תכנון של בית הוא התחלה של הרפתקה חדשה שעוברת כמעט תמיד גם בריצוף חדש. זה השלב בו אנחנו פוגשים אתכם באולם התצוגה שלנו, ושמחים להצטרף ולעזור לנווט את הדרך לבית החלומות שלכם. כך יצא שלפני כחמישה חודשים פגשנו את שי ויעל, זוג מקסים, שהגיע לרגע המיוחל והתחיל לתכנן את בית חלומותיו – בית דו קומתי, צמוד קרקע, בפרדס חנה – כרכור.

אלא שכבר בתחילת הדרך התברר ליעל ולשי שהם לא לגמרי באותו ראש לגבי עיצוב הבית, וחילוקי הדעות התחילו כבר בבחירת הריצוף.

עץ נגד שיש

"תמיד חלמתי על בית נעים בסגנון כפרי", סיפרה לנו יעל, "עם מרחב מגורים גדול, מטבח פתוח, ארונות שאבי שיק בצבע תכלת ורצפת עץ. החלום שלי היה רצפת עץ בכל הבית".

פרקט עץ טבעי
זוג צעיר המתגורר במרכז תל אביב בחר לרהט את כל הבית בפרקט טבעי מעץ אלון, ברמת מיון סלקט, גמר לכה מט.

שי דמיין את בית חלומותיו קצת אחרת. אחרי שנים של עבודה כאיש מכירות בתחום השיש, הפנטזיה שלו הייתה ריצוף שיש אמיתי, והוא גם ידע בדיוק איזה סוג שיש הוא רוצה.

שיטת ה(א)למינציה

יעל הצליחה לשכנע את שי להגיע לאולם התצוגה שלנו כדי להתרשם ולראות אם יש בכלל על מה לדבר מבחינתו. הוא בא בחוסר חשק מופגן (הרגשנו) ואמר לנו מיד בהתחלה: "אני לא מסוגל לסבול חומרים סינתטיים, וברור לי שאם נלך על פרקט – נצטרך להתפשר על פרקט למינציה, וזה מבאס אותי". כיוון שאנחנו לא מאמינים בהליך מכירה אגרסיבי, נתנו לשי את הזמן שלו להסתובב באולם התצוגה ולראות לבד לאיזה סוג פרקט הוא נמשך, במה הוא מתאהב.

שי ידע מה הוא אומר, הוא באמת נמשך לחומרים טבעיים. הפרקט הראשון שהתעכב לידו – היה פרקט עץ טבעי. "ברור שהוא לגמרי לא בתקציב שלנו", הוא אמר מיד, "אבל הבטחתי ליעל שאם נוכל למצוא משהו בסגנון הזה שעומד בתקציב שלנו – אני מוכן לשקול מחדש את העמדה שלי לגבי ריצוף. חשוב לי שיעל תאהב את התוצאה הסופית, אבל אני רוצה משהו שגם אני אוכל לחיות אתו בלי להתבאס".

ללכת על הדבר האמיתי

כשאמרנו לשי ויעל מה המחיר של פרקט העץ, זה שהסתכלו עליו בדיוק, הם היו המומים.
הם הבינו שהם לא צריכים להתפשר – הוא תאם את התקציב שקבעו לעצמם.
הניסיון שלנו מראה שאנשים נמשכים למראה של פרקט עץ טבעי, אבל חוששים להתקרב אליו בגלל המחיר, כיוון שהם מניחים שהוא משמעותית יקר יותר מפרקט עץ סינתטי. לרוב הם צודקים,
אבל בגלל שאנחנו בראש ובראשונה 'אנשי עץ', שחיים ואוהבים עץ טבעי, היה לנו מאוד חשוב לייצר ללקוחות שלנו אלטרנטיבה של פרקט עץ טבעי בתקציב מאוד סביר, מבלי להתפשר על איכות.

איך אנחנו עושים את זה?

באמצעות רכישת מלאי מוגבל של פרקטים של עץ טבעי מאירופה ומסין, במחירים שמתקרבים למחירים של פרקט למינציה איכותי. מרגע שהתחלנו לייבא משטחי עץ טבעי בשיטת "המלאי המוגבל" – הלקוחות מצביעים ברגליים. הם שמחים לגלות שהמראה היוקרתי, הייחודי והאלגנטי, שמשך אותם בתמונות ההשראה שאספו ב- Pinterest ומגזיני עיצוב מחו"ל נגיש להם – גם פרקטית וגם מבחינת מחיר. למראה הייחודי של עץ טבעי (מי שמכיר יודע על מה אנחנו מדברים) נוספים גם יתרונות פרקטיים – בידוד מעולה ועמידות לשנים רבות. וזה בלי שאמרנו מילה על התחושה של כף רגל יחפה שדורכת על פרקט עץ טבעי. ואנחנו? מתרגשים מהאלטרנטיבה הזו שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו.

מעצבת פנים בחרה בפרקט טבעי

מעצבת פנים בחרה בפרקט טבעי מעץ אלון, רמת מיון רסטיק וגמר לכה מט כבסיס חמים ואלגנטי לביתה ברעננה.

יעל ושי, אם אתם סקרנים, ריצפו את הסלון, המטבח וחדרי השינה בפרקט עץ טבעי. את חדרי השירותים והאמבטיה הם ריצפו בשיש בעל מראה 'חם', ששי בחר, ומשתלב היטב עם הפרקט.

מספיק עם הסטיגמות!

אם גם אתם הייתם שבויים בקונספט שעץ טבעי הוא מחוץ לטווח שלכם – אתם מוזמנים לחשב מסלול מחדש ולבקר באולם התצוגה שלנו. מי יודע? אולי נצליח להגשים (גם) לכם חלום

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר