אחד הדברים שאנחנו שומעים ממבקרים באולם התצוגה שלנו, שמתלבטים באיזה פרקט לבחור, היא השאלה האם פרקט למינציה איכותי זה באמת משהו שקיים בשוק. אין ספק שפרקט למינציה הפך למוצר שנחשב נחות ופחות טוב מכל סוגי הפרקטים האחרים, אבל האם זה באמת כך?

אנחנו אוהבים לשבור מיתוסים ואוהבים לא פחות פרקט למינציה איכותי שמתאים בדיוק. מה נכון ומה לא? הנה התשובות שלנו למיתוסים הכי נפוצים.

מיתוס #1 פרקט למינציה הוא לא פרקט עמיד

זה המיתוס הכי מוכר מבחינתנו בכל הקשור ללמינציה. חשוב לציין שיש לא מעט פרקטים בשוק שבאמת מחזקים את המיתוס הזה. פרקטים מייצור המוני שלא עברו בדיקות איכות הם רק דוגמה אחת, אבל תוכלו למצוא פרקט למינציה איכותי שמחזיק מעמד לאורך שנים – כשתבחרו לעבוד עם ספק מקצועי ובעל ניסיון.

בסופו של דבר, אם מדובר בפרקט איכותי, הוא יחזיק במשך שנים ויאפשר לכם שקט נפשי מוחלט, ממש כמו כל סוג פרקט אחר.

מיתוס #2 אפשר לראות שמדובר בפרקט למינציה

המוניטין של פרקט למינציה איכותי ככל שיהיה מול פרקט עץ מלא הוא בעייתי. הרבה מאד אנשים חושבים שהפרקט הזה נראה זול ויותר מראה פחות אלגנטי מפרקט עץ מלא. כשמדובר בפרקט למינציה איכותי שמגיע ממפעל מוכר שבו שמים דגש על כל פרט בדרך ללקוח, המצב הוא שונה.

המראה שמתקבל אחרי ההתקנה הוא מראה מעוצב, נקי ואלגנטי, בהתאם לדגם שבחרתם. פרקט למינציה איכותי שמותקן על ידי אנשי מקצוע יכול ליצור את הלוק הנכון, בדיוק כמו פרקט מעץ מלא.

מיתוס #3 פרקט למינציה צריך להחליף

עוד מיתוס שאנחנו נתקלים בו הוא שאת פרקט הלמינציה צריך להחליף מדי כמה שנים. מדובר כמובן בשיפוץ מהותי של הבית ולכן חשוב לנו להדגיש שלא מדובר באמת.

פרקט למינציה איכותי לא צריך להחליף כל כמה שנים. באמצעות תחזוקה שוטפת נכונה, שכוללת שימוש במעט מים, שאיבת אבק או ניקוי אבק עדין ושמירה על מראה הפרקט כפי שהחברה ממנה קניתם המליצה, תוכלו להימנע משיפוץ.

מיתוס #4 פרקט למינציה לא מתאים בבתים עם ילדים

עוד מיתוס נפוץ הוא שילדים יכולים להרוס את פרקט הלמינציה, להכתים אותו או לשנות את המראה שלו ולכן עדיף להימנע מהתקנת הפרקט הזה.

היום פרקט למינציה איכותי הוא תחליף ראוי לפרקט עץ מלא ואין צורך לחשוש מלהתקין אותו, גם בבית שיש בו ילדים קטנים. באמצעות חומרי למינציה איכותיים, שימוש בבסיס HDF איכותי ועבודה מקצועית שמתבצעת על ידי מפעל מוכר ומנוסה, הפרקט עמיד גם בבית עם ילדים מתרוצצים.

בחירה בפרקט למינציה מעוררת לא מעט דילמות, אבל כשבוחרים פרקט איכותי ומתקינים אותו באמצעות חברה מוכרת ומנוסה, אפשר להפיג את הדאגות. אצלנו באולם התצוגה תמצאו לא מעט הצעות לפרקט למינציה איכותי, במגוון צבעים ודגמים ותוכלו לקבל ייעוץ מכוון אישית.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר