אם הנכם מעוניינים בהתקנת רצפת פרקט אך חוששים מכאב הראש הכרוך בתחזוקה ובעיקר ברעשי ההליכה עליה, גם לכך יש לנו את הפתרון: פרקט פולימרי עמיד וסופג רעשים!.

קיימים אנשים רבים שמעוניינים להתקין פרקט בבית, אך חוששים מן התחזוקה הנדרשת, הרעש המוכר של העקבים המתופפים על העץ ובכלל, לפרקט יצא שם של סוג ריצוף שאיננו מתאים לבית עם בעלי חיים. למרות שקיימים פתרונות מצוינים גם בתחום הפרקט הטבעי, במאמר הבא נציג לכם את הפתרון המושלם: פרקט פולימרי, העשוי מחומר סינטטי מיוחד הסופג רעשי עקבים, בעלי חיים ובעל עמידות גבוהה.

ליהנות מכל העולמות: פרקט פולימרי במראה טבעי

ריצוף הוא בסופו של דבר עניין של אופי. חלק מן הלקוחות שבאים אלינו, מתעקשים על התקנת פרקט טבעי משום שהם אוהבים להרגיש את חומר העץ ותאמינו או לא, הם גם אוהבים את רעש העקבים בכל פעם שפוגעים בעץ. אנחנו מודים שיש משהו מאוד אותנטי בהתקנת פרקט טבעי בבית, אולם לקוחות רבים שמעדיפים דווקא ריצוף סופג רעשים חשים בטעות שרצפת פרקט איננה מתאימה להם.

אז אם נשים בצד לרגע את הפרקט הטבעי שאנחנו כל כך אוהבים, ריצוף נוסף ומומלץ לא פחות הוא הפרקט הפולימרי. פרקט פולימרי הוא למעשה פתרון משנה חיים לאותם לקוחות שמעוניינים במראה הפרקט הטבעי בבית, אך מעוניינים גם בכל היתרונות של ריצוץ סינטטי. לפרקט הפולימרי יש תכונות רבות ומעולות כמו: דרגת העמידות הגבוהה שלו בפני שחיקה, החסינות שלו למים המאפשרת את התקנתו גם באזורים כמו המקלחת, הג'קוזי וכד. אולם, הפרקט הפולימרי הוא גם ריצוף סופג רעשים מצוין ולכן מומלץ לבתים עם ילדים קטנים, בעלי חיים ועוד.

פרקט פולימרי

ממה עשוי פרקט פולימרי?

הפרקט הפולימרי עשוי מחומר הנקרא PVC אשר הולך ותופס תאוצה בעולם הריצוף כיום. באופן כללי, ה-PVC הוא חומר גמיש אך חזק מאוד שניתן להתקנה בקלות בכל מקום ונכון להיום, נחשב לסוג הפרקט הסינטטי העמיד ביותר. חשוב לציין שקיימים סוגים רבים של פרקט פולמרי ולכן, ניתן להתאים את העיצוב לכל בית ובית.

כיצד מתחזקים פרקט מהסוג הזה?

הדבר הנפלא בפרקט פולימרי, מלבד היותו עמיד וסופג רעשים, הוא שניתן לשטוף אותו ממש כרגיל, ללא צורך בשימוש במטלית לחה בלבד, וללא צורך בהגבלת מספר השטיפות שתבצעו ביום או בשבוע. צריך לזכור שמודבר בחומר עמיד למים באופן מלא ובנוסף, גם ניתן להתקנה בקלות הודות לטכנולוגיית ייצור המרצפות.

לסיכום, הפרקט הפולימרי יאפשר לכם ליהנות מכל העולמות, כשתוכלו עדיין לקבל את המראה הטבעי והחמים של ריצוף הפרקט בבית אך עדיין תוכלו לשבת בראש שקט בכל הקשור לתחזוק שלו ולהתקנה שלו בבית.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר