אם יש "חוק" בלתי כתוב שבו אנחנו, הישראלים, נוקטים באדיקות בעת רכישה של מוצרים, זהו חוק ה"טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים". ויתרה מכך, אנחנו לא רק מעדיפים מראה עיניים, אלא, גם, אם אפשר, לגעת במוצר שאותו מנסים למכור לנו, לנסות אותו, ולראות אם הוא אכן מתאים לצרכים שלנו. העדפה הגיונית זו (שצמחה, כנראה, על רקע ניסיון מר) הולידה את חדרי התצוגה אותם אנחנו מכירים מתחומי הרכישה השונים שלנו – רכבים, ריהוט ואפילו שטיחים מקיר לקיר או פרקטים. אולם, בצד יתרונות הרכישה המבוססת על החוויה האישית (לראות, לגעת, להרגיש), יש לה גם חסרון משמעותי אחד גדול, שאותו הדגישה בפנינו תקופת הקורונה שבעיצומה אנחנו מצויים בימים אלה – נגישות. על מנת שנוכל "להרגיש", אנחנו צריכים להגיע פיזית אל החנות או אל אולם התצוגה, מה שכאמור, בלתי אפשרי בימים אלה, או, לכל הפחות, עלול להתגלות כבעייתי מאד.

הדמיית פרקטים – השלב הבא לרכישה מודעת יותר

גם כאן, בדומה לתחומים אחרים בחיינו, הטכנולוגיה מתערבת ומשנה את התמונה. אולם, בעוד שבתחומים אחרים (למשל, מוצרי הצריכה היומיומיים), רכישה אונליין הפכה לדבר שבשגרה ומשרתת אותנו ביעילות, בתחומי רכישת הריהוט ואבזור הבית המותאמים אישית (כדוגמת מטבחים מעוצבים או פרקטים) הקניה בחנות וירטואלית, לכשעצמה, עדיין לא פתרה לגמרי את הבעיה. ההדמיה הממוחשבת, לעומת זאת, כן עושה זאת, יומיום, ועבור אלפי אנשים ברחבי העולם.

רגע, הדמיה ממוחשבת של פרקטים זה לא משחק?

נכון, ישנם הרבה משחקי אונליין שמשתמשים בהדמיה ממוחשבת לצורך הנאה ושעשוע, אולם, למעשה, ההדמיה הממוחשבת בתחום התכנון והעיצוב, מקורה בתחום המקצועי דווקא. הקישור בינה לבין תחום משחקי הרשת הגיע רק מאוחר יותר, כשהממשק התכנוני הלוקאלי (תוכנות ה-CAD למיניהן) התפתח דיו, התממשק עם הטכנולוגיה המודרנית ואפשר למשתמשים "לשחק" אונליין בתכנון ובעיצוב.

מהם יתרונותיה של ההדמיה הממוחשבת, במיוחד בתחום הפרקטים?

ראשית, אינכם נאלצים להגיע פיזית לאולם התצוגה שלנו – תוכלו להתרשם ממבחר הפרקטים של קרונו ביישום עצמו (לינק בסוף הכתבה – אגב, המבחר ביישום משתנה, מתחדש ומתרענן בהתאם לקיים בחברה, כך שגם כאן – מדובר ביתרון גדול). שנית, אתם יכולים לעסוק ביישום בכל שעה משעות היממה שבה יש לכם פנאי לעשות זאת, כלומר, אינכם תלויים בשלב זה בשעות הפתיחה של אולם התצוגה או בהוראות מגבלות הקורונה). והדבר השלישי, שהוא, אולי, אף החשוב מכל, אתם יכולים לקבל מושג (ואפילו לגבש לעצמכם העדפה) על סוג הפרקט המועדף עליכם, על צבעו, על זווית ההנחה שלו (ועל עוד פרטים נוספים) וכל זה – מבלי לעזוב, ולו לרגע אחד, את כורסת הסלון או כסא המחשב הנוחים שלכם!

כבתחומים אחרים, גם כאן, אנחנו, בפרקט השרון, חושבים צעד אחד קדימה, ועושים עבורכם, לקוחותינו, הכל על מנת להעניק לכם את התנאים הנוחים ביותר לבחירת הפרקט המתאים ביותר לביתכם. צוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו עומד לרשותכם, והוא ישתמש בידע ובניסיון שצבר במהלך השנים, על מנת לסייע לכם ולהתאים לביתכם, למקום שבו אתם אמורים לחוש הכי בנוח בעולם, את הפרקט המתאים ביותר.

תנסו בעצמכם! הדמיית פרקטים באתר של קרונו

http://flooringstudio.esignserver2.com/gallery.do

הדמיית פרקטים של קרונו

הדמיית פרקט קרונו Krono גרמניה

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר