גם אתם תמיד חלמתם על פרקט בבית? אתם ממש לא לבד! בואו להכיר את הצבעים – גווני פרקט עדכניים ומקוריים שיתאימו לכולם!

רצפת פרקט היא ללא ספק החלום של ישראלים רבים שמעוניינים לעצב את ביתם. האווירה שמראה העץ מקנה לבית והתאמתו לכל סגנון עיצובי, גורמים לעוד ועוד לקוחות להחליף את המרצפות ולשבץ במקומן פרקט בגוונים וגימורים שונים. מטבע הדברים, הסגנונות האנושיים הרבים שקיימים בישראל מתבטאים גם בסגנון העיצוב שכל אדם בוחר לביתו. הנה כמה גווני פרקט פופולאריים ביותר ואהובים על ישראלים!

פשטות וביתיות עם הגוון הטבעי

לאותם לקוחות שפשוט אוהבים את מראה העץ ואת התחושה שהוא מקנה לבית, נמליץ בדרך כלל על פרקט בגוון וגימור טבעי. קיימים סוגי פרקטים בצבעים שונים שנחשבים ל"טבעיים" כשהמשותף לכולם הוא אותו מראה פשוט והחמימות המידית שהם מקנים לבית. כנראה שיש משהו במראה הלא-מעובד של הפרקט הטבעי שגורם לאנשים להתאהב בו. הפרקט הטבעי, מושלם להקניית תחושה ביתית ונעימה לכל חלל בו תבחרו לשלב אותו.

לפאר את הבית עם הגוונים הכהים והמעושנים

רצפת פרקט תמיד תעניק תחושת חמימות אולם ניתן לחזק את התחושה הזו על ידי הגברת מאפיינים שונים של הפרקט כשבניהם הגימור, הצבע ועוד. אחד מהדברים שרצפת פרקט יודעת לעשות הכי טוב הוא להוסיף פאר ויוקרה לחלל, באמצעות שימוש בגוונים כהים יותר, מעושנים ועוד. הסגנון הזה מומלץ לכל מי שמעוניין להוסיף ייחודיות לביתו, ובייחוד עבור מי שמתחבר למראה האצילי בבית.

יוקרה מכיוון אחר עם הגוונים העתיקים

סגנון העיצוב הכפרי באופן כללי הפך לאחד הטרנדיים שקיימים כיום בעולם, והאמת שיש לכך סיבה טובה מאוד. באופן אישי, הגענו למסקנה שאנשים פשוט מתגעגעים לעיצוב של "פעם", לגמורים לא ישרים ומודרניים ולתחושת אלגנטיות. גווני הפרקט העתיקים יודעים לעשות בדיוק את זה – להקנות לכל חלל בו תשלבו אותם נופך "ישן" וותיק שאנשים רבים מחפשים היום. תאמינו לנו שאחרי כמה דקות של הליכה על רצפה כזו, תוכלו לדמיין בקלות כיצד אתם רוקדים עליה וואלס או פשוט נהנים מאיזה ספר טוב וכוס קפה מול החלון.

גם לעיצוב המודרני יש מקום, בייחוד עם הגוונים הבהירים

גווני פרקטים בהירים, כמו צבעים בהירים באופן כללי, יכולים לעשות ממש טוב לחללים קטנים יחסית, או בעלי נטייה להיראות תחומים, מסוגרים וכד'. גווני הפרקט הבהירים, בעלי האופי הצעיר והעדכני יותר, מתאימים במיוחד לעיצוב מודרני, מוקפד או לא מוקפד, ובעל יכולת להקנות את אותה תחושה אופיינית לעץ, אך עדיין עם שינוי קליל, כיפי ורענן. אגב, גם לדירות קטנות וגם לבתים גדולים יותר.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר