לעיתים קרובות מגיעים אלינו לקוחות שהחליטו על תקציב מסוים, על פי המצוי בכיסם, ושואלים אותנו – האם קניית פרקט זול היא כדאית?

התשובה שלנו מתחלקת לשניים:

ראשית, טווח מחירי פרקטים רחב מאוד ובאופן טבעי יש יקרים יותר (בוטיק ענתיק, פרקטים מעץ מלא) ויש זולים יותר (פרקט למינציה, למשל). כל הפרקטים שאנו מציעים הם איכותיים, עמידים לאורך זמן ובעלי רמת שחיקה גבוהה, ללא קשר למחירם. חשוב להבחין בכך גם פרקט הנחשב זול, הוא איכותי, משמש את בעליו במשך שנים רבות, ועדיין נראה מצוין. מהבחינה הזו, התשובה שלנו היא שאין מניעה לרכוש פרקט זול יחסית, כל עוד הוא בא מבית טוב.

שנית, הכל תלוי בתשוקה שיש לכם לעצב את הבית. אם אתם מעדיפים להמתין כמה שנים, לחסוך ולהשקיע בפרקט יקר יותר – זוהי אופציה טובה. ואם לא תרצו להמתין ותעדיפו לעצב את הבית כבר עכשיו, בעלות נמוכה יותר, גם זו אופציה טובה. חשבו על כך, בחנו את מצבכם הכלכלי והחליטו מהי האפשרות שמתאימה לכם יותר.

מערך השיקולים שלכם צריך להתבסס על הערכה נכונה של מצבכם הכספי ועל מידת הרצון שלכם לעצב את הבית כבר עכשיו – האם זה בוער בעצמותיכם או יכול להמתין מספר שנים?

למי מתאים לבחור בפרקט זול יחסית?

פרקט למינציה, האפשרות הזולה יחסית מבין הפרקטים, מתאים לקשת רחבה של אנשים:

למי שמעוניין ליהנות ממראה חדר מעוצב ומסוגנן, מבלי להיקלע להוצאות כבדותתקציב לא גבוה אינו סיבה לוותר על עיצוב הבית שאתם חולמים עליו. לאלו שאין באפשרותם להשקיע סכום גדול בפרקט ועדיין רוצים ליהנות ממראה בית יוקרתי ואלגנטי, מומלץ בחום לבחור בפרקט למינציה.פרקט הלמינציה מתאים במיוחד לזוגות בתחילת דרכם ולמשפחות צעירות, שעתידם (גם זה הכלכלי) עוד לפניהם, הוצאותיהם רבות והם מנסים לחסוך. הוא עמיד ואיכותי, נשמר במצב מצוין לאורך שנים רבות, אלגנטי ומעניק מראה מעוצב ועם זאת חמים לכל דירה או בית. פרקט הלמינציה מגיע בשלל טקסטורות, גוונים ודגמים, כך שכל אחד ימצא בדיוק את זה שהוא אוהב ויכול לדמיין אותו בבית החלומות שלו.

לבעלי דירות שנקנו לצורך השקעהבעליהן של דירות שנקנו לצורך השכרה, יודעים שעיצוב הדירה באופן אלגנטי ומרשים, שימשוך דיירים, כרוך בהוצאה לא קטנה. לכן, בחירה בפרקט למינציה היא אידיאלית עבורם – הדירה מקבלת מראה מעוצב ומסוגנן, מבלי לשבור קופות חיסכון.מובן לחלוטין שאדם שבחר לקנות דירה אך לא לגור בה בעצמו, לא ישקיע סכומים גבוהים בעיצוב – משום שהוא לא זה שייהנה ממנו. אך בהחלט כדאי להשקיע בפריטים איכותיים בעלות סבירה, ופרקט למינציה הוא בהחלט אחד מהם.סיבה נוספת לבחירה בפרקט למינציה עבור משכירי דירות, היא שאין לדעת כיצד השוכר ינהג בדירה – כשם שיש שוכרים נפלאים ששומרים על הדירה כאילו הייתה שלהם, ובתום החוזה מחזירים את המפתחות כאשר היא בדיוק באותו המצב בו הייתה, כך יש, למרבה הצער, גם שוכרים שאינם כאלה. לכן, למרות שרצוי להשקיע במראה הדירה, כדאי להגדיר תקציב מסוים ולא להתפרע, על מנת שהלב והכיס לא יכאבו במקרה של גרימת נזק ע"י השוכר.

לבעלי עסקים גדולים, בעלי שטח רחב ותנועה רבה של לקוחות כמו חנויות, למשל, נמליץ בחום על פרקט למינציה. הסיבה לכך פשוטה – הן בשל ההוצאה הגבוהה שכרוכה בריצוף שטח גדול במיוחד בפרקט תלת-שכבתי או בפרקט עץ מלא , והן בשל העובדה שבעסק מסוג זה, מדי יום יש המון אנשים שדורכים על הפרקט, ציוד שגוררים ועגלות קניות על גלגלים. אמנם פרקט איכותי ברמת שחיקה גבוהה יעמוד בכל אלו לאורך שנים ועם מעט השקעה ותשומת לב, ישמור על המראה המקורי שלו גם כעבור זמן רב, אך פרקט למינציה יהיה קל יותר להחלפה, במובן הכספי, לאחר כמה שנות שימוש, במידה ותרצו בכך.נסכם ונאמר, כי בכל רכישה לבית או לעסק, יש מערך שלם של שיקולים, כאשר אחד המרכזיים בהם הוא השיקול הכלכלי. אם תמיד חלמתם על ריצוף פרקט, אתם לא צריכים להמתין עד שתוכלו לבחור בפרקט עץ מלא יוקרתי. פרקט למינציה, שהוא בהישג ידם של רבים יותר, לגמרי יעשה את העבודה, יעניק לעסק שלכם מראה ייצוגי ואטרקטיבי ולדירה שלכם מראה אלגנטי ומעוצב, ויותר מכך – יהפוך כל דירה לבית.


מניסיוננו רב השנים בתחום, ההחלטות הנכונות והמוצלחות ביותר מתקבלות כאשר מפעילים את כל החושים. אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו, לראות מקרוב את סוגי הפרקטים, להריח את העץ, למשש אותו ואפילו לחלוץ נעליים ולהתהלך עליו יחפים (כן, באמת!). לאחר שתתרשמו, צוות המקצוענים שלנו ישמח להסביר לכם על כל פרקט ופרקט וללוות אתכם עד שתקבלו החלטה. יש לנו את כל הזמן שבעולם עבורכם, ונשמח להקשיב לכם, לקחת את השיקולים השונים בחשבון ולהתאים לכם את הפרקט שכאילו נעשה במיוחד בשבילכם.

מוזמנים לעיין בכתבה אודות סוגי הפרקטים הנפוצים בשוק ולקבל החלטה מושכלת בבחירת הריצוף הנכון עבורכם

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר