בעולם הוירטואלי שבו אנחנו חיים אפשר לראות איך ייראה הסלון, חדר השינה או חדר הילדים דרך המחשב. מעצבי הפנים והאדריכלים שאיתם אנחנו עובדים נעזרים בתוכנות מעולות שמדמות בדיוק איך ייראו החיים בבית ומאפשרים לנו להתרגש מהתוצאה הסופית אפילו לפני שהבית נבנה.

עם זאת, כשמדובר בחומרי הגמר, ביניהם גם רצפת פרקט אין טוב ממראה עיניים. אחרי שתכננתם והבנתם מה בדיוק אתם רוצים וצריכים, כדאי להגיע לאולם התצוגה.

מגוון גדול של אפשרויות שלא חשבתם עליהן

באולם התצוגה שלנו כל הזמן קורים דברים. לצד בחירת פרקט קלאסי אפשר למצוא עוד כיוונים עיצוביים ייחודיים לנו שלא חשבתם עליהם. כך למשל פרקט ענתיק שעשוי מרצפות עץ עתיקות שפורקו מבתים ישנים באיטליה ועברו תהליך שמאפשר לנו להציע אותם למי שמחפש לוק מיוחד. זוהי רק דוגמה אחת מתוך אינספור אפשרויות עיצוביות שקשה לראות דרך המסך וכדאי להתרשם מהן באולם התצוגה.

להרגיש את הפרקט מתחת לרגליים

לצד המראה של פרקט אנחנו צריכים להרגיש בנוח כשאנחנו דורכים עליו, זוהי בסופו של דבר המטרה כולה. לכן, כדאי להגיע לאולם התצוגה ולהרגיש את מגע העץ. ישנם פרקטים חלקים וישנו פרקט מחוספס וכל אחד מהם יכול לשרת מטרה עיצובית ואסתטית מסוימת, אבל חשוב שתרגישו בנוח בבית שלכם ותדעו איך זה ירגיש להתהלך בו על פרקט כזה או אחר.
התחושה שנותנת טקסטורת הפרקט היא לא רק עניין של נוחות, אלא גם מתחברת לסגנונות עיצוביים מסוימים. למשל פרקט עם טקסטורה גסה מתאים לסגנון כפרי או תעשייתי ואילו פרקט עם גימור חלק ואפילו צבוע מתאים למראה מינימליסטי ומודרני. באולם התצוגה תוכלו לבדוק איך הכל מתחבר ביחד.

דוגמאות פרקטים

לקבל ייעוץ מקצועי בדרך לבחירה מדויקת

רכישת פרקט לבית היא לא הוצאה קטנה, במיוחד אם מדובר בבית חדש שבו מחפשים פתרון ריצוף כולל. מומלץ מאד לקבל ייעוץ מקצועי כשאתם רואים את הדגמים השונים ויכולים לדפדף יחד עם יועץ מקצועי שיענה על כל השאלות.

ההחלטה איזה פרקט לקנות עמוסה בשאלות. כמה להשקיע, מה יהיה הטיפול בפרקט, האם הוא מתאים לכל החדרים, אולי כדאי להשקיע בפרקט עמיד במים או לבחור דווקא בפרקט למינציה? ומה ההבדלים בין כל הסוגים השונים של הפרקט?

יועץ מקצועי שנמצא באולם התצוגה ומכיר את כל הדגמים יוכל לעזור לכם ויספק לכם את כל התשובות לפני ההחלטה הזו.

הביקור באולם התצוגה הוא הזדמנות מעולה לקבל רעיונות עיצוביים, לדבר עם המומחים בתחום הפרקטים ולספוג השראה עיצובית. בעיקר הביקור הזה הוא שקט נפשי להמשך הדרך, כשהוא מאפשר לכם לבחור את הפרקט הכי מדויק לבית שלכם בלי התלבטויות ולקבל את כל הפרטים פנים מול פנים, מהבחירה הראשונית ועד לדרך הכי טובה לתחזק את הפרקט לאחר ההתקנה.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר