אנחנו פוגשים לא מעט לקוחות שמגיעים אלינו אחרי שהילדים עזבו את הבית. אז הגיע הזמן לשיפוץ כללי. הייעוד של חדרים שונים בבית משתנה, כבר אין צורך לחשוב על לכלוך או בלגן והגיע הזמן לשדרוג. לצד אינספור אפשרויות עיצוביות, פרקט עץ מלא הוא שדרוג מצוין, שהופך כל בית למפנק, חמים ובוגר יותר.

הילדים עזבו את הקן זה זמן הפרקט

לצד החלפת הפרקט, הנה כמה טיפים לשדרוג הבית לאחר שהילדים עזבו את הקן:

זה הזמן לשדרג את הקירות

כשיש ילדים קטנים בבית הקירות הופכים לפעמים לקנבס אחד גדול. טביעות אצבע, לכלוך ושאר בעיות עוצרות אותנו מלהחליף את חיפויי הקיר. אנחנו מסתפקים בלצבוע אותו מחדש מדי שנה. אז אם כבר שיפוץ, הגיע הזמן לטפל גם בקירות.

צבעים טרנדיים ובוגרים יותר, חיפויים כמו טפטים עכשוויים או אבנים טבעיות ואפילו חיבור בין פרקט עץ מלא לבין חיפוי עץ מעניין, כל אלו יכולים ליצור מראה חדש ומעודכן. חשוב להקפיד על התאמה בין הסגנון הכללי בבית ובין החיפוי שתבחרו וליצור חיבור בין הריצוף, הקירות, התאורה וכל שאר הפריטים שנכנסים אל החלל.

ריהוט יוקרתי שתמיד חלמתם עליו

אחת הבעיות עם ילדים היא הלכלוך שצובר ריפוד הספות בבית. לכן, אנחנו בדרך כלל מחליפים סלון בכל כמה שנים או נמנעים מלעשות זאת ומחכים לתקופה פחות בעייתית. אחרי שהילדים עוזבים את הקן, וכחלק משיפוץ ושדרוג, אפשר להתפנק עם סלון יוקרתי.

השקיעו בסלון שעליו תמיד חלמתם – מעור, מבדים יוקרתיים ובדוגמאות בהתאמה אישית. תוכלו לשלב כריות בתפירה מוקפדת, שולחן עץ או מתכת שיתאים לחלל וריהוט משלים. פרקט עץ מלא בגוון נייטרלי יוכל להתאים לכל ספה.

אם אתם נעזרים במעצב פנים, שלבו את בחירת הריהוט בתוך תוכנית העיצוב כדי שכל הפריטים יתאימו זה לזה.

מרצפת מטבח בלויה לאווירה יוקרתית

המטבח הוא אחד החדרים הכי מועדים לפורענות כשיש ילדים בבית. זה המקום שבו מתנהלים כל הארגונים וההכנות לקראת ארוחת הערב, הכנת הכריכים לארוחת עשר בגן וגם לא מעט התרוצצויות מהמקרר למגרת החטיפים וחזרה.

כשהילדים עוזבים את הבית, זה בדיוק הזמן להיערך מחדש ולשפץ את המטבח. רצפת המטבח הבלויה יכולה לקבל מראה יוקרתי כשתבחרו פרקט מעץ מלא – כזה שלא הרשיתם לעצמכם לבחור עד כה. אפשר לבחור פרקטים עמידים במים שיאפשרו לכם את השקט הנפשי במהלך כל התנהלות במטבח.

בחירה מתוך מגוון רחב של דגמים, בגוונים ובטקסטורות שונות, היא לא פשוטה. חשוב לבחור בפרקט שיתאים לארונות המטבח (ואולי גם לשדרג אותם תוך כדי) כדי שכל החלל יקבל מראה יוקרתי, אלגנטי והרבה יותר בוגר.

אי אפשר בלי לדבר על הריצוף

כשאנחנו עוצמים את העיניים וחולמים על שדרוג אחרי שהילדים יעזבו את הבית, אנחנו רואים בית מפנק, עם הרבה אור, רצפה שכיף ללכת עליה גם בימים קרירים ותחושה חמימה ומיוחדת.

פרקט הוא בחירה מצוינת לשדרוג כזה. גווני עץ ייצרו אווירה חמימה בכל בית ומצד שני יצרו תחושה יוקרתית ומעודכנת. פרקט עץ מלא הוא סוג הפרקט האיכותי ביותר, שמבטיח עמידות לאורך זמן ותחושה מפנקת בכל צעד בבית.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר