צריך להוסיף כסף לתקציב כדי לשדרג אלמנטים מסוימים, כדאי לעשות זאת בראייה לטווח הארוך.

אל תפחדו ממשחקים בין טקסטורות וחומרים

אחד הדברים שהופכים דירות פשוטות למעניינות הוא המשחק בין טקסטורות שונות. פרקטים מעץ מלא במראה מחוספס מול קירות עם בריקים בעלי ברק, קיר צבעוני במראה טיח תעשייתי עם פרקט בהיר ואלגנטי וכן הלאה.

המשחק הזה בין הטקסטורות הבסיסיות, בשילוב עם טקסטיל, ריהוט ופריטי נוי, מוסיף אופי לעיצוב הבית. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא פרקטים מעץ מלא עם טקסטורות שונות, בהתאם לסוג העץ ולקולקציה ולשלב אותם עם אלמנטים נוספים כמו אבן טבעית, שיש, בטון ועוד.

השקיעו בריהוט איכותי ופריטים מיוחדים

בית יוקרתי הוא בית שיש לו אופי. כזה שנכנסים אליו ומרגישים מיד את האישיות והאופי של בעלי הבית באים לידי ביטוי בכל פריט. אל תפחדו להיכנס לדירה ריקה עוד לפני שבחרתם את כל פריטי הריהוט.

עצבו את הדירה לאט לאט, תוך בחירה בפריטים שלכל אחד מהם יש משמעות ומאחוריו עומדת מחשבה. שלבו בין פריטים שונים, חדשים וישנים, עם סיפור או כאלו שפשוט התאהבתם בהם ברגע. השילוב הנכון בין פריטים שונים יגבש את הזהות שלכם ואת הסגנון של הבית, וזה מה שיגרום לו להיות אלגנטי ויוקרתי.

ריהוט איכותי ופריטים מיוחדים

היעזרו באנשי מקצוע

אם אתם עדיין לא מרגישים שגיבשתם סגנון עיצובי, תוכלו להיעזר בשירותי עיצוב פנים מקצועיים. התהליך כולל בדיקת צרכים, ניהול של תקציב עיצוב מסודר שיאפשר לכם לבחור את כל הפריטים לבית בצורה מסודרת ומאורגנת ובחירה של פריטים לעיצוב הבית יחד עם איש המקצוע. התוצאה תהיה מסודרת, אלגנטית ומדויקת יותר לפי הסגנון שלכם.

השקעה בפריטים איכותיים, מחיפוי לקירות ועד פרקטים מעץ מלא יחד עם איש מקצוע שמבין בנושא, תוכל להפוך את הדירה הבסיסית ליוקרתית ומיוחדת ובעיקר – לכזו שמייצגת את הסגנון שלכם.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר