זה נכון, היום אפשר למצוא פרקטים בהרבה מאד חנויות. לרוב הם מיוצרים במפעלים רחוקים בסין או במפעלים שמתבססים על פס ייצור מהיר, אבל אנחנו תמיד ממליצים להתעמק קצת יותר. לבדוק טוב מה רוכשים, לסקור מסביב מה כדאי ובעיקר – לבדוק מה מתאים לכם. באולם התצוגה של פרקט בשרון אנחנו מציגים מגוון רחב של אפשרויות, שכל אחת מהן יכולה להתאים לסגנון, אווירה ותקציב מסוים.

התאמה אישית של פרקטים לאורח החיים בבית

בכל בית יש אווירה אחרת, יש אורח חיים מסוים, יש איכות שהיא רק שלו. הפרקט שתבחרו לרצף בו את הבית ייצור חלק מהאווירה, הוא יוסיף חום או תחושה ביתית, הוא ייתן עוד טוויסט של סטייל או פשוט יהיה פרקטי ונוח לשימוש, תלוי מה חשוב לכם.

כשאתם בוחרים פרקטים מחברה מתמחה, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו התאמה אישית, שהשאלות הנכונות יישאלו ושתמצאו את התשובות בדרך לפרקט הכי מתאים לכם ולבית שלכם.

הקפדה על איכות העץ ועמידותו

אחד הדברים הכי חשובים בחנות מקצועית של פרקטים בשרון כמונו – או בכל מקום אחר – הוא לבדוק כל פרקט לרזולוציות הכי קטנות. אנחנו רוצים לוודא שהעץ איכותי, שהפרקט מגיע ממפעלים שיש מאחוריהם מסורת, ניסיון ומורשת, שמבינים בעצים ויודעים מה התהליך הכי טוב שהוא צריך לעבור בדרך להפוך לפרקט בבית.

פרקטים מייצור איכותי ומוקפד שמגיעים מחנויות ייעודיות, מספקים אבטחת איכות חשובה וחיפוי שיחזיק מעמד יותר זמן.

פרקטים בשרון

מקצוענות לאורך כל התהליך

כשאתם קונים פרקטים בחנות ייעודית ונעזרים בצוות מקצועי שמבין ויש לו המון ניסיון בבחירת פרקטים ובהתקנה שלהם, אתם יודעים שקניתם לעצמכם שקט נפשי. בהשוואה לחנויות "עשה זאת בעצמך" או כל חנות אחרת לחומרי בניין שמביאה פרקטים מייצור המוני, התהליך שממנו נהנה הלקוח בחנות ייעודית הוא שונה לגמרי.

כשמגיעים אלינו לחפש פרקטים בשרון אנחנו מייעצים ללקוחות שלנו, עובדים עם אדריכלים ומעצבי פנים, בודקים איך נראה הנכס, מה הכיוון העיצובי, מה הצרכים של הדיירים ומה הם רוצים שתהיה התוצאה הסופית. כך אנחנו יכולים לתת שירות מקצועי ומותאם לכל לקוח.

התקנה מקצועית והדרכה לתחזוקה שוטפת

כשאתם קונים פרקט בחנות עשה זאת בעצמך, אתם בדרך כלל צריכים להזמין התקנה באופן נפרד, מבלי לדעת מי יגיע, האם הוא מקצועי והאם הוא יסביר לכם איך לתחזק את הפרקטים. לנו חשוב שכל פרקט שמותקן אצל לקוח, ימשיך לשמש אותו לאורך זמן ולכן אנחנו לוקחים את הזמן להסביר איך לתחזק נכון כל סוג של פרקט שנקנה אצלנו.

כל מי שמגיע אלינו לאולם התצוגה כשהוא מחפש פרקטים באיזור השרון מרגיש את ההבדל בין חנות פשוטה ובין מקום שמבין פרקטים, שכל אחד מהעובדים שלו הוא בעל ניסיון ומתנהל במקצועיות ושניתן בו השירות הטוב ביותר לכל לקוח. זו חנות שבה לכל פרקט יש סיפור משלו והוא מלווה את הלקוחות שלנו עם מראה איכותי ויוקרתי, במשך שנים ארוכות!

>>> קראו מה לקוחות מספרים על פרקט בשרון!

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר