שיפוץ בבית והתקנת פרקטים חדשים לא חייב להיות עסק מאד יקר. נכון, אי אפשר להתעלם מהעובדה ששיפוץ הוא משהו שאנחנו נכנסים אליו עם תקציב מסוים ולא תמיד יודעים איך המסע יסתיים, אבל יש נקודות במסע שבהן אפשר לעצור ולבדוק איזה סייל חם מגיע בדיוק בזמן וחוסך לנו כסף.

אם אתם מתכננים שיפוץ או בונים בית ורוצים להתקין ריצוף חדש, תמיד תוכלו לשאול אותנו אילו פרקטים אפשר למצוא במחירי מבצע, ואנו נשמח להתאים לכם את הדגם המדויק שיתאים לכם.

אז אילו פרקטים תמצאו במכירה מיוחדת?

הנה סקירה של הפרקטים שיוכלו להיות שלכם במחירים מיוחדים.

פרקטים מעץ מלא:

פרקטים מעץ מלא יוצרים בבית מראה חם ואלגנטי, הם משרים אווירה יוקרתית אבל ביתית ומתחברים להרבה מאד סגנונות. זו כנראה הסיבה שמדובר באחד המוצרים הכי מבוקשים שלנו ולכן אנחנו מציעים פרקטים מעץ מלא לאורך השנה, במועדים שונים, במחירים מיוחדים.

בכל פעם מחדש תוכלו להתעדכן במבצעים שלנו ולראות אילו דגמים מתוך הקטלוג הגדול שלנו נמצאים בדיוק באותו הרגע בסייל

מה היתרונות של פרקטים מעץ מלא? האותנטיות, המראה היוקרתי, החוזק והעמידות לאורך זמן והתחושה הביתית שהם מעניקים לכל בית. אם אתם משפצים או בונים בית חדש, תעצרו אצלנו באולם התצוגה ותשאלו על פרקטים שאנו יכולים להציע עם הנחות מיוחדות.

פרקטים עמידים במים:

כן, זה נכון. יש פרקטים עמידים במים והם יכולים לשנות את כל תוכנית העיצוב שלכם. אם חשבתם שלא כדאי להתקין פרקטים במטבח, בחדר האמבטיה או בחדר הילדים המועד לפורענות, היום המצב הוא לגמרי שונה.

אנחנו אוהבים להציג בפני המבקרים באולם התצוגה שלנו את הפרקטים המעוצבים שעמידים במים, בזכות שכבות מגן נוספות המורכבות על העץ בתהליך הכנת הלוחות.

היתרון בפרקטים עמידים במים הוא כמובן שאפשר להתקין אותם בכל מקום שעד כה חששנו להתקין ושחשבנו שלא נוכל להנות בו ממראה הפרקט המעוצב. באולם התצוגה שלנו תמצאו פרקטים עמידים במים בשלל דגמים ובמגוון רחב.

פרקטים למינציה:

פרקטים למינציה מהווים פתרון נוח למי שרוצה לשפץ או לשנות את המראה הקיים בלי להיכנס להוצאות גבוהות, ולמרות שאפשר למצוא אותו היום כמעט בכל חנות "עשה זאת בעצמך" עדיין אנחנו ממליצים לפנות לבעלי מקצוע, כדי לוודא שאתם בוחרים את הפרקט הכי מתאים לבית שלכם, מקבלים את ההתקנה הכי מקצועית ואת ההדרכה איך לטפל בפרקט לאחר מכן.

אצלנו תוכלו למצוא לאורך השנה פרקט למינציה בסיילים מיוחדים, פרקטים למינציה בגוונים ובטקסטורות שונות. אנחנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו ולקבל את כל הפרטים על פרקטים שמתאימים לכם.

לא חייבים לדחות את חלום הפרקט בגלל סוגיית תקציב. יש פרקטים שיכולים להתאים בדיוק לתוכנית העיצוב שלכם ולהקל על הוצאות השיפוץ או העיצוב. אתם מוזמנים לבדוק אצלנו מה הסייל החם של הרגע ולהגשים חלום מעוצב.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר