רצפת עץ היא הבסיס הכי אסתטי ויפה לעיצוב הבית. בחירת פרקט נכון, שמתאים לסגנון שלכם ולשפה העיצובית, תאפשר לכם בכל עת לשנות את האלמנטים העיצוביים בבית, לגוון ולהכניס עוד חידושים ולשמור בכל עת על מראה חם, איכותי ונעים.

אילו אלמנטים עיצוביים מתאימים לרצפת פרקט ומחמיאים לה?

הנה כמה רעיונות בשבילכם. 

ירוק בעיניים:

אולי השידוך הכי מוצלח לרצפת עץ מעוצבת הוא העציץ המושלם. זה יכול להיות דקל גדול ודרמטי שניצב בפינה מיוחדת של הבית או אסופת עציצי נוי שמתכתבים עם הסגנון הסקנדינבי של צמחי בית שונים ומיוחדים, זה יכול להיות עשבי תיבול על החלון או פשוט נוף העצים שמציץ מבחוץ.

הצבע הירוק משלים בצורה מדויקת כל כך את גווני החום של רצפת פרקט קלאסית והיתרון – תמיד אפשר לבקר במשתלה, לשנות ולגוון בכל עונה עם צמחים חדשים.

גיאומטרי במידה הנכונה:  

פריטי טקסטיל כמו כריות נוי או וילונות בעיצובים גיאומטרים, ספה מרופדת בפסים או מעויינים, הדפסים לקירות או אפילו טפט מיוחד במינו – הטרנד הגיאומטרי מלווה אותנו כמה שנים טובות ומציע אלמנטים עיצוביים מעניינים לכל בית.

החיבור לריצוף עץ הוא בנקודת הרוגע. הפרקט מרגיע את ההדפסים הדרמטיים לפעמים, משלים אותם ומספק שקט בעיניים מול הצורות. יחד נוצר מראה מאוזן ונעים לעין.

צילומים בשחור לבן:

רצפת פרקט מעץ טבעי, קירות לבנים וצילומים בשחור לבן, רצוי במסגרת עץ בהירה או מסגרת שחורה – זה השידוך הכי נקי, נעים לעין ומודרני שאפשר ליצור. תמונות הן אלמנטים עיצוביים עם ערך מוסף חשוב – הן מספקות לנו הזדמנות להיות הכי יצירתיים בבית שלנו.

היום אפשר בקלות רבה לצלם ולהדפיס תמונות גדולות של המשפחה, בשחור לבן, וליצור משהו מיוחד שאין לאף אחד. רצפת העץ משלימה את התמונות ונותנת להן רקע שקט, רגוע וחם.

קירות בחיפוי לבנים: 

החיבור בין קירות מחופים בלבנים לבנות או אדומות ובין רצפת עץ בדיוק בגוון הנכון, הוא חיבור שהופך חדר פשוט לכזה שיש בו תחושת בית אמיתית. החיבור הזה מוצלח במיוחד בחדרים גדולים כמו סלון או מטבח, אבל יכול לעמוד בזכות עצמו גם בקיר הלובי בכניסה לבית או אפילו מאחורי המיטה בחדר השינה.

ספות דרמטיות: 

מה זה בעצם ספה דרמטית? גדולה, בגוון שלא הייתם מצפים וששובר את הרצף של ספה אפורה-שחורה-כחולה-לבנה, ואם יש אומץ – אז אולי עם ריפוד קטיפה נוצץ מרחוק או פרחים ענקיים?

ספות דרמטיות משלימות את הלוק של חדר עם ריצוף פרקט, הן עומדות בזכות עצמן ומקבלות את הבמה, בעוד הריצוף מרכך את המראה הדרמטי ושומר על איפוק כלשהו בעיצוב החדר. השילוב הזה מושלם בעיקר בחדרים גדולים שבהם יש מקום “לעשות רושם”.

ריצוף פרקט הוא בסופו של דבר הרקע הטוב ביותר לכל אלמנט עיצובי קצת שונה, כי הוא תמיד מחזיר לבסיס.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר