בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין פרקט בשיטת עשה זאת בעצמך – בין אם אלה "הנדימנס" או פשוט כאלה שצופים בסרטוני הדרכה, התקנת פרקטים מסוימים יכולה להיעשות בדרך מהירה ופשוטה. יחד עם זאת, בעלי בתים רבים חוששים לעשות ניסוי וטעיה על הריצוף החדש ויעדיפו לשכור איש מקצוע עם כלים וידע כדי לעבור את הפרויקט הזה בדרך הכי חלקה.

החלטתם לשכור שירותיו של מתקין פרקטים?

חשוב מאוד שתקראו את המאמר הבא.

בשביל למצוא מתקין פרקטים מקצועי שיוכל לבצע את העבודה באופן המדויק ביותר צריך להקדיש זמן רב לחיפושים. לפעמים אנשים שקנו פרקט רוצים לראות את הבית שלהם כבר מעוצב וגמור שהם נחפזים ובוחרים באיש קשר הראשון שגוגל מציג. אך כאן אנחנו נעצור אתכם. יש חשיבות רבה בבחירת חברת התקנת פרקטים מיומנת, שכן התקנה חובבנית עלולה לעלות ביוקר… לצערנו, היום השוק מוצף "בחאפרים" שעלולים לנצל את חוסר הידע שלכם בשביל לעשות כסף קל. לכן, לפני שאתם בוחרים מתקין פרקטים, יש חשיבות רבה לעיין בתיק העבודות שלו. תיק עבודות של איש מקצוע מציג למעשה התקנות שהוא ביצע אצל לקוחות קודמים. תוכלו לראות את סוג הפרקט שמותקן וגם את תהליך ההתקנה.

2 סיבות מרכזיות – מדוע חשוב לא לדלג על השלב הזה

התרשמות מפרויקטים: אין כמעט איש מקצוע שלא מתפאר בשנות הניסיון העשירות שלנו, עם משפטים שיווקיים שמפתים אותנו ליצור קשר: "כבר למעלה מ 10 שנות ניסיון" או "30 שנה של התקנות" ועוד…. מתקין פרקטים מקצועי ומנוסה שאין לו מה להסתיר – ישמח להציג לכם תיק פרויקטים של לקוחות קודמים. כך תוכלו לראות היטב את טיב העבודה, הדיוק והגימור. בנוסף, תוכלו לבקש מהמתקין לדבר עם הלקוחות הקודמים שלו ולשמוע חוות דעת ממקור ראשון. זכרו, אל תבחרו מתקין לפני שראיתם תיק עבודות. ריצוף הפרקט צריך ללוות אתכם עוד שנים ארוכות – אל תתפשרו על פחות ממושלם.

לראות את סוג הפרקט בחלל אחר: לפעמים הדרך בה אנחנו רואים פרקט באולם תצוגה שונה לחלוטין מהדרך בה נראה אותו בחלל אחר כיוון שיש גורמים רבים שמשפיעים על הנראות שלו: החל מתאורה, גודל החלל, צבע הריהוט ועוד. כשאנחנו מסתכלים על עבודות של מתקינים, נוכל גם לראות איך הדגם שבחרנו משתלב בבתים אחרים ולהשוות זאת לבית שלנו. אנשים רבים שבוחרים בפרקטים רק על סמך מה שהם רואים באולם התצוגה פעמים רבות מתחרטים כיוון שהם מגלים שהוא לא משתלב היטב בחדרים. תיק עבודות של מתקין פרקטים מאפשר לכם לראות את "צבעו האמיתי" ולהבין אם הוא בכלל מתאים לכם.

התקנת פרקט? לא מתפשרים על אנשי מקצוע!

התקנת פרקטים מקצועית חייבת להיעשות על ידי מתקינים מנוסים כמו בצוות פרקט בשרון – וכפי שכולנו יודעים ניסיון אינו נמדד במילים אלא במעשים. לכן ישנה חשיבות רבה לעיון בפרויקטים האחרונים שלנו שיחזקו אתכם שעשיתם בחירה טובה!

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר