לבן הוא צבע שיש לו אוהדים רבים, ולא במקרה – הוא משדר טוהר, ניקיון וחגיגיות, הוא מככב בימי חג ובאירועים משמחים, משרה שלווה ורוגע, מדהים ביופיו כשהוא מופיע בטבע בדמות פריחה יפהפייה או הררי שלג שמכסים את העיר ומככב גם ביפים שבשירי ארץ ישראל.

בשנים האחרונות, הצבע הלבן מככב גם בתחום העיצוב באופן כללי, ובתחום ריצוף העץ בפרט. פרקט למינציה לבן הפך לבן משפחה מן המניין בבתים רבים, וגם בבתי עסק הוא קנה לו מקום של כבוד. ריכזנו עבורכם מספר סיבות לבחירה בפרקט למינציה לבן לבית או לעסק:

3 סיבות נהדרות לבחור בפרקט למינציה לבן לעיצוב הבית

מגדיל את הבית ונותן תחושה מוארת יותר

מי מאיתנו אינו רוצה תחושה של בית מרווח, רחב ידיים ושטוף אור? כפי שאומרים שמה שלא נתן הטבע, יעשה הצבע, כך גם לגבי עיצוב הבית – גם אם הבית אינו גדול או מואר במיוחד, פרקט למינציה לבן יעניק תחושה של גודל ואור, הן בזכות הגוון הבהיר והן בזכות העובדה שהוא דק.

יוצר תחושת ניקיון

הצבע הלבן התקשר מאז ומתמיד לניקיון – הן בחולצה הלבנה החגיגית, הן בקירות הבית שכולנו רוצים לשמור עליהם כשהם צחים כשלג, והן בריצוף. פרקט למינציה לבן משדר ניקיון וטוהר.

מעניק מראה אלגנטי וקלאסי ללא מאמץ

לצד מראה נקי, פרקט למינציה לבן מעניק לבית גם מראה אלגנטי וקלאסי, ללא תחושה של מאמץ או ניסיון להרשים. פשטות אלגנטית, אם נצמצם זאת לשתי מילים. הצבעוניות של הבית – הריהוט, הוילונות, השטיחים, התמונות ועוד – כל אלו נראים לעין פחות עמוסים, כאשר הריצוף לבן וניטראלי.

3 סיבות נהדרות לבחור בפרקט למינציה לבן לעיצוב העסק

מבליט את הפריטים שרוצים להדגיש ומפנה להם את הבמה

פרקט למינציה לבן מרשים, אך עדיין מפנה את תשומת לבם של לקוחותיכם לדברים שתרצו שיתרכזו בהם – לביגוד ולאביזרים, אם מדובר בבוטיק אופנה, או לדיפלומות הממוסגרות שתלויות על הקיר, אם מדובר במשרד עורכי דין, למשל. הוא אינו גונב את ההצגה, אלא ממשיך ליצור רושם טוב ברקע.

משדר טעם טוב ואלגנטיות

כל עסק, ואין זה משנה מאיזה תחום, צריך לשדר מידה של טעם טוב ואלגנטיות ולהציג תדמית מרשימה ומכובדת. לעיתים נדמה שזה חשוב רק בעסקים מתחום היופי והאופנה, כמו מכוני קוסמטיקה ועיצוב שיער וחנויות בגדים או נעליים, אך זה משמעותי עבור כל עסק – גם לרואי חשבון ולסוכני נדל"ן.

משדר נועם ומעורר חשק להישאר

חשבו על הפעם ההיא בה נכנסתם לספא או לסלון לעיצוב שיער והמקום נראה לא מטופח ולא מזמין. סביר להניח שיצאתם משם מבלי להיעזר בשירותי המקום. עכשיו היזכרו בבתי עסק מקבילים אליהם נכנסתם ומיד הרגשתם בנוח – המקום נראה אסתטי, אלגנטי ונעים ועורר בכם רצון להישאר בו.

התחושה שהמקום נותן לנו היא זו שקובעת האם נרצה להיעזר בשירותיו של בית העסק, לקבל בו מענה לצורך מסוים או לרכוש בו מוצר. אם נעים לנו – נישאר, אם לא נעים – נלך, וחבל. על כן, כבעלי עסק, חשוב שתעצבו את המקום באופן מזמין ונעים. פרקט למינציה לבן משדר ניקיון ואסתטיקה, נועם ורוגע, ויעשה עבורכם את העבודה.

ניתן להשיג פרקט לבן במבחר גוונים, טקסטורות וחיתוכים, כך שתוכלו לבחור את זה שמתאים לכם בדיוק, בין אם הוא נועד להיכנס אליכם הביתה ולהפוך לחלק מחייכם, ובין אם מטרתו לשדרג את מראה המשרד, המכון או החנות שבבעלותכם.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר