אין זה סוד, כי, אנחנו, הישראלים, אוהבים את הבית שלנו מעוצב בסטייל אירופאי או אמריקאי. אולם, בניגוד לעבר, שבו כל ניסיון להכניס לבית פרקט עץ נכשל כי יצר תחושה של "חום" יתר על המידה הרצויה (כי, בכל זאת, קיימים הבדלי אקלים משמעותיים ולא ניתן להשוות בין האקלים האירופאי הקר לאקלים הישראלי החם בכל ימות השנה), כיום, עומדים בפנינו לא מעט סוגי פרקט עץ המאפשרים לנו גם לשוות לבית את הסגנון הרצוי לנו וגם לא להפוך את הבית, מבחינת הרושם שהוא יוצר, ללא מתאים לאקלים הישראלי. פרקט אלון, למשל, מהווה דוגמה מצוינת לפרקט כזה שכל בית ישראלי ישמח להיות מרוצף בו.

מדוע דווקא פרקט אלון?

לפרקטים העשויים מעץ אלון יש תדמית מצוינת בתחום הפרקטים, ולא לשווא. משחק בגווני עץ שונים, עיצוב ייחודי ומרשים, את כל אלה מספק פרקט אלון, אבל לא רק אותם. עץ האלון, כחומר גלם, הוא עץ חזק ועמיד, ולכן, כשהוא משמש כחומר גלם לפרקט הוא נשמר לאורך זמן כשהוא יפה ואיכותי, כמעט כמו שהיה ביום התקנתו. הרצפה שלנו, כידוע, חשופה לבלאי רב לאורך השנים, ולכן, יתרונו זה על פני סוגי פרקט האחרים הופכת אותו לפרקט המועדף על רבים לא רק בישראל אלא גם בעולם. יתרון נוסף של פרקט האלון על פני חלק מהפרקטים האחרים העשויים עץ, הוא שכיחותו של עץ האלון. העץ נחשב לנפוץ, יחסית לסוגי עץ אחרים המשמשים בתעשיית הפרקטים, ולכן, מחירו נמוך יחסית לפרקטים העשויים מעץ אגוז, מעץ דובדבן וכל הלאה.

איזה סוגי פרקט אלון קיימים?

כפי שצוין בתחילה, אחד מיתרונותיו הגדולים של עץ האלון הוא רב הגוניות שלו ויכולתו להיות מותאם באמצעות הגימור המוחל עליו. הגימורים השונים – שמן, צבעים או לקה בגוונים שונים, משנים את גווניו של פרקט האלון ומתאימות אותו לסגנון הנדרש, וזאת, מבלי לשנות את תכונותיו הבסיסיות של עץ האלון.

פרקט טבעי

בפרקט מסוג זה בולטות תכונותיו הטבעיות של עץ האלון ומראהו הייחודי והשונה של העץ משתלב בהצלחה במקומות שבהם אינכם מנסים להשיג רושם ספציפי, אלא זקוקים לרצפת עץ יפה, שמשתלבת היטב בכל עיצוב.

פרקט אלון מעושן

פרקט חזק ועמיד לאורך זמן, כאשר הזמן רק משפיע עליו לטובה והוא הופך ליפה יותר מאשר בזמן התקנתו. בשל צפיפותו הגבוהה הוא מתאים לעיצוב פנים ולעיצוב חוץ כאחד.

פרקט מבוקע

פרקט שמשרה אווירה חמימה וכפרית בכל חלל שבו הוא מותקן. פרקט מסוג זה יתאים לשילוב בסלון, במטבח, בפינת האוכל או בחדרי השינה שלכם.

פרקט אלון מולבן

הגוון הבהיר של האלון המולבן מקרין סגנון נקי, אלגנטי, יוקרתי ומתוחכם. לכן, לרוב, פרקט מסוג זה ישולב במקומות שבהם נדרש סגנון אסתטי ונקי, כמשרדי או בתי עסק, קליניקות וכן הלאה. בבתים, משולב פרקט האלון המולבן בחללים שבהם רוצים לשוות מראה מרווח ומואר, לשל, לצורך יצירת אפקט של סלון מואר ומרווח יותר, או חדר שינה גדול יותר.

צוות אנשי המקצוע המיומנים של פרקט בשרון עומד לרשותכם כדי לסייע לכם לבחור לביתכם את פרקט האלון בגימור המתאים ביותר.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר