חדרי המתנה לא חייבים להיות אפרוריים, עייפים ומשעממים. להפך, הם המקום שבו הלקוחות שלכם פוגשים לראשונה אתכם ואת מה שאתם עושים. בין אם מדובר בקליניקה לטיפולים, במרפאה, במשרד עם קבלת קהל או כל מקום אחר שבו הלקוחות שלכם נאלצים להמתין עד לרגע הפגישה אתכם, חשוב שתעשו הכל כדי להנעים את זמנם. 

פרקטים יכולים ליצור מהרגע הראשון חמימות ותחושה אסתטית ונעימה, אבל מתוך ההיצע הגדול כל כך – איך תדעו איזה סטייל לבחור לעסק שלכם? 

אנחנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לבחור את הפרקט הנכון ולשדרג את המשרד או הקליניקה שלכם. 

לפני הבחירה – יוצרים תוכנית עיצוב ברורה

בחירת פרקטים היא חלק מתהליך עיצוב כולל ובדרך כלל לא נעשית בלי שינויים נוספים בחלל. בין אם אתם מקימים קליניקה חדשה ומעצבים אותה מאפס או עורכים שיפוץ בעסק שלכם, כדאי שבחירת הפרקטים תהיה במקביל לתוכנית עיצוב מסודרת.

את תוכנית העיצוב יוצר בדרך כלל מעצב פנים וכשמדובר בחלל שיש לו תפקיד מקצועי, כדאי ומומלץ לעבוד עם איש מקצוע.  מעצב פנים ידע לשלב בין פרקטים מתאימים לצבעי הקיר, התאורה, הריהוט ושאר האלמנטים שנכנסים לחלל. 

איזו אווירה אתם רוצים ליצור? זו השאלה המנחה

חדר המתנה הוא מקום שבו הלקוחות שלכם ממתינים לקבלת השירות, זה המקום שבו הם פוגשים את העסק שלכם בפעם הראשונה. איזו אווירה אתם רוצים שהם יפגשו? האם מודרנית ומינימליסטית? האם חמימה וכפרית? האם האווירה רגועה ושלווה? האם אתם רוצים שהם ירגישו שהם נכנסים למקום עם דרמה ואנרגיה מקפיצה? 

באולם התצוגה שלנו תמצאו פרקטים שבגוונים ובטקסטורות שלהם יוצרים תחושה של רוגע, כאלו שהעיצוב שלהם דרמטי ונועז או כאלו שמתחברים לסגנון מסוים – למשל מינימליזם או סגנון כפרי.

פרקטים מעוצבים שמתאימים את עצמם לחלל

אחד הדברים הכי חשובים בבחירת פרקטים לחדר המתנה הוא האפקט שייתן הפרקט שתבחרו לחלל. כך למשל פרקט כהה בחלל קטן ודחוס ייתן תחושה של מקום יותר קטן ודחוס, כך שהתחושה בחדר ההמתנה לא תהיה נעימה. 

פרקט בהיר בגוונים טבעיים ורכים יאפשר לכם ליצור תחושה של חדר המתנה מרווח יותר, גדול ונעים, גם אם החלל עצמו אינו גדול מאד. התאימו את הפרקט לחלל ולא את החלל לפרקט, גם אם יש לכם בראש עיצוב מסוים שחלמתם עליו.

בסוף, הדבר שצריך להנחות אתכם בבחירת הפרקט הוא התחושה הראשונית שיקבל אדם שנכנס לחדר ההמתנה ומחכה לכם, וזו חייבת להיות תחושה נעימה ומזמינה. 

כדי למצוא מבין פרקטים רבים כל כך את זה שיהפוך את חדר ההמתנה שלכם לנעים וייחודי, אנחנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו, בו תוכלו להתרשם מקולקצייה מגוונת של אפשרויות, גוונים, טקסטורות וסגנונות. 

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר