אם פרקטים תמיד קסמו לכם ואתם מחפשים דרך מרעננת לשדרוג הבית, המשרד וכד', פשוט לכו על שדרוג הרצפה וצפו כיצד היא תעשה את כל העבודה!

מכירים את הרגע הזה שבו אתם מסתכלים על הסלון או אחד החדרים בבית והקירות נראים מעולה, הריהוט בדיוק לטעמכם ועדיין חסר לכם משהו? אז עוד לפני שנעסוק בקולקציית הפרקטים שלנו, חשוב לנו להסביר מדוע שדרוג הרצפה יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם לריענון מחודש ומפתיע של מראה הבית.

לפני העיצוב מחדש, ריצוף פרקט יפה בחרתם?

רבים אינם יודעים, אך הרצפה במידה רבה היא זו שקובעת את הטון באווירה של החדר. בפרט, היא חלק בלתי נפרד מ"המסגרת" של החדר שבלעדי התאמה שלה לשאר המוטיבים בחלל, העיצוב שלנו אף פעם לא יהיה מושלם. לכן, ריצוף פרקט שידוע בהשפעתו הניכרת על העיצוב, יכול לעשות רק טוב לכל חדר, במידה וכאמור, נשלב אותו נכון.
כדי להדגים, עשו עם עצמכם ניסוי וחשבו על דירה עם רצפה שאתם ממש לא אוהבים. נכון שהיא משפיעה מאוד על החלל?

רצפת פרקט: רעננות מהעץ

אחד הדברים שאנו אוהבים ביותר בעץ באופן כללי הוא מגוון הטקסטורות, הגוונים והסגנונות שלו. בהתאם, ניתן לשלב רצפת עץ בסגנונות שונים בכל חלל ועבור כל עיצוב ומהניסיון שלנו, הוא תמיד מתאים. אז כיצד ניתן לרענן את החדרים באמצעות רצפת פרקט?

ראשית, אחת התכונות העיקריות של הפרקט הוא הנופך ה"טבעי" שהוא מעניק לחלל. בעזרת שילוב רצפת פרקט תוכלו לשבור בקלות מראה "עשוי" מדי, או להעניק לחדר תחושת יציבות ונינוחות לצד ריהוט מעניין ויצירתי. שנית, ניתן להשתמש בעץ כדי להגביר את הרושם של כל עיצוב שבחרתם בבית, בין אם מדובר בעיצוב כפרי למטבח למשל, עיצוב מודרני ועוד.

ריצוף פרקט

מבט לעתיד

תכונה שימושית ופרקטית נוספת של הפרקט, הוא הניטרליות שלו, בייחוד לעומת סוגי רצפות אחרים. במידה ומה שעוצר אתכם מלבחור בפרקט הוא החשש שאולי הוא לא יתאים לעיצוב חדש של הבית במידה ותרצו זאת בעתיד, זכרו שפרקט יכול להתאים למגוון רחב של סגנונות, גם אם תשנו סגנון מפעם לפעם. במילים אחרות, גם פרקט בהיר יכול להיראות עתיק יותר עם הרהיטים המתאימים, ופרקט מעץ מלא, מעושן וכד' יכול להשתלב נהדר עם רהיטים במראה שיקי-מודרני. במילים אחרות, הבחירה בפרקטים בדומה למוטיבים עיצוביים נוספים מהטבע, פשוט עושה עבודה טובה בכל פעם.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר